Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Dıgıdık 2" den sonra neon lambaları baya gözümüzü alacak  

• Ben de bugün geçtim ön siparişi. Çıkmadan önce aldığım ilk oyun oldu. Ayrıca dünyayla aynı anda oynayacağım ilk oyun da olacak. Hatta çıktığı yıl aldığım ilk AAA oyun olacak Yani kısacası ilk AAA oyun deneyimim gibi olacak. Heyecanlıyız bakalım 2 hafta var. Bu 2 haftayı da çocukluğumun oyunu Zoo Tycoon'un yeni nesil versiyonu Planet Zoo'yla geçireceğim. İndirime denk gelmesi iyi oldu yoksa 2 hafta geçmezdi asla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt

Bir de ilk bilgisayar oyununuz olsaydı. Hatta çocukluk dönemindeki oyunlar da dâhil ilk oyununuz olsaydı çok havanız olurdu, piyasaya sert bir giriş yapmış olurdunuz.

• Sunset Overdrive oynuyorum çıkana kadar sardı baya :D

Rollercoaster Tycoon oynayasım geldi  

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Biraz baktım da yorumlar baya olumlu eve geçince bende alacağım cyberpunk çıkana kadar oynarım.
  • sertacc88 kullanıcısına yanıt
    Ben geçen gün oynayayım dedim, kafamdakilerin hiçbirini yapamayınca ehh dedim bıraktım Çok eski oyun. Planet Coaster varken oynanmaz artık bu dönemde

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Elimde değil maalesef, yoksa ben de isterdim oyun piyasasına girişi Cyberpunk'la yapmak ama olmadı

yaa 2 boyutun tadı bambaşkaydı. lunaparktan çok avm ye çeviriyordum ben parkı yiyecek içecek oturma yerleri falan :)

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

@Park Joo-hyun arkadaşımızı alıntılamadan böyle şeyleri paylaşmayın  

• quote:

Orijinalden alıntı: ThomasAngelo89

Valla hocam 30 fps altina inince gözün bunu ayirt etmemesi bence cok zor :) pc de 60 fps oynarken 30 a inince dahi ben zorlanmistim. 60 fps yağ gibi akıyordu resmen. Hele 30 alti hiç çekilmiyor. Ama optimizasyon konusunda cdpr oldukça basarili ubisoft gibi değil en azından.

Hocam 25 lere falan düştüğünde anlıyorum ama genellikle hep konsol ile oynuyorum oyunları epey süredir 30 fps bende göz alıştı herhalde ama dediğiniz gibi pc de ets ye geçince gözlerim gülüyor.  Cdpr bence iyi bir optimizasyon ile bize keyifle oynatır. 

• Bu tarz müzikleri sevenler için. Oyunun atmosferinede çok uyumlu ama Cyberpunk 2150 de daha iyi gider :)

• Vay be şimdi teasserdaki hatun buymuş demek ki ,alt cuningham Johnny nin amaçlarından biri bu ablada olabilir mi acaba,kaçırılmış zamanında vsvs sağlam bı hatunmus sağ solda oyun hakkında bilgi kırıntılarını araştırır oldum ya geçmiyor zaman,baska oyunda sarmiyor bu ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Sunset Overdrive oynuyorum çıkana kadar sardı baya :D

Insomniac Games in oyunu sonuçta   Parkur mekanikleri çok eğlenceli. Sonrasında Spider Man i yaptılar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhandsome

Ben de Pc için satın aldım. Böyle bir oyunu almayan da ne bileyim gitsin Gta oynasın. 2020'de yılın oyunu ödülünü alacak görün bakın. Dillere destan bir oyun olacağı belli, şimdi eleştirenler de ne kadar abartıyorsunuz yaa diyenler de bu oyunu alacak bir gün. Yeni bir dünya keşfi için geri sayımda bekliyoruz. Görüşmek üzere

2020 de yılın oyunu olamaz aday değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

2020 de yılın oyunu olamaz aday değil :)

Alıntıları Göster

Ama fakat lakin 2020'de çıkmış oluyor   

• Gokhandsome kullanıcısına yanıt
    15 Kasım sonrası diğer seneye kalıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordOfTheGames

15 Kasım sonrası diğer seneye kalıyor diye biliyorum.

Anladım hocam.

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.