Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (596. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 korkunç gözüküyor pc bunun yanında çok iyi. durum cdpr için vahim oyuna 1 puan vermeleri normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Enisin yeni vidyo

Önceki vidyosu

yav oyunu zaten ertelemişin şunu 10 ocak yapsalar bu kadar rezil olmayacaklar hem 2021 oyun ödüllerinde adı geçecekti

acemilik derken kibar davranmış enis. resmen dangalaklık bu. 10 aralık da oyun mu çıkar la Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Keske sahneler böyle olsaymis. Bide grafige bakin harika.

https://www.youtube.com/watch?v=IvTr8ulqXnM&feature=youtu.be

Videoya bakiyorum bide ben oynuyorum alakasi yok
  • Gelen 3.7 gblık güncelleme ile bende performans artışı yaşandı.Birkaç ayarı yükseğe aldım hatta,şehrin en kalabalık yerinde bile fps 55-60 arasında.Önceden 48 e kadar düşüyordu.

• Meredith Stout(Militech ajanı) ile ilgili

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Meredith Stout verdiği çipi hackledim.İçindeki zararlı yazılımı kaldırdım.Görev bitiminde Meredith Stout sinirli bi şekilde beklerken bi baktım Anthony Gilchrist karşımda.Zaten görev esnasında veri tabanında Anthony Gilchrist in köstebek olduğunu öğrenmiştim.Herif Meredith Stout büyük ihtimal öldürdü.Bi daha göremeyeceksin falan dedi.. Meredith Stout un görevleride çıkmayacak şimdi..Save almayıda unuttuk kaldı öyle...Bi daha oyuna başladığım zaman çipi hacklemeden şu karıyla bi zaman geçirmeyi düşünüyorum.Karının hayatını kararttım

• ipon 31'le çekildi

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

• Kartla değil işlemciyle alakalı
  • Alakası yok tabiki de çünkü bu bir sinematik trailer. Oyun içi görüntü falan değil. Kimse de böyle bir şey vadetmiyordu zaten. Sinematik trailerı oyun içi görüntü sanmanız sizin sorununuz.
    Biz de eleştiriyoruz şu oyunu ama böyle saçma şekilde eleştirilmez. İnternette görüyorum sinematik trailerı gerçekten oyun içi görüntü sananlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 1060 6GB + Ryzen 3 1200 ile yaptığım test...

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

oyunun en büyük problemi yapay zeka zaten, buglar düzelir de bu düzelmeyecek maalesef. alttaki olay şaka gibi resmen

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kbebxu/the_police_in_this_game_are_the_most_poorly/

CoD severler için oyuna spawnkill eklenmiş ama yine de yaranamamışlar. CDPR oyuna aksiyon macera oyunu dese de bu oyun bir text-based hardcore RPG o yüzden konudaki tüm hatalar normal ve bunlar bizim oyun kültürsüzlüğümüzden kaynaklanıyor. 2077 yılında oyun inşallah düzelmiş şekilde oynamaya hazır olacak ama biraz sabır.

• Arkadaşın selamı var Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber F spamlarken biri "Selamunaleyküm" dedi. Aldecaldolar diye bir grupta bu arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 12 Aralık 2020; 16:15:54 >

• Saç, tırnak vs nasıl değiştirebilirim? Şehirde bulamadım.

• Gelen son update ile performans artışı oldu bende de, böyle böyle toparlayacaklar.

• webmaster33 kullanıcısına yanıt

peki o halde 3rd party RDR2 hakkında ne yorum yaparsınız?

• Oynadıkça daha da güzelleşiyor. Optimizasyon problemini bir kaç tık aşağıya çekerlerse alacağım keyif kat ve kat artacak. Gerçekten dolu dolu bir oyun gelmiş, evren müthiş.

• Ps4 de nasıl acaba son son güncelleme ile nasıl oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavaş yürüme tuşu var mı? adamım cok hızlı yürüyor gerceklikten uzaklaşıyor biraz. bir de adamimizi dışardan gorebilseydik keske göz kamerası sevmiyorum
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

yıl 2077 hocam normal, matrix tarzı ajanlar gibi polislerde olay yerine anında geliyor olabilir.

• reyminom R kullanıcısına yanıt
    Metadan 1 verdim steamdende olumsuz verdim ne zaman optimize ve buglar düzelir o zaman incelemelerimi güncellerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 594595596597598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.