Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.315
Cevap
224
Favori
862.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1617
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 132
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 56
  • Favoriye Eklediklerim 226
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • JaReD22 (286 mesaj) Winter Is Coming (270 mesaj) Onvious (242 mesaj) Johnny Silverhand (229 mesaj) Tremere117 (215 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12949 mesaj) Mobil (2559 mesaj) Tablet (22 mesaj) Mini (1006 mesaj) Uygulama (429 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: ilker1834

Hocam bu yorumun baya hype ladı beni. Umarım dalga geçmiyorsundur 😀😀

Umarım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    882 Mesaj

Dakika 19:48 hocam.. Araçtan indiği sahne..

|
    |
    UcanHollandali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj

İncelemeler gelince çıkar ortaya oyunun ne olduğu.

|
    |
  • Yüzbaşı
    973 Mesaj

Bu arkadaşa niye herkes inandı ya hemen? PC de nasıl erken erişsin oyuna.
    |
    |
    ObjectOrientedNickname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Burada milletin eleştirilerini kahkahalar ile okuyorum. CDPR'ı Rockstar gibi eleştirenler mi dersin, oyunun oynanışlarına bakıp gömen mi  bu arkadaşları mağaralarına gönderiyor ve CDPR severler olarak bu akşam önyükleyip, perşembe de oyuna akıyoruz.

Bu oyunu tek bir sebeple önsipariş ettim o da CDPR'ın harika görev tasarımı ve hikaye yazımı. Diğer her şey bunun üstüne kaymaktan öte olamaz. Ha CDPR'ın kendisi de reklamın cılkını çıkardı mı evet ama oyunun kötü olacağını beklemekte öngörüsüzlük hani. Neyse Corpo akar, gömenler de anca açar Youtube dan bakar  

Aynen hocam katılıyorum size.Bu akşam indiririz perşembe akarız.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: TheLordOfTheGames

Bu arkadaşa niye herkes inandı ya hemen? PC de nasıl erken erişsin oyuna.

Hocam millet kafayı yemiş. Çıkmayan oyuna şu sistemle kaç fps alırım oyun nasıl tarzı sorular soruyorlar. Dayanamadım affet.

• Er
    1 Mesaj

Dostlar ryzen 3 1200 ve 16gb ddr4 2400mhz ramim var, sistem gereksinimlerine yetiyor lâkin ekran kartım gt 1030 gddr5, bu sistemle Cyberpunk'ta 720p lowda 30fps görür müyüm?

|
    |
  • Yüzbaşı
    973 Mesaj

Ahahah hocam haklısınız 4 5 aydır epey geliyor soru. Beni şaşırtan milletin inanması olmuş izlenimlerini filan sormuşlar :)
    |
    |
    ObjectOrientedNickname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    138 Mesaj

Satışla alakalı değil , ama anlamıyor birçoğu , inat etmişler aynı şeyi yazıyorlar her yerde .

Sony nin exc leri Türkçe olmasa sattığının yarısını anca zor satar burada. Türkçe olduğu için alıyor birçok kişi. Zaten fazla bir maliyet de yok, altyazıyı ekleyen firmalar her türlü kazanç sağlar , oyun 5 satacağına 10 satar.

Türkçe altyazı koymayıp da üstüne satış beklentisi içinde olan firmalar daha çok bekler. Bir ürünü satabilmek icin müşteriyi teşvik etmen lazım, müşteri bunu ne diye alacak. Türkçe olmayan şeye niye para versin .

Orta seviye bir İngilizce ile altyazıyı açıp iyi kötü oynayabiliyorsun( bilmediğimiz kelimelere çeviriden bakarak) ama ingilizce bir oyunu çok iyi bir şekilde anlayabilmek için ana dili gibi bilmek lazım , kaç kişi biliyor bu seviyede. Ayrıca, Oyun mu oynayacağım, bununla mı uğraşacağım.

Uzun lafın kısası Türkçe olmayan oyunları almıyorum, hiçbirisine para kazandırmam. Satmak istiyorlarsa Türkçe yapacaklar, yapmıyorlarsa da çok umrumda değil, oynamam olur biter.

|
    |
    grihokkabaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: superdestek

Oyun çıktığında indirim olurmu? şuanki fiyatı bana yüksek geliyorda? Satın almayı düşünüyorum.

tam tersine bindirim olmasın da...

|
    |
  • Teğmen
    145 Mesaj

Evet arkadaşlar genel kitlede oluşan bazı soruları yanıtlamaya çalıştım.

Oyun çıkmak üzere ama videolarda birsürü bug var -----Oyun rpg kardeşim gta bekleme boş yapma

Vuruş hissi yok------ Oyun rpg kardeşim en büyük silah ağzımızdan çıkan sözlerdir.

