Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 de oldukça kötü duruyor oyun textureler falan şaka gibi.

• Nomad>Corpo>Street çok başarılı bir seçim olacak ben de aynı sıralamayı düşünüyorum.

Tek merak ettiğim 1660 serisi bir gpu ile 1080p60fps'de güzel bir oynanış sunar mı? 40 yılın başı gaza gelmişken 2.el bir 2060 aldıracak mı bu oyun bana :)

Çıkmadan birkaç gün önce değerlendirmeler düşer diye tahmin ediyorum performans açısından.

• Xbox versiyonları playstation'dan çok daha güzel gözüküyor sanki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremere117

Nasil ya

Oyunun kutulu versiyonunu (iddiaya göre bir amazon çalışanı araklayıp) ps4 pro'da oynamış birisi ve ilk 20 dk.'yı paylaşmış.

Anında her yerden kaldırıyorlar. Ama reddit vb forumlarda torrent linkleri geziyor. Buradan vermek istemedim yasak olabilir?

Ben izledim 1080p ve grafikler çok iç acıcı değil. Karakter yaratmayı vs direk geçiyor en kolayda Nomad olarak ilk görevi yapıyor. Gameplay çok etkileyici değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

genelde oyunlar black friday da indirime giriyormus. tabi bu ABD deki bestbuy ve gamestop lar icin gecerli (kutulu). reddit de gamedeals da gözüme carpıyor hep.

kısacası biz avucumuzu yalıyoruz yine  

Alıntıları Göster

Çıkmayan oyun da indirime giriyor muymuş?

• 20 dk'lık videoyu izledim yazık valla PS4 Proda ağlıyor görüntüler. Birkaç ay önce satmıştım tam zamanında satmışım gözden çıkarmışlar Pro'yu.

Yalnız yılın oyunu geliyor çok net. Muhteşem bir oyun geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Kasım 2020; 12:42:9 >
  • Dante kullanıcısına yanıt
    izlediğiniz oynanışa ait linki pm den gönderebilir misiniz? rica etsem.

Pc den oynayacağız bakalım da, bu kadar bekledik umarım optimizasyon sorunu olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-79AA8D8C9

Çıkmayan oyun da indirime giriyor muymuş?

Alıntıları Göster

amazon ve greenmangaming genelde %10 preorder indirimi yapıyor zaten.

gerci cyberpunk gmg de yok

• Bir süre forumda cyberpunk konularına girmemekte fayda, reddit de böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 23 Kasım 2020; 12:59:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FCC. kullanıcısına yanıt

Sunar işlemcine bağlı.

• qvx Q kullanıcısına yanıt

gameplay de ne gibi sıkıntılar var hocam? spoiler vermeden biraz bahsedebilir misiniz? ne hoşunuza gitmedi?

• Beklentilerinizi bu videoya göre yönlendirseniz iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

izlediğiniz oynanışa ait linki pm den gönderebilir misiniz? rica etsem.

Pc den oynayacağız bakalım da, bu kadar bekledik umarım optimizasyon sorunu olmaz.

Youtubedan izledim izledikçe siliniyor. Cyberpunk leaked diye aratıp en son yüklenenler olarak filtreleyin mutlaka yeni upload eden oluyor.

• Oyuna dair hiç spoiler düştü mü? 20 dakikalık oynanış videosu hariç bir şey düşmedi diye biliyorum ama twitterda her zamanki gibi oyunun sonunda şu oluyor bu oluyor diye sallayanlar var. Eğer spoiler düştüyse twitterda cyberpunk a dair her şeyi sessize alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukullanıcıadıuygunmu -- 23 Kasım 2020; 14:0:11 >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Hocam aldım dün gece :)

• Oyuna hype'im artti oyunu shooter veya gta gibi oynayacaklar sövecekler ama tam benim istedigim sekilde rpg oyunu olacak anlaşilan:)Ah keske erkenden ciksaydi tam iş zamanina denk geliyor.

• DİKKAT SPOİLER OLABİLİR

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    https://mega.nz/file/4wIj3CZK#Ogpf0I0e1vfdCaII2VuusIaGv74Zeh9IJjFpwklXoXo

Oyunu ilk 2o dakikası. Yalnız oyun ps4te berbat duruyor. Konsol oyuncularına allah sabır versin Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

DİKKAT SPOİLER OLABİLİR

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    https://mega.nz/file/4wIj3CZK#Ogpf0I0e1vfdCaII2VuusIaGv74Zeh9IJjFpwklXoXo

Oyunu ilk 2o dakikası. Yalnız oyun ps4te berbat duruyor. Konsol oyuncularına allah sabır versin  

Key istiyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

Key istiyor hocam

Alıntıları Göster
    Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

• Valla konsolcular kendi blurlu low texturelerinde boğulsunlar hiç acımam Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber  Biz keyfimize bakalım biraz neşelenelim Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 23 Kasım 2020; 15:1:55 >
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.