Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
16.311
Cevap
226
Favori
861.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1615
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 132
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 228
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JaReD22 (286 mesaj) Winter Is Coming (270 mesaj) Onvious (242 mesaj) Johnny Silverhand (229 mesaj) Tremere117 (215 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12948 mesaj) Mobil (2557 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (1005 mesaj) Uygulama (429 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
Giriş
    1366 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

dost kayaoğlu 130-140 saatte %100 bitirdi galiba

|
    |
    Tremere117 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2158 Mesaj

Oyun gayet güzel gidiyor lakin bug yüzüne gerçekten bir zevk alamıyorum.

-Karşımdaki görev yaptığım karakter diyalog esnasında elinde bazuka ile saçma sapan hareketler yapıyor.

-Panam yanımda havada geziyor.

-Arabanın radyosu çalışmıyor. Oyundan çıkıp giriyorum o zaman düzeliyor.

-Size oldu mu bilmiyorum. Bazı arabalar yolun ortasında öylece duruyor. Trafik ışığı falan da yok normal boş yolda duruyor.Hızımı almışken arkadan yapıştırıyorum.

-Harita halen saçma çalışıyor. Takip edemiyorum görevleri.

-Yanlışlıkla ateş ettiğim yerde NPC'ler yere çöküp kalıyor. Bilerek oyunu birkaç saat ileriye aldım bir baktım aynı npc'ler halen yerde.

Başka bir oyun satın aldım. Cyberpunk düzelene kadar şimdilik üzülerek rafa kaldırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bensatanistdegilim -- 21 Aralık 2020; 18:21:5 >
  • Yarbay
    3044 Mesaj

braindance malesef sadece görevlerde kullanılıyor. NPC ler satmasına ragmen onlara erişimimiz yok. oyundan kesilen bir baska içerik.

|
    |
  • Yarbay
    13448 Mesaj
    Pasifica insanlari ile world of warcraft trol irkinin konusma aksani ayni oldugundan asla ciddiye alamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1195 Mesaj

Oyunda yan görevlerle ilerliyorum şu anda. Yaklaşık 16 saat oldu ama hiç çatışmaya giremiyorum. Anında bekmezimi akıtıyorlar. Kesici silahlar konusunda kendimi geliştirmeye çalıştım ama adama yaklaşana kadar ölüyorum abi var mıdır bu işin bir sırrı?

|
    |
  • Binbaşı
    1032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Hala bu konunun en popülerlerde olması çok ilginç geliyor bana. Oyun bozuk yahu hala iade etmemeniz tuhaf. Sırf hikayesi için dayanana helal olsun.

Bu kadar hype'ı hangi oyunda gördünüz de popülerde olmayacak? Oynuyoruz kardeşim niye iade edelim allah allah. İster hikayesi için dayanalım, ister nadasa bırakalım oyunun adam olmasını bekleyelim. Hatta oyunu beğenenler de var şaşırırsın ama.

Konuda oyunu oynayıp konuşanlardan çok bu tipler olduğu için popülerde. Hele bir arkadaş da sürekli çamur atmaktan, oyunu oynayıp zevk alanlara laf yetiştirmekten geri durmuyor. Oyunu sevmeyenler, sevenlerden çok daha obsesif

• Yüzbaşı
    281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

Nasıl ya izlenemiyor mu? Donanımınız uygun değil diyor ama ilerde bir donanım alırsak açılacaktır diye düşünüyordum.

Alıntıları Göster

yok hocam izlenimyor,büyük ihtimal eklememişler daha :D görev vs dısında hiç bir işe yaramıyor suan iççin

|
    |
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj

arkadaşlar bu oyunda araba parçası güncelleştirebiliyor muyuz ?

|
    |
  • Binbaşı
    1315 Mesaj

Hocam bende de war zone aşırı fps düşüşü var ortalama 120-140 arası oynuyordum. Şu an 80-90 fps var mı bir bilginiz neyden kaynaklı acaba?

|
    |
    LeftEyeNine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Peace Sells..

Bu kadar hype'ı hangi oyunda gördünüz de popülerde olmayacak? Oynuyoruz kardeşim niye iade edelim allah allah. İster hikayesi için dayanalım, ister nadasa bırakalım oyunun adam olmasını bekleyelim. Hatta oyunu beğenenler de var şaşırırsın ama.

