Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 yılında dh katılıp nasıl 8 yıl önce konu açabiliyorsun hocam
  • 3-4 ay once kiz arkadasimdan bu oyunu hediye olarak almasini istemistim (steam key olarak) (249TL)
    Bana “parami buna vermemi mi istiyorsun benden” demisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus Muharrem

3-4 ay once kiz arkadasimdan bu oyunu hediye olarak almasini istemistim (steam key olarak) (249TL)

Bir ara sorsana parasını nelere harcıyormuş. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Konuyu değiştirelim hemen. Yeni video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 24 Kasım 2020; 20:41:53 >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

Konsollara nextgen 2021de gelecekmis. Tarihi soylemiyor videoda. Rtx falani filani sadece pc'de olacak bir sure demek ki.

• PlayStation 4 Pro Gameplay yayınladılar.Merak edenler varsa bi baksın derim.

• Oyun bir çıksın beyler sonra birbirimize tekme tokat gireriz biraz daha sabır :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

PlayStation 4 Pro Gameplay yayınladılar.Merak edenler varsa bi baksın derim.

Sabırsızlanıyorum :)

• Çıktıktan sonra ciddi anlamda baya update yiyecek bir oyun olacak gibi bu. Hemde her biri 10GB küsür olur :)

Düşmanlar ateş etmeye mi korkuyor mermisimi yok anlamadım :D Ama Extra Hard da açacağım kesin gibi..

oynayan da benim gibi kolsuz herhalde gamepad ile nişan alana kadar ayrı zaman geçiyor mermileride witcher 3 deki yaratıklara gidiyo gibi :D

• ne kadar çok video yayınladılar

• Sawasson kullanıcısına yanıt
    CheKD kullanıcısına yanıt

CIA ? FBI ? Mossad :D

tamam buldum MI6 Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Nasıl bir detay yakalamışsın be hocam nerden esti bu bende merak ettim.. Sayın: @CheKD aydınlat bizi üstad :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacr88 -- 24 Kasım 2020; 20:35:7 >
  • Yalnız fakeden oldu mu sızan görüntülerden dolayı nomad seçtiler sanırım ve belirtti sunucu day 1 update gelecek çok daha iyi görünecek vs diye. Özellikle PS5'te yağmur filan çok hoşuma gitti epey heyecan arttı son 2 haftaya giriyoruz umarım sıkıntısız çıkar.
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Selamlar :) Bilgi için çok teşekkürler... Bakalım bizim makinalar ne yapacak Cyberpunk 2077 ile ?
  • hatırlamazmıyız beee :D personal responsibility poeerrrsonalll reesponsibilityyyyy Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremere117 -- 24 Kasım 2020; 21:19:9 >
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt

Konuyu açan ben değilim, ilgilenmek için sonradan devraldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus Muharrem

3-4 ay once kiz arkadasimdan bu oyunu hediye olarak almasini istemistim (steam key olarak) (249TL)

Hala kız arkadaşın mı?

Şaka ŞakaCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Oyuna hangi karakter ile başlamayı düşünüyorsunuz? Ben NOmad ile STreet kid arasında kararsızım hala

• pc için klavye ile oynamayı mı yoksa joystick almayı mı önerirsiniz? saygılar.

• enevre kullanıcısına yanıt
    Street kit corpo nomad şeklinde üç sefer bitirmeyi planlıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.