Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.311
Cevap
225
Favori
861.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1615
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 132
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 227
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JaReD22 (286 mesaj) Winter Is Coming (270 mesaj) Onvious (242 mesaj) Johnny Silverhand (229 mesaj) Tremere117 (215 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12948 mesaj) Mobil (2557 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (1005 mesaj) Uygulama (429 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
Giriş
    539 Mesaj

oyunu daha iyi yapacagız diye ertele ertele dur. ama karşımıza çıkana bak :D

|
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6990 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

oyun dlss'ye baya bel bağlamış bunda nvidianın parmağı var bence mevcut 2000 serisi stoklarını bitirmek ve yeni çıkan seriyide sattırmak için bu nvidia herşeyi yapar

1-2 ay bence bu optimizasyon sorunlarıyla boğuşulur gibime geliyor sonra bir çözüm getirirler bence  

bunun dışında 1.4 gb güncellemeyi yükledim sonra doğrulama yaptım 4 dosyayı tekrar indiriyor 29 gb 

Şu doğrulama işini neden yapıyorsunuz?  

• Binbaşı
    1652 Mesaj

Şöyle hocam freesync var ama amdnin ayarlarından geliştirilmiş senkronizasyon açınca yırtılmalar başlıyor kapatınca gidiyor o ayar bozuk galiba
    |
    |
    yamaci1771 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6990 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

121 milyon dolar harcadılar hocam. 314 milyon dolar beklen top noktaydı. Ayrıca 8 yıl tanıtımdan beriydi, 4-4.5 yıldır geliştiriyorlar oyunu. Ama kendi marketing argümanlarının kurbanı oldular.

Oyunu şişirecek hype yaratacak, oyunu tasvir ederken bir birinin ardına dizilecek bütün sıfatlara göz yumdular, gerçekleri açıklamak yerine.

Şimdi ortada bu saçmalık var. Forumları, Twitter, Reddit bomba yağdırıyor. Hala sessizler. En son CTO bütün sorumluluğu üzerine aldı ve normalde metacriticten belirli bir puan üstü alınırsa çalışanlara bonus verilecekti, şimdi sonuç ne olursa olsun verilecek. Yönetimin sorumluluğu kabul etmesi güzel, ancak henüz son tüketiciye bir şey yansıtmadılar.

En az 1-2 yıl daha lazımdı oyuna, o da en az. Tam potansiyeli için düşünemiyorum bile.

Alıntıları Göster

Ha bir de bonus mu alacaklar bunun için?  

• Yarbay
    7775 Mesaj

bende bilmiyorum dostum  bir deneyeyim dedim sadece dosya doğrulama sonrası bazı dosyalarda hata çıktı ilginç galiba bende  

|
    |
    Hicks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj
    Oyunun suan en büyük + si müzikleri galiba sonra atmosfer i gelir.Geri kalan çoğu şey ofsayt oyunda.Umarim yakın zamanda çoğu sorundan kurtulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3584 Mesaj

İşlemci kullanımı %30u geçmiyor ki ama. Ki zaten min sistem gereksinimleri de i5 3570 vardı. O işlemciden kötü değil ki. 30 fpsde razıyım ama %1 fps 6 7 lere kadar düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2202 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Ha bir de bonus mu alacaklar bunun için?  

Alıntıları Göster

Aynen öyle, zamanında crunch falan dendi ya, bayağı şeytani gözüktüler, şimdi sorumluluk alarak cici gözükmeye çalışacaklar.

Muhtemelen, tüm stüdyo yerine, CTO'yu ve planlamayı suçlayıp işin içinden çıkmaya çalışacaklar. Bir kaç gün içerisinde açıklamalar gelecek.

|
    |

• Yarbay
    3584 Mesaj

Sistemi apu olarak topladım. 1 yıl kadar apu devam ettim. Bu yüzden yanlış toplama değil. 2400g 1660a darboğaz da yapmıyor zaten. 3 4 yıl sonra 5600 alırım. Önüde açık olur. Ancak benim sorunuma bir fikriniz var mı? Bugün sildim tamamen yeniden kuruyorum. Önce hddyi kurulum yapıp sonradan taşımıştım. Belki onunla alakalıdır diyr

|
    |
    vjdrsjejv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj
    8 saat oyunu oynadım. Hikaye film gibi akıyor resmen... performans olarak gtx 1050 kullanıyrm içeri dışarı 25- 35 arası gidip geliyorum bana yeterli geliyor.. ana hikayeyi bıraktım brz yan görevlere yöneldim. Bakalım neler olacak:) haa bi yan göreve giderken çatışmaya denk geldim izledim cok güzeldi :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

hotfix 1.04 yükledikten şu delamin taksiyle gidilen görevde biraz ilerleikten sonra oyun çöküyor. manual saveden de başlatsam aynı. başına gelen varmı?