Konuda oyunu oynayıp konuşanlardan çok bu tipler olduğu için popülerde. Hele bir arkadaş da sürekli çamur atmaktan, oyunu oynayıp zevk alanlara laf yetiştirmekten geri durmuyor. Oyunu sevmeyenler, sevenlerden çok daha obsesif

Alıntıları Göster

oyunu oynama tarzıda önemli ya,150 saat oldu gidipte boş gezerken şehirde polise vs sıkmadıgım için mesela saçma saçma spawn olayları basıma gelmiyor:D gidip npc lere salça olmuyorum o yüzden yapay zekaları umrumda değil tepki veriyor mu vermiyor mu umrumda değil,he bunlar olsa kötümü olur hayır olmaz,onları seven tayfada var normal olarak,gta oynarken genellikle alırım silahı sıkarım etrafa npcler tepki verir ,eglenirim ama bu oyunda onu aramıyorum,mekana giriyorum pc yi hackleyip hikayeleri ögreniyorum,oradan baska mekana gidiyorum vsvs allahtan bu konuda içeriği bol,beni oyalıyor hoşumada gidiyor,bug vsde basıma gelmediginden cillop gibi bir oyun oynuyorum,yapay zeka vsdir arayanada lafım yok,ama oyun cıkalı oldu işte bi süre oyunun ne oldugu belli gelipte her gün aynı şeyi yazan bi kaç kişi var,sizlik değil işte bu oyun,zevk aldıgınınz kısımlar eksik veya üstüne düşülmemiş işte,böyle olan bissürü oyun var,herkesi memnun etmek zordur,salında memnun olanlar oynasın eglensin ,hala gelip nasıl iade etmiyosunuz vs yazıyorlar bi de,ben de gtadan hikaye istiyorum derin her yerden metin fışkırsın rpg olsun istiyorum oluyor mu?iade mi edelim:D tavsiyem kendi zevklerinizi tartın ögrenin ,sevmeyenler bi de ısrarla oynuyor herhalde oyunu didik didik her şeyi her bugu ögrenip yazıyorlar

• Binbaşı
    1032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Tlou 2 çöpü ile bunu kıyaslayan olmuş. Tlou 2'yi çıktığı gün başlayıp 1 haftada bitirdim. Tlou 2 garabetinin bu konuda adının geçmesi bile yazık. Sjw of Us 2 adlı lgbt şakşakçılığı yapsın o az ötede.

Hikaye dışında laf atılacak neyi var oyunun? Bir de Cyberpunk'ın hikaye dışında iyi yaptığı ne var? Şu karşılaştırma ve çamur atma/hater olma garabetinden kurtulamadınız bir. Piyasada tlou2 kadar ham animasyonları, sinematikleri, oyunculukları (evet bildiğin sinematik oyunculuk) olan kaç tane oyun var? Hikayeyi ben de aşırı kötü buluyorum ama onun dışında her anlamda kusursuz bir oyun.

Cyberpunk ise hikaye ve sunumu dışında her anlamda kusurlu. Hatta basbayağı bitmemiş bir oyun. Bitmemiş bir oyunla bitmiş bir oyunu kıyaslamak zaten baştan abes. Her şekilde kıyaslamak saçma.

Rdr2'den beri oynanış, fizik, animasyon kalitesi olarak eli yüzü düzgün tek oyun tlou2. Bir insanın oyunlardan ne kadar anladığını tlou2 hakkındaki yorumlarından anlamak pek ala mümkün. Tabii oyunlara interaktif sinema gözüyle bakmıyorsanız. O zaman da hikayeyi beğenmeseniz bile sunum kalitesi ve sinematikleri yine çok iyi. Neyse haterlara laf mı anlatılır bu devirde

|
    |

• Yüzbaşı
    380 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

malesef witcher 3 de böyleydi. hatırlarsanız w3 bitince kalede tek basına kalıyordunuz, butun ana karakterler kayboluyodu dunyadan. blood and wine da bu olayı cozmuslerdi.

bence cdproject witcher2 formatında oyun yapmalı. adamlar çok kaliteli open world yapmalarına ragmen etkili kullanamıyorlar. night city şuana kadar yapılmıs en iyi open world. (estetik vb. acısından. ) fakat bir halta yaramıyor

