Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [ANA KONU] [17.09.2020] [TÜRKÇE]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
2.584
Cevap
94
Favori
127.936
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> CYBERPUNK 2077 [ANA KONU] [17.09.2020] [TÜRKÇE]
Giriş
    15026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AttOS

Multisi olacak mı oyunu? Yabancı sitelerin bazılarında olacak deniliyor
    Şu anda gözükmüyor ama muhakkak gelecektir multi desteği.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    4572 Mesaj

5. sıradaki açık alan görselinde detaylar çok kötü duruyor. Umarım geneli böyle değildir. Çevre grafikleri hiç hoş değil.

Yıllar önce çıkan crysis bile bundan daha iyi duruyor.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de fark ettim bu durumu. Bu son paylaşılan ekran görüntülerinde grafikler hiç iyi görünmüyor. Downgrade olacak sanırım. Videolarda iyi görünüyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Stadia saçmalıgında iyi çalışsın diye umarım oyunu kurban etmemişlerdir. O nedir öyle ya etrafa üç beş tane palmiye agacı falan koymuşlar detay yerlerde
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: m-99

Stadia saçmalıgında iyi çalışsın diye umarım oyunu kurban etmemişlerdir. O nedir öyle ya etrafa üç beş tane palmiye agacı falan koymuşlar detay yerlerde
    Biraz fazla abartmıyor musunuz ? Tam tersi detay en üst seviyede gözüküyor özellikle kapalı mekanlarda. 5. fotodada gökyüzü ve sıradan binalar, çok fazla detay gerektirecek bir durum değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 22 Ağustos 2019; 11:44:24 >
    |
    |
    MSI Z370 Gaming M5 - Core i7 8700k - Corsair H60 Liquid CPU Cooler - Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR4 3200Mhz - Kingston 120GB V300 SSD - Crucial MX300 750GB SSD - EVGA RTX 2070 SUPER XC GAMING - EVGA SuperNOVA 650W G3 Fully Modular - Dualshock 4 Controller - Corsair K70 MX Brown RGB Led- Logitech G502 Proteus Spectrum RGB Gaming Mouse - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad - Hyperx Cloud II 7.1 Headset - LG 27GL850 27' Nano IPS 1440p 1ms - Carbide Series® 400C Mid-Tower Case - Logitech 5.1 X540 Surround Sound Speakers
    ..
  • Yarbay
    4572 Mesaj

Abarttığımı düşünmüyorum bu kadar uzun süre üstüne çalışıp hype ettikleri oyundan en iyisini beklerim. Aksine environment denen konuda detay ve çeşitlilik ne kadar fazla olursa oyun o kadar keyif verir.

1 adet görselle gömmek gibi bir niyetim yok gameplayde çevreyi görmek gerek ama dediğim gibi yıllar önce çıkan bazı oyunlarda çevre bundan çok daha iyi duruyor.
    |
    |
    KARTALIZMA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: m-99

Abarttığımı düşünmüyorum bu kadar uzun süre üstüne çalışıp hype ettikleri oyundan en iyisini beklerim. Aksine environment denen konuda detay ve çeşitlilik ne kadar fazla olursa oyun o kadar keyif verir.

1 adet görselle gömmek gibi bir niyetim yok gameplayde çevreyi görmek gerek ama dediğim gibi yıllar önce çıkan bazı oyunlarda çevre bundan çok daha iyi duruyor.
    Environmet dediğin olayı bu oyunda çok fazla detaylandırdığında da bu seferde her kesime hitap edebilecek bir oyun olmaktan çıkıp millete sistem aldırmak zorunda kalan bir oyun haline gelir.Bence yeteri kadar detay ve iyi bir optimizaston yapımcı firmanın önceliğidir.Bu kadar uğraşılıp çıkışı bu kadar uzun bir zaman dilimine yayılmış bir oyundan kar beklentileri fazla olacaktır.