• Binbaşı
    1032 Mesaj
    Oyun No Man's Sky'dan daha büyük saçmalık. Oynarken zevk aldım baya ama beklentimin içine tek başına eden bir şey var ki o da yapay zeka.

Ben hayatımda bu kadar iyi bir dizaynı, atmosferi, görselliği olan bir oyun görmedim. Üstüne müzikler de olay olmuş. Konsepti iyi uygulamışlar. Büyüklüğü karşısında kendini kaybedeceğin bir dünya var. Bütün bunları baltalayan bir AI da var ama. Hatta yok. Resmen AI yok oyunda.

Bu adamlar Avrupa'nın en büyük oyun firması oldular. Bu kadar sene geliştirip bunu mu önümüze koyuyorlar? Rockstar seviyesinde bir yapay zeka beklemiyorum ama yapa yapa bunu mu yaptınız gerçekten. Beta sürüm bir oyun oynuyormuşum gibi hissediyorum resmen. NPC'ler bomboş, resmen hiçbir şey yapmıyorlar. Hiçbir şeye tepki vermiyorlar. Rockstar oyunlarında karşılaşılan rastgele şeyler ve npc'lerin verdiği doğal tepkiler bile herkeste "Ulan ne oyun yapmışlar" tepkisi uyandırıyor. Bu, bu kadar önemli bir mesele. Bu kadar oyuna bağlıyor ya da koparıyor seni.

RDR2'den sonra şu oyunun yüzüne bile bakılmaz. Yani cidden zevk alarak oynuyorum, hatta Arasaka görevinde inanılmaz yükseldim "Abi harika olmuş, vay anasını" bile dedim ama kursağımda kalıyor şu sorunları gördükçe. Buglar, glitchler, hatalar falan göz ardı edilir. Ki çok fazla karşılaştım bugla. Ama bu oyunun aptallığı göz ardı edilemez.

Resmen en kaliteli sığırın en değerli yerinden eti almışlar, yanına da inanılmaz bir sos yapmışlar ama önümüze çiğ/pişmemiş bir şekilde atıyorlar eti. Tadına vara vara, zevkini çıkara çıkara yiyecem diyorsun ama et pişmemiş. Çiğnemekte-yutmakta bile zorlanıyorsun

• Yarbay
    2286 Mesaj
    Oyun fiyat olarak 100 liranın altına insin.Hatalar, optimizasyon düzeltilsin.Ondan sonra oynamayı düşünebilirim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    894 Mesaj

arkadaşlar oyunda pikselleşme oluyor görüntü kalitesi orta yüksek karışımı pikselleri net olarak sayılıyor nedendir bu sorun

|
    |
  • Binbaşı
    1037 Mesaj

Enisin yeni vidyo

Önceki vidyosu

• Binbaşı
    1366 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Goku Gohan

quote:

Orijinalden alıntı: AtWarwithReality

hotfix 1.04 yükledikten şu delamin taksiyle gidilen görevde biraz ilerleikten sonra oyun çöküyor. manual saveden de başlatsam aynı. başına gelen varmı?

steamden valdate gamefiles dedim 7gb daha indiriyo

hayırlısı  

• Yarbay
    4959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: roomonecool

Panama aşık oldum ama yüz vermedi 🥺

Judy varken Panam gereksiz :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    503 Mesaj

O bittikten sonra başladı bende oynamak
    |
    |
    Goku Gohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    202 Mesaj

low ayarlarda 30-45 arası bazen 30un bile altına düştüğü oluyor
    |
    |
    Santiago Munez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2250 Mesaj

Çok kötü. Almaya gerek kalmadı teşekkürler hocam.
    |
    |
    tunakokarcali_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
anzer balı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.