İçine oturuyordu insanın öyle tek başına kalınca  

|
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Bir görev var adını hatırlamıyorum. Pickup'un önünde bekliyor bir adam. Polis gibi birini kovalıyoruz ve köprüaltı bir yerde kıstırıyoruz. Takip ettiğimiz adam bizim adamı vuruyor, biz takip ettiğimiz adamı vurunca yanımızda polis beliriyor ve birden kalabalıklaşıyor polis teşkilatı. Tabi neredeyse güç bela ölmeden kaçıyorum ve adamı öldüremeyincr görev başarılı olmuyor. Bu hem benim oyunumda hem de kardeşimde böyleymiş. Yok yani takip ettiğim kişiler hiç oyunu oynamaya engel bir şey görmedim diyor ama ana görevden mi gittiler sadece anlamadım. Daha görevlerim var ama hepsini yapmak istiyorum. Bakalım 1.05 güncellemesi bugün gelecekti, umarım düzelir. Bitsin oyun ileride tekrar en zor ayarda oynayacağım. Sözde ocak ve şubatta da büyük güncellemeler gelecekmiş. Şubattaki gelsin sonra bakarız artık devamına.
  • Binbaşı
    1828 Mesaj

60 saattır oynuyorum. Ek görevleri yapıyorum. Bir yerden bir yere arabayla gidiyorum, suda yüzüyorum vs sadece bir yada iki bug gördüm. o da araba ve npcler alakasız yerde duruyordu. onun dışında ne kombatta nede başka yerde bug görmedim. oyunu sık sık kayit ediyorum. belki sık sık ara verdiğim için işlemci hataları düzelitiyor olabilir. Bazı oyunlarda eskiden şişme oluyordu. oyun çok oynayınca afallıyordu. ram vs doluyordu. oyuna gir çik yapmak gerekiyordu. belki böyle bir şey. sonuç olarak benim tek problemim 60fps alamamam.

|
    |
    bensatanistdegilim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1828 Mesaj

hardda oynuyorsan indirirler. ben genelde silahsız indiriyorum. arkadan yaklaşıp bayıltıyorum. ufak cetelere sinapırla dalıyorum. tek ise shotgunla kafadan.

|
    |
    Peace Sells.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1828 Mesaj

her görevin zorluk derecesi farkli. adamın kafasında kurukafa varsa onu gizlice öldüremezsin. seni 1-2 mermi ile öldürür. sen ise tüm cephaneni boşaltırsan anca ölüyorlar. ben genelde bunlara el bombası atıyorum yada bu görevleri sonraya bırakıyorum.

|
    |
    manesnuc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3533 Mesaj

Takip ettiğiniz adam yanınızdakini vurunca siz o polisi vurmayacaksınız, araçtan birileri çıkıp sizinle konuşacak, görev bu şekilde ilerliyor.

|
    |
    manesnuc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj

Teşekkür ederim.
    |
    |
    Yoizhik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3533 Mesaj

2 saati geçince iade olmuyor zaten diye oynamaya devam ettim mecburen, 123 saat olmuş, oynuyormuyum oynuyorum. Ama iade edebilseydim ederdim. Çünkü bu oyun bu parayı haketmiyor. Kimine göre hakeder para göreceli bir durum kişiden kişiye bir şeyin "değeri" değişir sonuçta ama bence bu oyun 250TL etmez.

Forumdaki negatif yorumların çoğuda bu yüzden çıkıyor sanırım. Witcher gibi 22.5TL'den satılsaydı kimse "çok kötü yea" demezdi, 22.5'luk oyun ne bekliyorsun oyna geç. Ama 250 ödeyince durum değişiyor.

|
    |
    Peace Sells.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj

Evet çoğu görevin zorluğu farklı ama bariz 2 görev şuan gözüme çarptı. Birisi de tüneldeki çatışmaz. Sanki en zor ayarda oynuyormuşum gibiydi. Ama oynayış alışkanlığımdanmış. Bırakıp daha sonra oynayınca ve taktiği değiştirince bir seferde geçtim. Bazı kurukafalı adamların mekanlarını basarken bol bol bomba kullandım. Mekanın kapısını açıp bir sürü bomba sallayıp sniper ile sıktım ve daha zevkli oluyor öyle çatışmalar.
    |
    |
    ahrimar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.