Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (761. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e bende aynısını yazıydım:D eklenti var dediydim :D

• Atmin kullanıcısına yanıt
    Aynen sende sağol hocam 😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: gofret2132

"yegenim cd projekt red batacak yauuuv" Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

AC gibi bir marka bile çıkışta bir milyondan fazla satarsa bayram ediyor. İnsanlar ise Projektin Redin batacagını felan düşünüyor, neyse abi yorum yok :D CD Projekt bir sonraki oyununa açsın ön siparişi onuda alırım şimdiden adamlar hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMute23 -- 22 Aralık 2020; 23:19:17 >

• 13 Milyon müthiş bir sayı bence. Yeni çıkan oyunlardan AC Valhalla 1.7 Milyon satmış...

• Bir görev vardı hız treni bozulmuş adama yardım ettim tamirinde. Baba diyor ki önce sen bin bakalım çalışacak mı filan diye :) ben bindim yükseldik indik eğlendik :) hep diyorhm yine diyeceğim güzel oyun :) cd projeksyn ne zaman oyun yapsa alacağım witcher de bu da türkçe olmaları bile beni benden alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: perhanpayidar

13 Milyon müthiş bir sayı bence. Yeni çıkan oyunlardan AC Valhalla 1.7 Milyon satmış...

RDR2 bile 2020 raporuna göre 29 milyon satmış üstünden 2 sene geçti oyunun. Bu oyun 2 haftada 13 milyon görmüş gerçekten inanılmaz bir rakam. Ayrıca bunca senedir oyun oynarım ben böyle müthiş bir soundtrack olan oyuna rastlamadım. Çogu oyunda bir iki parça kalır aklımda ancak bu oyunda onlarca var hem radyo hem de oyun içi soundtrack olarak her dinledigimde " abi adamlar yapmış " diyorum.

@gofret2132 @TheMute23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 22 Aralık 2020; 23:52:47 >
  • Umarım bir gün deneme fırsatım olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz birde patchlerle oyun düzeldiği zaman satış rakamlarını görün
    Cdpr oyunu toparlayacak witcherı toparladığı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gofret2132

Dahil değil, hariçtir diyor ama raporda...

Current report no. 67/2020

December 22, 2020

Subject: Disclosure of estimated sales of Cyberpunk 2077

Legal basis: Art. 17 item 1 of the Market Abuse Regulation – inside information

The Management Board of CD PROJEKT S.A. with a registered office in Warsaw (hereinafter referred to as “the Company”) hereby announces that, based on reports obtained from digital distribution platforms and data collected from physical distributors, it estimates that by 20 December inclusive gamers have purchased over 13 million copies of Cyberpunk 2077. This figure represents the estimated volume of retail sales across all hardware platforms (factoring in returns submitted by retail clients in brick-and-mortar as well as digital storefronts), i.e. the “sell-through” figure, less all refund requests e-mailed directly to the Company by the publication date of this report in the framework of the “Help Me Refund” campaign.

The Management Board has decided to disclose the above information in the form of a current report due to its potential impact on investment-related decisions.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Dahil değil, hariçtir diyor ama raporda...

Current report no. 67/2020

December 22, 2020

Subject: Disclosure of estimated sales of Cyberpunk 2077

Legal basis: Art. 17 item 1 of the Market Abuse Regulation – inside information

The Management Board of CD PROJEKT S.A. with a registered office in Warsaw (hereinafter referred to as “the Company”) hereby announces that, based on reports obtained from digital distribution platforms and data collected from physical distributors, it estimates that by 20 December inclusive gamers have purchased over 13 million copies of Cyberpunk 2077. This figure represents the estimated volume of retail sales across all hardware platforms (factoring in returns submitted by retail clients in brick-and-mortar as well as digital storefronts), i.e. the “sell-through” figure, less all refund requests e-mailed directly to the Company by the publication date of this report in the framework of the “Help Me Refund” campaign.

The Management Board has decided to disclose the above information in the form of a current report due to its potential impact on investment-related decisions.

Alıntıları Göster

Dahil. "factoring in returns submitted by retail clients in brick-and-mortar as well as digital storefronts"

• peeee 13m ne ya cyberpunk çöp beyler çöp olmasaydı 60-70m satardı ayrıca cdpr batmış ağlayanı yok.. take2 4everrrr.

• Azimbudurbe A kullanıcısına yanıt

az daha azim edersen reklamlı linklerden 50-60 yıla kalmaz zengin olursun, aynen devam böyle Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Satis rakaminin yuksek olmasi normal, dunyanin en cok beklenen oyunuydu. Fakat o satislarin icinde refundlar yok plus insamlar sinirli ve dalga geciyor. Kisaca bir anlam tasimiyor oyun buyuk bir etki birakmadikca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gofret2132 kullanıcısına yanıt

preorder 8m'di zaten, 5m satmış çıkıştan beri.

rdr2'nin ilk 2 hafta toplam 17m, geçebilecek mi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 23 Aralık 2020; 0:4:38 >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

refundlar dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Dahil. "factoring in returns submitted by retail clients in brick-and-mortar as well as digital storefronts"

Alıntıları Göster

İfade net değil ama ben genelinden hariç olduğunu anlıyorum...

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

iki elli diyo 2 slot boş bırak bakalım tutabilecek mi :d

• b0Ni kullanıcısına yanıt

evet onu şimdi farkettim sağol.12 günde 5 milyon satması ayrı bir başarı tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Siz birde patchlerle oyun düzeldiği zaman satış rakamlarını görün
    Cdpr oyunu toparlayacak witcherı toparladığı gibi

Sizi görünce eski mevzular geldi aklıma ve yazdıklarımın bir bir çıkması, oyun çıkınca 2 haftaya indirim alır demiştim onu bekliyorum yarın 2. hafta doluyor bakalım.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Judy hastası arkadaşlar için gelsin Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 23 Aralık 2020; 0:25:38 >
  • 
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.