Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

https://twitter.com/Marcin360/status/1069515095603064833

Gameawards'da hiçbişe gösterilmeyecekmiş cyberpunk ile ilgili.
    Doğru bir karar olmuş bence. Önceki oynanış beklentimin çok çok altında kalmıştı. Bol keseden atıyorlar ama gösterilen bunu karşılamıyor iyice çalışıp çıksınlar oyuncuların karşısına.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Bu gidişle oyun çıkmadan eskiyecek
  • droyun.com oyunu 179 tl'den listelemiş

https://www.droyun.com/cyberpunk-2077
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatları kafalarından rastgele koyuyorlar. Şimdi 179 derler eğer yarın bir gün 300-350'den çıkış yaparsa bu fiyata yapılan siparişlerin hepsi iptal edilir. Zaten stokta yok yazmışlar, Steam'e gelmeden bu tip sitelere bakmamak lazım, resmi satıcı değiller.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    resmi satıcı değiller zaten biliyorum da, daha oyun resmi olarak ön siparişe açılmamış şimdiden fiyatlandırma belirlemeleri satışa koymaları tuhafıma geldi
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Bunun bir benzerini Amazon gibi siteler de yapıyor, maksat oyunun sayfasını açmak oluyor genelde. Amazon'da çıkış tarihi belli olmayan oyunlara rastgele yer tutsun diye tarihler veriyor hatta Cyberpunk 2077 içinde 2018 Aralık vermişlerdi, bir heyecan yaşanmıştı.
  • Oyun çıkış tarihini daha yapımcıları bilmiyor birde bu ön sipariş saçmalıklarını ciddi ciddi veriyormusunuz burada.
  • bu fiyat gerçekten hoş olurdu.
  • 2019’da çıkış tarihi vermezlerse oyun kesin olarak 20.7.7’de çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuzun ortasında oyun çıkarmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Epic Games'e özel olmucakmış. Böyle bir şeyin olacağını zaten zerre düşünmüyordum gerekli yönetim cevabını yapıştırmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 12 Şubat 2019; 14:47:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Temmuz veya yılsonu çıkacak galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC de bayram edicez anlaşılan geliyor cok şükür çıkış tarihini görsek artik.

Bu yıl gelirse RE2 ile GOTY kapışır kesin.

• oyun baştan sona oynanacak durumda ve yapımcı şuan cila yapıyor

yapımcısına inanılmaz saygı duyuyorum
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt
    gta 6

• Ekim Kasım gibi çıkar inşallah. E3'de şov yapıcaklarsa şovdan hemen sonra ön sipariş açılır. Acaba tahmini kaç olur 209 lira ile mi açılır ön sipariş?
  • 209 olursa peynir ekmek gibi satılır. Zira oyunlar artık 300-400 bandında çıkıyor. Özel fiyat cekerse CD Projekt Bilkom uzerinde durursa tabi.

Türkçe çıkarsa zaten fiyat felan bahane nereden baksak en az 100 saat oynanir bu oyun.

E3 de bakalım neler yapacaklar ben açıkçası fena show bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

209 olursa peynir ekmek gibi satılır. Zira oyunlar artık 300-400 bandında çıkıyor. Özel fiyat cekerse CD Projekt Bilkom uzerinde durursa tabi.

Türkçe çıkarsa zaten fiyat felan bahane nereden baksak en az 100 saat oynanir bu oyun.

E3 de bakalım neler yapacaklar ben açıkçası fena show bekliyorum.
    Az önce rüyamda gördüm önsipariş açılmıştı. Ana oyun 70₺ Deluxe ise 120₺'den önsiparişe açılmıştı. Heyecandan uyandım resmen. Valla ben de sabırsızlanıyorum.

• Hocam sen eski Türkiye'yi görmüşsün

O fiyata indirime giren oyunu alamiyoruz artık.

Ben hala kadin karakter de kaldım ya. Arada oynanış videosunu izliyorum Hyper Spoiler dinliyorum felan hype yaptim baya. Oyunda bir sürü fantazi olucakmis merak ediyorum. Adamlar çığır acicak oyun çıkarıyor PC si sağlam olanlar yaşadı Ultra da oynamak farz oldu.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.