Necip neden hala beşiktaşta?------- Oyun rpg karşim

Aşıyı neden olmayacaksın? ---------Oyun rpg kardeşim ne aşısı

Celeron D310 2.13ghz işlemci

GeForce 7100 GS 128MB ekran kartı

2x512MB 1GB DDR800 ram

80GB sata2 HDD

Windows XP home edition

Kaç fps alırım beyler? lütfen yardım edin.

• Yüzbaşı
    774 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Bktbkt

Bu yeni "nesil" bebelerine anlam veremiyorum hiç bir zaman da veremeyeceğim arkadaşım hiç bir oyun kusursuz değildir adam saatlerini de verse mutlaka hata çıkacak ve irili ufaklı hatalarla karşılacağiz işte bu kafa da oyuncular türediği için artık yapımcılar boş oyun yapıp basıyorlar grafiği gerisi tirt oluyor.

Bırakın adamın kolu yamuk olsun, bırakın ışık soluk dursun, bırakın güneş az parlasın ne olacak, ışık az diye oyun zevkin mi heba olacak ? Oyun leş gibi gözüküyor diyorlar birde yahu oynadın mi kendi tv'inde veya PC de baktın mı YouTube da izleyip de çöp bu oyun demek nasıl bir kafa ? bu yeni türeyen oyuncu arkadaşlar niçin böyleler çomak sokma, beğenmeme, bir hata görünce tüm oyunu çöp ilan etme gibi düşünceleriniz neden var. Bu feryadımı sadece " old school " oyuncular anlayacaktır.

Cyberpunk evreni nedir merak edip bir kez araştırıp okumazlar tek dertleri ehehe qanqa oyunda karı var kerhaneye gidicem gta gibi polislerle kapışıcam ehehe kafaları sadece buna çalışır anlamak çok güç. Adamlar 8 yıl emek vermişler oynayın tecrübe edin sonra yorumunuzu yapın ne gereği var bekleyen bir kesimin hevesini almaya(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 7 Aralık 2020; 13:12:45 >

• Yarbay
    3058 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ŞenapCenabettin

Oyun çıkmak üzere ama videolarda birsürü bug var -----Oyun rpg kardeşim gta bekleme boş yapma

Vuruş hissi yok------ Oyun rpg kardeşim en büyük silah ağzımızdan çıkan sözlerdir.

atladıgınız bir olay var , eger bestbuy oyunu erken göndermeseydi, belkide day1 patch sayesinde glitch ve buglardan haberimiz olmayacaktı. ( ne olursa olsun butun bugların düzelcegini sanmıyorum zaten).

vurus hissi olayı cok garip, resetera da Hobbes isimli kullanıcı vurus hissi ve araba sürmenenin iyi oldugu ve hikayeyi çok begendigini soylemisti. (oyunu cok az yan gorev yaparak easy de 24 saat civarında bitirmis)

quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSon

Bu mesaj silindi.

Windows 10 kursa alır yani.

quote:

Orijinalden alıntı: ŞenapCenabettin

Hayatında toplasan 5 tane RPG oyunu oynamamış adamlar RPG karşim GTA bekleme diye boş yapıyor  

İşin en garibi de CP2077 ile birlikte bir anda ortalık hardcore RPG oyuncusu kaynamaya başladı bir anda herkes kendini RPG oyuncusu ilan etti  

|
    |

• Yüzbaşı
    477 Mesaj

Forumun kurallarına uy ya da terket burayı.

|
    |
    CaptainSon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

atladıgınız bir olay var , eger bestbuy oyunu erken göndermeseydi, belkide day1 patch sayesinde glitch ve buglardan haberimiz olmayacaktı. ( ne olursa olsun butun bugların düzelcegini sanmıyorum zaten).

vurus hissi olayı cok garip, resetera da Hobbes isimli kullanıcı vurus hissi ve araba sürmenenin iyi oldugu ve hikayeyi çok begendigini soylemisti. (oyunu cok az yan gorev yaparak easy de 24 saat civarında bitirmis)

Alıntıları Göster

Evet bencede öyle hatta görüntüler baya eski konsollarda olduğu için grafiklere laf edenler olmuş. Bence pcde bu kadar bug olmaz göze batmaz en azından. Benim tilt olduğum kısım alakalı alakasız her olumsuz mesaja oyun rpg yazıyorlar papağan gibi.

|
    |

• Yüzbaşı
    502 Mesaj

sağ olun teşekkür ederim

|
    |
  • Yüzbaşı
    529 Mesaj

Kisaymis oyun o zaman
    |
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.