Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (581. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Mecburen klavye mouse oynayacağım. Oyun resmen masaüstü rpg olmuş çıkış günündeki yarım saatlik deneyimeme göre. Gamepad için daha güzel yapılmalıydı. Ve hatta oyun gamepad'e göre tasarlanmalıydı. Kim uğraşacak şimdi klavye mouse ile?

gamepad ile baya zevkli ben gamepad ile oynadım bayağı ama çatışma esnasında nişan alma yardımı az ve silah tepmesi fazla olduğu için duman ediyorlar hemen

büyük çatışma anlarında klavye mouse geçip diğer zamanlarda xbox kontrolcüyle oynuyorum

• gerilim müziği sıkıştı kaldı oyunda gitmiyor çıldıracağım. ne yaparsam yapayım hep gerilim müziği. kafede oturmuş çayımı yudumluyorum gene gerilim müziği. adam ateşin başında gitar çalıyor yanına gidiyorum gene gerilim müziği.

• bu oyunun deus ex’ten farkı yok gibi.beklentilerimin çok altında kaldı maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna boşuna night city demişler.gündüz şehir havasını geceden daha çok sevdim ve başarılı buldum ben....
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Çok güldüm buna Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

yama notlarında steam diliyle eşleşecek diyor hocam senin steam client ingilizce mi ?

Alıntıları Göster

client Türkçe'de Steamde Kütüphane/Cyberpunk2077/özellikler/dil kısmında ingilizce ama orda türkçe seçenek yok.Sıkıntı burdandır belki

• Komik yan görevleri var oyunun çok güldüm bu görevde

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Herifin biri penisine implant yaptırmış ve alette arıza yapmış acı içinde bağırıyor beni doktora götür diye, yolda olanlar ayrı komik Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 
  • arkadaş 3 GB güncelleme bile problem yav. o kadar güncelleme geliyor diğer oyunlara indiriyor bitti gitti. bu ne yapıyor anlamak güç gerçekten

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 12 Aralık 2020; 2:8:38 >
  • Oyuna hotfix güncellemesi gelmiş.İndirip deneyen var mı ? Performans artışı var mı ?

• Genel anlamda övmüşler diyebilirim.

• 12.5 saat sonunda daha yeni johnny ile tanışabildim. hikaye çok güzel gidiyor şuan gerçekten.

• Oynayan yayıncılardan gelen bilgiye göre oyunun bir bölümünde istikbal gö*lerdedir yazısı varmış hatta orada 3 kişininde yukarı baktığı görseli var. ihtimaller var F klavyede k yerine t yazmış olabilirler diyorlar. Yada çevirenin art niyeti olabilir. Özellikle fotoların benzeşmesi bunu gösteriyor. Yapımcıların hatası olamaz diyorlar. Yani mantıklı düşününce öyle gibi fakat yorum sizin.

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Foto alıntı.

• Dev yama geldi
  • fnrfratc F kullanıcısına yanıt

Harf karışması yok hocam bilerek yazılmış, kendilerince espri yaptıklarını sanıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herrfatih -- 12 Aralık 2020; 2:14:59 >
  • eğer art niyet varsa sorumlunun bulunup ceza alması lazım- böyle şerefsizlik olamaz

• gelen güncellemeyi yaparken pc kapandı açıldığında güncelleme sapıttı, dosyaları bütünle falan dedim şimdi 57 gb baştan indiriyor. başkalarının yorumlarında da benzer sorunlar olduğunu gördüm. oyun iyi kötü tartışılır ama bari böyle şeylerle can sıkmasa oyun. internetim kötü, hemen indiremiyoruz. gereksiz can sıkıntısı. akşama kadar çalışıyoruz, oyun oynayıp sinir stres atalım derken yine sinir oluyoruz. ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. bari güncelleme yaparken sorun olmasın be cdpr.

• ryzen 7 3700x rtx2070 ile en son ayarlarda en yüksek 40 fps aldım 1080p oynuyorum...

oyun bugdan geçilmiyor yaw neredeyse her görevde var.

• https://streamable.com/s4ifhf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 12 Aralık 2020; 2:28:31 >
  • Ac oyunlarına buglı vs. derken daha beterini de görmüş olduk. Anca bu kadar rezil olabilirdi oyun ki hikayesi vs. çok güzel. Dili bile ayarlayamamış adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Windows 10 da Hardware Accelerated Gpu Scheduling (HAGS) yani donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması özelliği Mayıs 2020 güncellemesiyle(ve üzerindeki sürümlerde) eklendi ve bunu destekleyen kartlarda uygun sürücüyü yüklediğinizde sırasıyla şu konumdan aktif edebiliyorsunuz. 

Ayarlar-Sistem-Monitör sekmesi altında bulunan grafik ayarlarından aktif edip sistemi yeniden başlatmanız gerekiyor.Bu özellik GPU nun kendi belleğini işletim sisteminden bağımsız olarak kontrol etmesini sağlıyor.Bu sayede daha akıcı ve gecikmesiz bir oyun deneyimi amaçlanıyor.Hags herhangi bir fps kazanımı sağlamaz sadece frametime değerlerini iyileştirerek oyun akıcılığına katkıda bulunur.Benzer bir özellik Nvidia sürücülerinde Low Latency Mode olarakta geçiyor.Eğer güçlü bir CPU nuz varsa bu ayarı Ultra olarak sürücüden seçerseniz yine oyunlarda gecikme oranını düşürmeyi sağlıyor. 

Windows 10 güncel değilse(Mayıs 2020 sürümü ve üzeri) yada destekleyen kartınız ve sürücünüz yüklü değilse bu durumda işletim sisteminiz güncel olsa dahi Hags aktif edilemiyor.Bu özelliği eğer ilgili alanda göremiyorsanız kayıt defterindende açabilirsiniz.Bunun için ;

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers

konumuna gelip HwSchMode 2 olarak değiştirin ve sistemi yeniden başlatın.

Cyberpunk 2077 için Windows 10 ve Nvidia Denetim Masası ayarlarım ;

Windows 10 sürüm 20H2 Hags aktif

Oyunun kısayoluna gelip uyumluluk ayarlarından "Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak" ve yüksek DPI ayarlarını uygulama olarak seçin.

Nvidia Denetim Masasında ise ;

Düşük Gecikme Oranı Ultra

Güç yönetimi Modu Maksimum Performans

Tercih edilen yenileme hızı en yüksek değer,keskinleştirme açık ve diğer ayarlar varsayılan

Teşekkürler..

@AvriL

Bahsettiğim ayarlar..

• 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.