Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ulan çöp PS4 ve Xbox a da uyarlıcaz diye oyunun içine etmişler Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Arkadaşlar oyunun PS4 konusundan uzak durun, bir yorum yazdım fanboylar doluştu oyunu yerip Sony övüyorlar

Ağa, bunlara dayıyacan koridor tipinde 60 derece fov açılı birbirinin kopyası tps leri, 650 lira verip verip oynasın dursunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: King floyd

Oyunun ilk 20 dakikası sızmış buradan izleyebilirsiniz: https://gofile.io/d/8kTtWY

link ölmüş

• Ps4 bölümüne girilir mi yahu ben yıllar önce yazmayı bıraktım oraya. 20 dakikalık videoyu kaldırılmadan izlemiştim gerçi oynayan doğru dürüst biri olsa daha detaylı görürdük ama neyse anlaşılan önümüzde ki günlerde bol bol gameplay sızacak..

Ps4 de oyun bayağı eski duruyor ve kaplamalar felaket. Ayrıca tabi performansı iyileştirmek için fazlası ile blur kullanılmış. Umarım pc versiyonunu konsollar için feda etmemişlerdir diyeceğim ama bilemiyorum grafiksel olarak beklentimi düşürdüm..

• oyunu heyecanla bekliyorum ve birkaç şey hariç genel anlamda oyundan ümitliyim ama oyunun bir rdr2 kalitesinde olacağını hiç sanmıyorum nedense. çok iyi bir oyun olacak orası kesin ama efsane diyebileceğimiz kalitede olmayacak sanki. umarım yanılırım da rdr2 denginde ve efsane diyebileceğimiz bir oyun olur.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    tunakokarcali_ kullanıcısına yanıt

1:33 . saniyeden sonra izleyin belki fikir verebilir. Sonuçta bu videonun altyazısıda onların kendi Türkçe altyazısı. Yani Google Translate değil.

Alıntı

metni:
    @tunakokarcali_ oyunu heyecanla bekliyorum ve birkaç şey hariç genel anlamda oyundan ümitliyim ama oyunun bir rdr2 kalitesinde olacağını hiç sanmıyorum nedense. çok iyi bir oyun olacak orası kesin ama efsane diyebileceğimiz kalitede olmayacak sanki. umarım yanılırım da rdr2 denginde ve efsane diyebileceğimiz bir oyun olur.

RDR2 de aslında çöp konsollardan portlandı uyarlandı Bilgisayar ortamına. Bence görüntü kalitesi olarak CP2077 daha net keskin ve kaliteli görünecek. RDR2 nin atmosferi çok farklıydı güzeldi okadar. Devirleri arasında yüzlerce yıl var onuda unutmamak lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacr88 -- 22 Kasım 2020; 17:19:29 >

• Sızan videoda grafikler yeterli gelse de kaplamalar çok rahatsız edici. Modellemeler iyi ama sanki kaplamalar düşük kalite duruyor. GTA 5 ps3 nesli ve ps4 nesli arasındaki fark gibi bir şey olacak sanırım. Çevre detayları da gayet tatmin edici. Kesinlikle bu şekilde çıkmaz pc ve yeni nesile.

Bu arada kutulu sürüm fiyatı belli olunca steam iade edip kutulu almak isterim ama kargo gecikmesinden korkuyorum bi yandan Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 22 Kasım 2020; 17:20:38 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyazkaya00 -- 22 Kasım 2020; 17:32:58 >
  • Oyun downgrade yiyecek bu gerçek ama kaliteden ödün vermeyecekler
    Witcherda downgrade yedi ama hiç göze batmadı hikaye sürükledi götürdü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun piksel piksel olacak ama yinede çıkacak.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Konudakiler iyice stockholm sendromuna girdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 22 Kasım 2020; 17:36:8 >
  • :D ne güzel işte Minecraft Cyberpunk edition oynıcaz Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• sızan videoyu mu izlediniz hocam neden beklentiniz düştü?

• konsol da ki oynanışı gördükten sonra PC'ye geçtiğime şükür ediyorum tıpkı video da ki gibi olmuştum. AMAN AMAN PU PU Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

konsolda ki oynanış videosu = makyajsız bakımsız hatun

PC'de ki oynanış videosu = makyajlı bakımlı hatun

RT'li oynanış videosu = estetikli makyajlı bakımlı hatun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 22 Kasım 2020; 18:23:54 >

• Oyunu çok övmüşler xkeske sistemim olsada oynayabilsem.

• Sızan videolar eskiymiş açıklama yaptılar ama sızma da olabilirmiş, sızma olsa bile tercihim izlemeyin oyun zevkinizi baltalamayın.

• sertacr88 kullanıcısına yanıt

Fena değilmiş.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

• Sanki son gelen resmi videolar 2 sene öncesinden gösterilmiş gibi... Oyunun son hali videolardaki gibi gayet belli işte. Ne downgrademiş bu anlamadım resmi videolardaki sahnelerden aynısı varsa gösterin görelim. Neyse videolar sızmaya başladığına göre buralara güven olmaz biri gelip ikinci üçüncü hesapla zart diye spoiler falan verir. Çıkana kadar uzaklaşmak lazım en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 22 Kasım 2020; 21:22:19 >
  • Türk gençliği Cyberpunk 2077 oynuyor (temsili)

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.