Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rtx güzel bir pastanın üzerinde ki çilek misali dediğiniz çok doğru Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

yukarıda da dediğim gibi kişi bazında değişkenlik gösteren bir mevzu kimisi hikayeye aksiyona dalar bu detaylara umursamaz ama grafik ve ince detaylar benim için önemli diyenler de bu tip şeylere çok takılabilir

normalde dlss 2.0 olmasa bu olayları üst seviye kart alanlar konuşuyor tartışıyor olurdu ama dlss 2.0 büyük nimet ya nvidia'ya teşekkür etmek lazım rt için şu an minimum kart 2060 ve büyük bir merakla beklenen c2077'de rt medium olarak 2060 yeterli diyor. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Dante kullanıcısına yanıt

Dediklerinize katılıyorum. Mafia 1 Remastered da mesela RTX mi var yooo ama su birikintilerindeki yansıma ne kadar güzel ve gerçekçi.

Yani oyun yapımcıları RTX denen efektin ta kendisini kendi motorları ile de yapabilirdi aslında. Bunu Nvidia üstlenmiş satış ve pazarlama taktiği olarak.

Asıl atlanan detay bence DLSS olayı. kapalı ve açık olan oyunlar arasındaki netlik keskinlik ve sıfır motion blur olayı efsane. FPS değerlerini söylemiyorum tabi. Neyse gtx1080 ile devam. :/

• Sabah sızan bir video izlemiştim. Silinmiş sanırım. Araç sürüşü çok güzel duruyordu ve aracın çevre ile etkileşimi çok iyiydi. Yerde duran tuğlalar çöpler vs. etkileşimli fiziklere sahip. Çalılar, bitkiler kaktüs vs. kırılıp ezilip büzülmeliCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Çöl tarafında sürüyordu. Severim ben böyle ayrıntıları. Ayrıca 300-400 metre ileride giden bir aracın çöllü yollarda çıkardığı toz bulutunu görebiliyordunuz. Yani 100 metre civarı upuzun bir bulut o kadar uzak mesafede gözükmesi hoş Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Bu oyun birde rpg üstüne türkçe daha ne olsun Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• rtx e pasta süsü diyen eleman hiç bir şey bilmiyordur.

rtx ile beraber sadece yansımalar değil yansımalar gibi tamamen ışıklandırma ve gölgelendirme değişiyor

screen space reflection olmazsa olmaz diyen kişinin rtx in de ssr nin gelişmiş versiyonu olduğunu bilmemesine mi yoksa geçenlerde rtxli oyun piyasada sadece control da var deyip her şeyden bihaber olmasına mı güleyim bilemedim.

bir de bu korsan oynicam diyen kişiydi galiba. yazık gerçekten.

eğer kişi on/off farkını fark edemiyorsa göz doktoruna gitmelidir.

tavsiyem

https://www.dunyagoz.com/tr

• |Spetsnaz| kullanıcısına yanıt

Oynadığım oyunlar arasında dedim biraz dikkatli okuyun okuduğunuzu anlayıp yorum yapın Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber sadece control tomb raider metro legion ve bfv oynadım Rtx destekli oyunlarda bu oyunlar arasında sadece tam anlamıyla Rtx kullanan control ve legion idi bunun dışında diğer Rtx destekleyen oyunlarda da çok iyi kullanıyor olabilir ona bir şey diyemem oynamadım çünkü beni mi kastettin bilmiyorum ama oyun ön siparişe ilk açıldığında alanlardan biriyim 1.5 yıl oldu neredeyse böyle bir oyunu korsan oynayacak kadar haysiyetsiz değilim çok şükür Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 22 Kasım 2020; 12:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RTX bana estetikli hatun gibi geliyor (fazla abartılı olanlar değil dozu yerinde olan.) Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Üstte ki arkadaşa katılıyorum. Control RT'de çok iyi görünüyor bu firmanın acil Alan Wake 2 yapması lazım. RT de atmosfer-görselliğin dibine kadar yaşatır. Seneye Dying Light 2 gelecek acaba onda RT ve DLSS 2.0 teknolojisini kullanacak mı? bildiğim kadarıyla Techland, Nvidia ile anlaşıyordu.

