Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [ANA KONU] [16.04.2020] [TÜRKÇE]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.339
Cevap
85
Favori
117.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> CYBERPUNK 2077 [ANA KONU] [16.04.2020] [TÜRKÇE]
Giriş
    9285 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nerevarine

Sırf Keanu Reeves var diye alan arkadaşım var. Ve bu arkadaşım Cdpr’ın gözbebeği Witcher’a çöp diyor.

Kimisi benim gibi rpg ve fpp manyağıdır. Kimisi sadece Keanu Reeves için oyunu alır, kimisi de şehir atmosferime bayıldığı için alır.

Oyun dar alanda geçiyor ayrıca konuşma panellerini de gösterdiler bu yüzden fpp burayı hallettik muhtemelen çünkü konu grafiklerde.

Evveet ben de katılıyorum 2019 yılına göre kötü hatta twitch’de 1080 60fps izledim dedim herhalde 720 30 fps’e aldı videoyu. Öyle kötüydü. Johnny Silverhand içinse hiç kıvırmayacağım rezalet. Oyunda en çok diyaloğu olan ikinci karakterimiz ve hep gözümüzün önünde olacak biri... Hani bütün oyunu çamur yap ama Johnny’i Rtx ayarında yapın buna da razıyım UMARIM DÜZELTİRLER!!!

Oynayacak mıyım evet sonuna kadar. Bir ekran kartına 5k bayılan arkadaşlar, downgrade’i hepimiz gördük artık siz burada takılmayın. Dying Light 2’nin grafikleri çok güzel duruyor orada takılın artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5522 Mesaj

• Tabii ki isterdim öyle bir oyunu daha iyi grafiklerle oynamayı ama problem istemek değil. Problem "bence" gayet yeterli ve iyi olan (daha doğrusu pc de çok iyi olabilecek grafikler çünkü bu trailerın yeni olduğunu zannetmiyorum ve çıkışa kadar gayet yeterli seviyede olur diye düşünüyorum.) grafikler üzerine 'alınmaz bu oyun' yorumları yapılması. Almak isteyen insanları da yanlış yönlendirebiliyor bu yorumlar. Sonuçta önceliği hikaye olan çok büyük bir güruh var oyuncular arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukullanıcıadıuygunmu -- 3 Eylül 2019; 20:40:27 >
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Keanu'nun yandan yemişi.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çıkmaz hocam, çıkarsa da mobil SC çıkar.
    Allah bildiği gibi yapsın bu Activision'ı.
    Yaramı deşmeyin ne olur.
    |
    |
    Sarah Kerrigan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4507 Mesaj

Yazdıklarımın sonunda belirttiğim gibi,
    Vaad edilen ile ürün arasında fark olmaması lazım,
    O konuda hem fikiriz.
    Bu eleştiriye varım, lakin..
    Cevap yazdığım arkadaş;
    "5000 TL para veriyoruz, grafik güzel olacak tabi"
    dediği için, ona cevaben yazdım.
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4507 Mesaj

Dökmesinler bence, yazık o paralara..
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9967 Mesaj

Her firmadan uber grafikler bekliyorsanız ve sürekli hype peşindeyseniz evet bu sefer boşuna dökmüşsünüz geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyunda multiplayer seçeneğide olacakmış yanlış anlamadıysam

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."

• