Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (736. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeden sonra tek yapmadığım buglı görev düzelmemiş. Göreve baştan başlama şansımız yok mu? Görev yerine gittiğimde düşmanlar ölü tekrar canlanmıyor.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Arka plandaki agaclar ekranda gozukuyor direk. 3d boyutlama iptal oluyor.

Oyuna bak ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Mini map için mod var mı acaba şöyle genişleten? Virajın dibinde görüyorum dönmem gerektiğini. Kaç kere yolu kaçırdım
    Ben space ile dönüyorum şehirde trafik lambası kalmadı hepsini kırdım dönerken ;)
  • Basit bir menü, dil problemini bile hala çözememişler, kaldı ki bir önceki patch ile çözdüklerini iddia ediyorlardı...
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

4 GB yeni güncelleme gelmiş. Bakalım ne değişecek. 1-2 güncelleme daha gelsin belki oynarım. 2021 de tam başlamak en iyisi gibi.

• Hicks kullanıcısına yanıt

Bende çözüldü, oyuna girince direkt Türkçe başladı

• Dil sorunu hala devam ediyor...

• Yamayı yapmadan önce 1.04 versiyonunun(Oyun klasörünün hepsinin) ve savelerinizin yedeğini almayı öneririm zira şu aşamada yamalar bir sorunu çözerken daha önceden mevcut olmayan başka sorunlar ortaya çıkarma ihtimaline sahipler.

• Oyun iyice ara mahalle yollarına döndü. Oraya yama buraya yama hata 1-2 değil yüzlerce.

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • Selamlar arkadaşlar ya ben nasıl bir ayar kullanmam lazım ? Bana öneri yapabilir misiniz ? Nvidia experience ayarlamıyor, minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor diyor

2666 mhz 8gb ram

gtx 1650 ekran kartı

i7 9750

monster abra a5 15.2 laptopum var, en ideal ayarları söyler misiniz, teşekkürler

• Adamlar en azından hataları düzeltiyorlar yama çıkması kötü bir şey değil! Oyun şuan oynanabilir duruma geldi benim için daha da iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedycihan -- 20 Aralık 2020; 12:22:32 >
  • Adamlar oyunu öyle bir yapmış ki istediğin kadar kalite düşür belli bir seviyenin altına düşemiyorsun ve çok rahat söylüyorum bu oyun low da dahi rahatça oynanır. Zaten Ultra ve Low arasında ki fark çok minimal sadece gölgelerden ibaret.

Tüm ayarlar Ultra: 32 fps

Tüm ayarlar Low: 64 fps

Tüm ayarlar Low + Gölge ayarları Medium; 56 fps

Tüm ayarlar Low + Gölgeler medium + Çevresel perdeleme Low: 53 fps

Nesnelerin çevresinde gölge oluşturan ayar Çevresel Perdeleme. Özetle oyunda tüm ayarları ultraya almak çok bir şey ifade etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderYapici

Bende çözüldü, oyuna girince direkt Türkçe başladı

Steam kullanıcısı mıınız? Nasıl başlatıyorsunuz oyunu?

• Oyuna güncelleme geldiğinde npc textureleri sapıtıyor. Dosya doğrulama yapınca da hooop 24 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Judy'nin female özel olması beni üzmüştü ancak hikayesini bitirince üzüntüm falan kalmadı. Hikayesi çok güzeldi, böyle bir hikayeyi sevişme uğruna mahvetmek doğru olmazdı  

Judy güzel bir karakter, üzerine gerçekten düşünmüşler. Diyaloglardan, kendisinin evindeki bilgisayarda gördüğünüz maillerden, Evelyn ve Maiko olan geçmişinden, özellikle son görevde yaşananlardan bunu anlıyorsunuz.

Trophy'de de dediği gibi, "Judy, Night City'e karşı"

hocam spoiler içine alırmısın,dilimde tüy bitti artık.

• CDPR forumlarında patch öncesinden daha çok sorun yaşayan var, gerçekten bravo valla nasıl başarıyorlar akıl alır gibi değil...

• Oyuna kaç tane yama geldi hala daha seçtiğin dilde oyunu açamıyor.

Oyun tarihi böyle rezil bir oyun gördü mü bilmiyorum. Şuradan 5 yazılımcı bulsak 1 haftada dili tutturan bir oyun yazarız herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Oyunu PS2 için yapmışlar Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• desparados_532 kullanıcısına yanıt

spoiler yapmasın bunu ben kadın özel olduğunu bilmiyordum bu yüzden sonuna kadar gittim bilsem ilk görevden yürü git derdim.

• Steam iade poltikiasi konusunda bu oyunda revize yapmasi gerekiyor. Patch sonrasi kayıt dosyam patlamış bravo cdpr... Düzelene kadar tekrar başlamak gibi bir niyetim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.