Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hemen hemen herkes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyminom R kullanıcısına yanıt

Parry yapmanız gerekiyor. Saldıracağı zaman mouse sağ tıka tıklarsanız yapabilirsiniz (sağ tıka basılı tutmayın o zaman parry yapamazsınız, sadece saldıracağı zaman basın)

• Koks34 kullanıcısına yanıt

Çıkmadan önce kırıldı. Dün akşam 6-7 sularında korsan yükleyenler oyuna girebildi.

• Oyunu daha oynamadan iade edeceğim gibi yorumlara bak Çok hype yaptığım söylenemez açıkcası oyuna karşı fakat teknik hataları geçtim fps oyununda vuruş hissi bahsedildiği kadar kötüyse pek kabul edilebilir değil her ne kadar saf aksiyon odaklı bir oyun olmasada. Akşamı iple çekiyorum..

• Ben oyunu çok beğendim. Grafiklere de hayran kaldım. Bazılarımız başka oyun oynuyor galiba. Kardeşim de RTX 2070 ile Ultra'da 45 fps alıyor. (1080p, Monster Notebook)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedik sizede yorumumuzu beğenmediniz.Oyun çikmadan yilin oyunu dediniz.Oyun optimizasyonu yok bozuk oyun çıkardılar.Belki bu zafer like alirik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 10 Aralık 2020; 14:55:49 >
  • CD Projekt'in satışlara göre kendi oyunundan aldığı pay şu şekilde:

GOG: ~95% (%5 bankalara vs gidiyor muhtemelen)
    Epic: 88%
    Steam: 70% (Steam'de belli bir oranın üstünde satınca -50 milyon dolardı sanırım- Steam'in komisyonu düşüyor)
    PS4/XB1: 70%
    Konsol kutulu: ~55%

Alkan paylaşmış.

• 8 yıl, 314 milyon dolar ... Başka sözüm yok.

Oyunu hatalarına rağmen ölümüne savunanlar ile, dine biat edenler arasında korelasyon kurdum diye önceki yorumumu silmişler.

Olsun, 8 yıl, 314 milyon dolar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 10 Aralık 2020; 15:4:1 >
  • Artık daha az girmek lazım konulara. Spoiler riskinden değil. Maalesef insanlardan dolayı.
    İnternette bir grup insan var ve oyunu sevdiğiniz için sizi suçlu hissetirmeye çalışıyor. Ben gerçekten şu an zevk alarak oynuyorum oyunu ve buralara bakınca moralim bozuluyor cidden.
    Bugların olduğunu, optimizasyon sorunu olduğunu biliyoruz zaten. Amerikayı keşfetmiş gibi davranmaya gerek yok. Ama ben beni rahatsız eden 1 buga denk geldim ve onu da çözdüm. Şehirdeki npclerin dengesiz hareketleri dışında da beni rahatsız eden bir şeye denk gelmedim. Araba sürüşü, kombatı, şu anlık hikayesi, dünyası her şeyini sevdim. Tek muamma seçenek olayı. Şu ana kadar seçim yaptığımı hissedemedim. Belki biraz daha ilerlemek gerekiyordur. Mass effecteki gibi sistem olsa bile yeter bana. 5 6 kırılma noktası olsun ordaki seçimlerimiz etkilesin.
    Lafın kısası oyunu yorumlara bakıp da oynamamazlık etmeyin arkadaşlar. En azından 1.30 saat bir oynayın, anlarsınız zaten iade edip etmeyeceğinizi. İnternetteki yorumlarla yola çıkılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Smoke Of Many Fires -- 10 Aralık 2020; 15:3:22 >

• Antikaruh kullanıcısına yanıt

O kadar zamanı ve parayı bana verseler ben daha sorunsuz oyun çıkartırdımCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Witcher 3'ün hikaye bayıklığı bu oyunda da var mı ? Witcher'da birine gidiyordun başkasına yönlendiriyordu, ona gidiyodun o başkasına yönlendiriyordu. İlk 5-6 saat bu şekilde ilerlemişti. Bunda da var mı aynı durum?

• Teşekkürler

• Oyunun akşamları bir başka.

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 10 Aralık 2020; 15:3:6 >
  • Grafikler 2 Arada 1 Derede Kalmış

Hem Eski Nesilden Hem Yeni Nesilden Grafik Kalitesi Sunuyor

Yıllardan Beri Üzerinde Çalıştıkları İçin(7 Yıl) Böyle Olmuş

Türkçe Olması Çok Büyük Avantaj,100%100 Oyuna Hakimiz

Bakalım Yeni Nesil Güncellemesi Aldıktan Sonra Grafikler Ne Olur

Nvida 1080 İle Oynuyorum İşlemcim 3900X

Optimizasyon Sıkıntısı Bariz,Dlss Ve Biraz Optimizasyonla Akar Gider Biraz Daha Olgunlaşması Lazım Şuan.

• Oyun saatini hızlandırma gibi bir seçenek var mı acaba? Gündüzler geceler çok uzun sürüyor gibi geldi bana.

• Arkadaşlar GTX 1080 i7 8700 işlemci 16 GB ram ile en optimum ayarı yaptığımı düşünüyorum grafikten feragat etmeden bir şeyler yaptım dileyen bu ayarları kullana bilir.

Oyunu 2K da oynuyorum 1080P oynayacak kişiler daha yüksek FPS değerlerine ulaşacaktır şuan benim ulaştığım fps değerleri 45 55 arasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Oyunun akşamları bir başka.

Aynen tam onu yazcaktim.Akşam grafikler daha oturakli

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Hata ve çöp kelimelerini aynı yazıda kullandınız, ben de çöple ilgili bir hatadan bahsedeyim.

Oyunda balkona çıkmamız gereken yerde balkondaki çöpün üstüne çıkınca 80 hasar yedim. Ben taşa takılınca dönüp taşa bakan biriyim, acaba bana hasar veren ne diye. Oyunda da bir çöp nasıl 80 hasar verebilir diye anlamak için bir daha çıkınca öldüm.

Oyundaki çöpler çok tehlikeli. Hâliyle oyun çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

i7 4790k, gtx1660ti ile high ayarlar kapali mekanlar 60+ sehir ici 50-60 arasi fps aliyorum. birkac golge ayarini kisip sehir ici de 60 olacak sekilde ayarladim. gayet akici ve yeterli. 3 saat oynadim birkac text hatasi disinda ne bug oldu ne cokme. insanlar neyin derdinde anlamis degilim windowsunuz mu guncel degil kart driveriniz mi bilmiyorum ama sorunun once kendinizde olmadigina emin olsaniz iyi olur.

bu arada film grain efekti oyuna blur ve puslu bir efekt veriyor. bu efektten hoslanmayan arkadaslar nvidia kontrol panelinde su ayari aktif ederek ve oyun ici ayarlarda film graini de kapatarak bu sorunu cozebilirler. bu ayari kapatmadan oyun icinden film graini kapatsaniz bile yeterli gelmiyor.

Dediğinizi yaptım grafikler akmaya başladı Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.