Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (359. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunun 2013'teki ilk teaser trailerını izlemiş miydiniz? Orada kızın vurulma animasyonlarına bir bakın isterseniz. Kafadan vurunca hemen ölmemeleriyle aynı sebepten olabilir.

• superdestek kullanıcısına yanıt

1 yılını doldurmadan pek indirim geleceğini sanmıyorum.

• Rampage kullanıcısına yanıt

Kesinlikle rpg öğeleri olarak hikaye olarak çok doyurucu olacak gibi duruyor. Rahatsız olduğunuz konulara katılmakla birlikte ben de özellikle parkur mekaniklerine biraz takıldım. Adamın yaptığı karakter neydi orasını görmedim ama bir yerlere tutunup tırmanmak zor ve kasıntı gibi gözüküyor. Şahsen streetkid olup mahalle aralarında koşturmacalarda oradan oraya atlayamamak sinir eder. Skiller bu gibi şeyleri ne derece etkiler onu da bilmiyoruz tabi. Ayrıca bir yerde suya araba ile uçtuğunda suyun tepkisi kağıt düşmüş gibiydi. Oyundaki tepkimeler animasyonlar biraz üzdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yabancı basını vs takip etmiyorsun herhalde yada edemiyorsun. Oyunu fiziksel kopya ile alıp oynayanlarda gerçekten çok hata var fakat bu fiziksel kopya oyunun son ertelemesinden önce gold olan sürümüne ait ve ilk yamasını içermiyor. İlk gün yamasını indirenlere bu sorunların çok büyük oranda azalttığını söylüyor. Ayrıca yabancı basında denk geldiğim çok güzel bir yorum var "oyunun hataları düzeltilebilir fakat oyun dizaynı düzelyilemez" diye. İlk gün yaması haricinde giderilemeyen hatalar varsa eğer ki mutlaka ufak defek hatalar olacaktır onlarsa yamalar ile düzeltilebilir. Oyunu oynayanlar yorumlarında oyunu yere göğe sığdıramıyorlar. Benim için hatalı çıkmasıda çok önemli değil düzelen kadar beklerim en kötü, önemli olan oyunun dizaynı ve içeriği.

• evet takip etmiyorum ona ayıracak vaktim yok. ben video'da ne gördüysem onu yazdım. aynı şeyi kendinde yazmışsın oyunda güncelleme ile düzeltilemeyecek eksiklikler var. benim sorunum 8 sene geliştirilip erteleme üstüne erteleme yiyen oyunun hala bu şekilde çıkarılacak olması. puanlar çıkınca ak koyun kara koyun belli olacaktır.

• aeeb12 kullanıcısına yanıt

Şahsen ben videoları izlemedim onun için doymuşluk hissi yaşamıyorum size de öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tremere117

+18 ona göre tık tık yapın  judy

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/k7yxl5/sex_scene_leaks_and_judys_kitty_tattoo/

Acaba oyunda Vyi kadın yapıp lezbiyen yapsak hepsinden yararlanabiliyor muyuz  

Sorun da bence 8 yıldır geliştirilmesinde zaten 2014-2015 yılında çıkan oyunlara çok benziyor hissi var bende dying light, fallout 4 oyun motoru olarak çok benziyor bence

• oyunda 2 tane yama olucak. oyunu şuan oynayanlar hali hazırda 43 gb patch indirdi. fakat bu ilk gün yaması degilmiş.

oyun cıktıktan sonra bir yama daha gelecek.

@SarıSarman hocam oyun blood and wine dlc si bittikten sonra tamamen gelistirilmeye baslanmıs. 2016-17 e kadar pre-production daymıs oyun cogunlukla

• hocam oyunu oynadınızmı o kadar fps alıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker1834

hocam oyunu oynadınızmı o kadar fps alıyorsunuz ?

Evet, malum +18 gameplay sahnelerini sızdıran benim.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-79AA8D8C9

Evet, malum +18 gameplay sahnelerini sızdıran benim.  

Alıntıları Göster

Vyi kadın lezbiyen yapıp fırsatlardan yararlanabiliyor muyuz  

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Vyi kadın lezbiyen yapıp fırsatlardan yararlanabiliyor muyuz  

Alıntıları Göster

Her türlü şeyi yapabiliyorsun hocam. İstersen ipne bile yapabiliyorsun.

• 3 saatlik gameplay videosu geldi. Free roam var, fight var, ne merak ediyorsanız görebilirsiniz. Yayın patlamadan bi bakın derim

https://bitwave.tv/Carlos2077/replay/36QlJTIJmPLsCZGwYfdG

• 3 saatlik oynanış videoları düşmüş nete biraz baktım ve tahmin ettiğim gibi ''ortalama seviye'' bir oyun olacak diyebilirim.

Animasyonlar aşırı hantal, yakın dövüş rezalet skyrim gibi havayı dövüyorsunuz, yapay zeka bu seviye bir oyuna yakışmıyor adamlar bazen mal mal sana bakıyorlar, en çok üzüldüğüm de adam silahı çıkardı aracının lastiklerine sıkıyor hiç bir tepki yok lastik patlamıyor üstüne lastiklere sıktığı için araç patlıyor, araç takla atıyor sürükleniyor sadece ön tampon düşüyor araçta hiç bir şey yok. Çok net söylüyorum araç mekanikleri olarak 2008 de çıkan GTA 4 bile daha iyi.

Oyundan beklentiler everest in zirvesinde ama oyun o zirveye erişebilecek seviyede değil. Bu uçsuz bucaksız beklentiler olmasa yılın oyunu bile olabilirdi ama 2021 de GOW çıkarsa rahatlıkla ona kaptırır.

Ayrıca eski nesil konsollarda oyunu çok fazla kırpmışlar. Hem görsellik vasat hemde gündüz vakti sokaklarda tek tük npc ler var.

Oyunu Konsollara yetiştiricem diye ertelersen, hatta hazır olayan oyunu hazırmış gibi milleti hype yaparsan olacağı bu.

Oyun nasıl olur bilmem ama oyun öncesi reklam ve pazarlama işini beceremedi CD Projekt. Durmadan hype durmadan hype.

İllaki düzelir bu sorunlar ama öyle ilk gün yaması ile düzelecek gibi değil biraz zaman alır.

Bu şeye benziyo inşaat yapıyorsun ama boya badana yapılmadan dekarasyon yapılmadan evde oturmaya başlıyorsun, yap şunu bitir adam akıllı ondan sonra çıkar. İki kere erteleme yapıyorsun birde, oyun hiçmi hazır değildi arkadaş...!!!

• İlk gün patch le düzelir ele gelir biraz
  • Anlamadığım 8 senede bu adamlar napmis ubisoft un iki senede çıkardığı oyunlarda daha az bug var
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    hani nerde bana da gösterin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    emekleri için para isteselerdi bağış açarlardı. istemediler zorunlu yaptılar. :)

not: şikayet falan etmedim gram umrumda değildi rdr yaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 7 Aralık 2020; 11:44:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.