Şahsen ben şu oyundan beklentilerimin arasına ilk etapda fazla detay konusunu koymam.Akıcı olması herkez için öncelik olacaktır.
    |
    |

• Yarbay
    15026 Mesaj
    Grafik olarak konsol kısmında tabiki downgrade yiyecektir ama grafik diye sayıklayan ergenleri pisten alalım bence.Böyle geniş konseptli bir oyundan zaten ultra grafik beklemek en kibarca söylemek gerekirse saflık olur.Pc de oynayanlar zaten gene en üst düzey oynayacaktır.Son halini görmemize 1 hafta kaldı ve tabiki gösterilen gameplay pc mi konsolmu onuda belirtmeleri gerek.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    15026 Mesaj

İyice merakım arttı.
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj

Ben sistem dizip tonla para harcıyorsam, AAA oyunlardan tabi ki üst düzey grafik bekleyeceğim. Çöp grafikler, 30 fps görmek istesem konsolda oynarım.

PC'de grafikleri düşürme gibi bir hata yapmazlar umarım, biz konsolcu değiliz. Böyle şeyler kabullenilmez, firma değeri zarar görür.
    |
    |
    -MoDeStUs- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Enis’in videosunu izledim. Dediğine göre motion blur falan kapalıymış. O yüzden detaylar gözünüze garip gelmiştir. Şahsen motion blur bende baş ağrısı yaptığı için grafik fetişliğim yok. Low’da da oynarım high’da da 2020 yılında da grafik takıntılı bir birey olmayacağım. Oyun Rpg olsun yeter.

Enis beğendiyse oyun mükemmeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerevarine -- 22 Ağustos 2019; 20:31:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    4572 Mesaj

Herkes yorum yapmakta özgür saygı çerçevesinde. Kimseyi burda kısıtlama gibi bir hakka sahip değilsin. Herkes görüşlerini açıklamakta özgür. Oyuna para verdin diye avukatlığına soyunma kafasına girmeyin. Kötü bir şey varsa kötüdür. Böyle bir oyundan ultra grafik gelmiyorsa ben bunu sorgularım. Herkesi de anasına babasına oyun aldırmaya çalışan ergenmiş gibi yaftalamaktan vazgeçin. Yaş muhabbetine girdiğine göre kimin saf olduğu belli oluyor.
    |
    |

2020 güzel bir yıl olacak gibi
    |
    |
    Ya bu oyunu bir an önce bitirsinler de yeni witcher ı yapmaya başlasınlar istiyorum açıkçası. Şu oyun hiçbir zaman bir heyecan yaratmadı bende nedense, daha çok fantastik-ortaçağ'dan aşırı zevk alıyorum sanırım ondan ötürü.

he still waiting for god's choice
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Ya bu oyunu bir an önce bitirsinler de yeni witcher ı yapmaya başlasınlar istiyorum açıkçası. Şu oyun hiçbir zaman bir heyecan yaratmadı bende nedense, daha çok fantastik-ortaçağ'dan aşırı zevk alıyorum sanırım ondan ötürü.
    Bu oyundan sonra yeni bir ip çıkacak diye biliyorum. 2021 ya da 2022 yılında çıkacağını duymuştum. Onu da eş zamanlı geliştiriyorlarmış galiba. Witcher'ın yeni oyunu 2023'ten önce beklememek gerek bence.

Neyse ki TES VI geliyor
    Bu akşam oynanış geliyor Multiplayer ekibi Gamescom'da Dying Light 2 ve Cyberpunk'tan çok etkilendiklerini belirtmişti. Sonra çıkan Dying Light gameplay'inde gördük ki oyun gerçekten dedikleri kadar varmış. Umarım aynısı bu akşam Cyberpunk 2077 için de gerçekleşir, benim CDPR'den en ufak bir şüphem yok
    |
    |

Fan Club
  • Yarbay
    2728 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Bu oyundan sonra yeni bir ip çıkacak diye biliyorum. 2021 ya da 2022 yılında çıkacağını duymuştum. Onu da eş zamanlı geliştiriyorlarmış galiba. Witcher'ın yeni oyunu 2023'ten önce beklememek gerek bence.

Neyse ki TES VI geliyor

Alıntıları Göster
    İp derken?
    PEGASUSS...

yeni oyun,yeni seri.
    |
    |
    TORU-NAGA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yarbay
    15026 Mesaj

15 dk lık gameplay için son saatler..
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.