• steamden alacağım ben çıkınca da oynamak istiyorum açıkcası. 350-400 e çıkarsa zoruma gider açıkcası. en iyisi ön sipariş bitmeden alayım ben. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Konsollarda fiyatlar cidden çok yüksek.

• Beyler böyle bir oyun Türkçe alt yazı ile çıkıyor. Torrentten uzak durup desteklememiz lazım diye düşünüyorum.Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Techland nvidia ile anlaşmalı bir oyun stüdyosu kesin konuşmamak gerek ama olma olasılığı çok yuksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Aerosol 34

sakin ol şampiyon

yazdıklarımı sana yazmadım bile

yorumları anlaması gereken sensin.

bloklamış bir de kahroldumCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

yüksek oranda ekmek içinin etkileri herhalde Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Spetsnaz| -- 22 Kasım 2020; 13:14:23 >
  • ''Bu kişinin kim olduğunu bilmiyorum ama umarım onu öldürebilirim, çekilecek birisi değil.'' Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Kerimcan Durmaz'ın gelecekte ki versiyonuna benzettim. Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber
  • Konsollarda zamlanacaktır oyun ama steam de zannetmiyorum.

• cyberpunk 77 bir rpg oyunu. gta bekliyenler çok büyük hayal kırıklığına uğrayacaklar

• Oyunun ilk 20 dakikası sızmış buradan izleyebilirsiniz: https://gofile.io/d/8kTtWY

• Son trailer'da ışıklar/gölgelendirmelerle ilgili bazı sıkıntılar var. Sanki bazı insanlar/objeler ortama sonradan photoshopla eklenmiş gibi duruyor. Ray tracing'e fazla güvenip gölge konusunu salladılar sanırım.

• Oyun geceleri Müthiş görünüyor ya, muhtemelen 2. oynayışımı yeni sistem toplayıp yaparım Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• Deus Ex'den sonra ilk defa bu kadar beklediğim bir oyun geliyor. CDPR'a güveniyorum. Bu neslin en iyi oyunu olacak Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber 

• quote:

Orijinalden alıntı: King floyd

Oyunun ilk 20 dakikası sızmış buradan izleyebilirsiniz: https://gofile.io/d/8kTtWY

Valla AA sorunu olmasın ki yok gördüğüm kadarıyla,uzak çizimler de sırıtmasın atmosferi baltalayacak kadar (ki o da olmaz muhtemelen) bu oyun ps4 de bile havaya sokar adamı oynanır...Bence oyunlarda sinematik oyun mevzusuna en büyük engel açık dünyada AA sorunu ve uzak çizimler şu izlediğim düşük kalite ps4 videosunda bence oynatır kıvamda...ps4 ile de yeteri uzaklıkta tv de de keyif aldıracağına eminim oynanabilirlik ve senaryoda sıkıntı yoksa.Hayati hataları olmasın beklediğimiz kalitede çıksın oyun ps4 ün de kralı olur...(şahsi fikirCyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber )

• Konuyu açıldığı günden beri takip ediyorum. Eğer konuşulduysa gözümden kaçmıştır, kusura bakılmasın. Çeviri nasıl olur acaba? RPG çevirileri kimi zaman beni oyundan soğutuyor, o yüzden genelde bu türü İngilizce oynuyorum. RPG bilen adamın alışageldiği kelimeler sırf Türkçe olsun diye zorlama kelimelerle ikâme edilebiliyor. Witcher 3'te de vardı ama çevirinin geneli çok iyiydi diyebilirim.

Tamam, oyunun kendi Türkçe altyazılı çıkacak da bizim dilimiz de öyle sürekli çeviri yapılan, hizmet sunulan bir dil değil. Lalettayin bir çeviri şutlamasınlar?

İngilizce seviyem upper intermediate. Bu türün yeri bende farklıdır, o yüzden maksimum haz almak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 22 Kasım 2020; 15:31:21 >
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.