Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (687. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cikis gununden onceki aksam oyunu edindim oynuyorum diye ceza vermis yonetici.

O yonetici kimse hayati cok zor geciyor muhtemelen. Ne oldu ceza verince sildim mi oyunu? Nasil bir hayati var ise benim oyunu oynamama icerlemis :) evet yonetici, uzulebilirsin. Rtx ile akici bir sekilde Oled tv'mde Dolby atmos ile oyunun 50. Saatindeyim :)

Oyun harikulade ilerliyor. Yonetim de trajikomikligiyle bizleri gulduruyor. Umarim okuyorsundurda cevap vermemek icin tirnak yiyorsundur yonetici. Senin kim oldugunu gormeyi cok isterim ama kendini ifsa edemeyeceksin cunku yaptiginin rezil oldugunu sen de biliyorsun yonetici. Sukur ki reddit diye bir olusum var da bu copluge kalmiyoruz. Yiyorsa gel orada da ceza ver yonetici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt

30-40 FPS. Nerede görsem tanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

3090'nın olsa 4k FULL ayarlarda sadece ışın izleme kapalı olsa 60 fps sabit oynar geçersin bile ama işin içine RTX girince fps çok düşüyor. Işın izleme acma olsun bitsin bir espirisi yok zaten.

3080 ile 5120 x 1440 çözünürlükte ultra RTX ayarlarda, DLSS dengelide alıyorum dediğiniz değerleri hocam. Abartmayın.

• Nvidia guncelleme gelmis bi kontrol edin isterseniz

• Bu oyunu yere göre sigdiramayanlar bu saçmalıkları görmezden gelenlerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=h6QffA4KQ-E&feature=youtu.be

• Beyler oyunu bitirince yan görevleri yapabiliyor muyuz ona göre oynayacağım ?
  • farukclkk kullanıcısına yanıt

Bi incelemede oyun bitince daha oynayamadigimizi soylemisti eleman

• maximum54 kullanıcısına yanıt

Deneyen var mı, performansta bir artış var mı? Gerçi böyle popüler oyunlarda belirtmeye değer artışlar olunca Nvidia driver notlarına ekliyor ama, bunda öyle bir şey yok.

• farukclkk kullanıcısına yanıt

Oyunu bitirdim. Bir ana görevde bu noktadan sonra dönüş yok diyor yani ana hikayeyi bitirseniz tekrar yan görev yapamıyorsunuz. En son kaldığınız yerden devam ediyorsunuz sadece

• Nvidia güncellemesinden sonra 60 fps almaya başladım.

• BéTo kullanıcısına yanıt

Onceden kac aliyodun

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

İnternet saolsin dusuk oldugu icin bekliyorum hala ama test edip yazarim buraya

Ortalama 45. 35 lere geliyordu bazen.

Şimdi 55-60 arası geziyor.

Sağolasın, beklemedeyiz. Ama önce yeni driver olmadan bulunduğunuz yerde aldığınız FPS'yi bir kontrol edin. Kimi arkadaşlar şunu kapattım bunu açtım çok fark etti diyor, kaç FPS fark etti diye sorduğumuzda FPS sayacı kullanmıyorum cevabı duyuyoruz.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Fpsnin 70den 35lere dusen bi bolge var oraya gidip yazarim

• Witcher 3 te Ciri Cyberpunk dünyasına gittiğini ve neler gördüğünü anlatıyor Geralt a. Bunu ilk kez gördüm. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  1:25 ten itibaren izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 16 Aralık 2020; 1:59:50 >
  • 2070s 3600x ultra dlss dengeli 35leri gordugum. mekanda zorladim minumum 44lere falan düştü gunduz kalabalik ortamda aracla yaptim testi

• Gpu kullaniminda hala sikinti var oyunun yer yer yuzde 50lere dusuyo muhtemelen oyun guncellemeriyle düzelecek

• Daha teknik ve iyi incelemeaini yapabilecek tecrubeli arkadaslarda yorum yapar muhtemelen

• Lord De Seis kullanıcısına yanıt

Cok eskide kaldı buya bende baya heyecanlanmistim ilk gordugumde :))

• 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.