Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkmaz hocam, çıkarsa da mobil SC çıkar.
    Allah bildiği gibi yapsın bu Activision'ı.
    Yaramı deşmeyin ne olur.
  • Yazdıklarımın sonunda belirttiğim gibi,
    Vaad edilen ile ürün arasında fark olmaması lazım,
    O konuda hem fikiriz.
    Bu eleştiriye varım, lakin..
    Cevap yazdığım arkadaş;
    "5000 TL para veriyoruz, grafik güzel olacak tabi"
    dediği için, ona cevaben yazdım.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Dökmesinler bence, yazık o paralara..
    Her firmadan uber grafikler bekliyorsanız ve sürekli hype peşindeyseniz evet bu sefer boşuna dökmüşsünüz geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda multiplayer seçeneğide olacakmış yanlış anlamadıysam

• niye buralar karışmış ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oyunda multiplayer seçeneğide olacakmış yanlış anlamadıysam
    Kendileri mi açıkladı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Çıkmaz hocam, çıkarsa da mobil SC çıkar.
    Allah bildiği gibi yapsın bu Activision'ı.
    Yaramı deşmeyin ne olur.
    Hocam ya :/

O zaman 2. oyunu tekrar bitireyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AttOS

Kendileri mi açıkladı?

Alıntıları Göster
    https://twitter.com/cdprojektred
  • AttOS A kullanıcısına yanıt
    Evet doğrulandı

https://mobile.twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1169158028010119170?s=19

Şimdiki öncelikleri oyunu Nisan ayına yetiştirmek ondan sonra bedava DLC'ler ardından da hazır olduğunda MP gelecekmiş.

• Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

• Edit:Ne biçim bir forum ya 5 defa denedim yorum atmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 4 Eylül 2019; 18:30:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayer eklemek nedir yahu 2011 yılındayız sanki. O zamanlar vardı böyle single oyunlara zorlama çöp multiplayerlar eklenirdi neyse ki o heves geçti bitti dedik bu çıktı şimdi başımıza bir daha...

Ne yapacaksınız yani multi ekleyip ne olacak alt tarafı dandik bir tdm modumu olacak ne olacak? Multi oyun isteyen onları oynuyor zaten ne gerek var bu oyuna böyle bir saçmalığa çok sinirlendim harbi!

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Multiplayer eklemek nedir yahu 2011 yılındayız sanki. O zamanlar vardı böyle single oyunlara zorlama çöp multiplayerlar eklenirdi neyse ki o heves geçti bitti dedik bu çıktı şimdi başımıza bir daha...

Ne yapacaksınız yani multi ekleyip ne olacak alt tarafı dandik bir tdm modumu olacak ne olacak? Multi oyun isteyen onları oynuyor zaten ne gerek var bu oyuna böyle bir saçmalığa çok sinirlendim harbi!
    GTA online..

her şirket ister gta online gibi para basalım . zaten 48 dklik video yayınlandıkdan sonra söylemişlerdi. dlclerden sonra multiplayer ekleyebiliriz diye.

zaten farklı bir takım calısıyor/calısacakmıs üzerinde insanlar neden sıkıntı ediyor multiplayer i anlamıyorum
  • Ben multiden çok co-op olmasını isterdim, tıpkı Dying Light gibi. Multi gelirse battle royale saçmalığı da gelir o gelir bu gelir saçma sapan şeyler gelir. Gelir yani. Umarım co-op da gelir.
  • Ekim ayında Digital Scapes ile uzun vadeli ortaklık yaptıklarını duyurmuşlardı. O zamandan beridir oyuna Multiplayer gelme ihtimalinden bahsediliyordu, bugünde Twitter üzerinden Multiplayer modunun geliştirildiğini resmileştirdiler. CDProjekt'den ziyade büyük ihtimalle Digital Scapes ilgileniyor Multiplayer kısmıyla yani oyunun Single Player kısmının herhangi bir kesintiye uğradığını düşünmüyorum.

Digital Scapes'i eski BioWare, Radical Entertainment ve Relic çalışanları kurmuş ve AAA Multiplayer oyun yapımı üzerine yoğunlaşan bir firma.

https://www.cdprojekt.com/en/media/news/cd-projekt-red-establishes-long-term-partnership-with-digital-scapes/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 4 Eylül 2019; 21:23:32 >

• Burda kimse 'HER FİRMADAN' über grafik bekliyoruz gibi bir şey demedi. Bi tarafınızdan element uydurup boş yapmayın artık. Hype trenine siz çoktan binmişsiniz.
    Ben önceden CDPR'ın hiçbir oyununu oynamadım. Neden çocuk gibi oyununu dahi oynamadığım bir firmanın oyununa hype trenine gireyim ki? Ben Hype trenine binmedim siz binmişsiniz belli ki adamların sözlerine güvenip her şey çok üst olacaktı abi nerede bu laflar diyorsunuz. Hadi burada yazdığınız yetmiyor gidiyor diğer konularda da yazıyorsunuz her sayfada neredeyse abi grafikler çok kötü gibi papağan yazıp duruyorsunuz. İyi ki üst düzey sisteminiz var. Biraz bilgi gelmiştir diye bakıyorum ama daha çok sizin ve diğer arkadaşların grafik yazılarını okumaya başladım.

Hadi onu geçtim buraya Digital Foundry'nin videosunu attım adamlar da diyor bizim izlediğimiz gameplay(Gamescom'daki demo) ile bu aynı değil diye. Oyun çıkmadı ki arkadaş grafik konusunda tatava yapıp durun. Ama her sayfa başı "GTAV'İN grafikleri daha iyi,Doom 3'ün grafikleri daha iyi..." gibi çocukça yorumlardan bıktım. Lanet olsun böyle foruma. İçine ettiniz. 1 sene önce grafiklere amma takıyorsunuz diyenler 1 senede fikir değiştirip (kendilerini biliyorlardır.) grafikler çok kötü abi deyip geçen senenin gameplayinden bir kesit koymuşlar!

Artık siz boş yapmayın. Konunun içi bomboş oldu. Sadece grafikler için sürekli aynı şeyleri hazan insanlar haline döndünüz. Bir tamam 2 tamam da her sayfa başı sizin grafik için ağlama yorumunuzu görmek istemiyorum. blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 5 Eylül 2019; 8:33:20 >

• Belki iyi olur, akıllarında bir fikir vardır.
    Hemen yargılama istersen, çıksın görelim.
    Ayrıca oynamazsın olur biter, bu kadar öfkelenmene ne gerek var.
    Boşuna yıpratma kendini.
  • Ben turizmciyim hocam,
    Bazı misafirlerimizde gördüğüm,
    "para verdik acısını çıkartalım" durumunun bir benzeri bu.
    Adamlar sabah kahvaltıda bir başlıyor yemeye içmeye,
    öğlen yemek, öğleden sonra snack, akşam yemeği, gece snack....
    Yiyemeyeceğini bilse bile alıyor, çöpe döküyor.
    Aynısı.
    Gömmüş binlerce lirayı ekran kartına,
    yanıyor şimdi, indie oyuna bakıp,
    "be ne biçim grafing, peh!" diyebiliyor.
    +bir de;
    "benim makinem 4k, full detay, 265 FPS oynatır ha, haberiniz olsun"
    durumu da var.
    Allah ıslah etsin hocam.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.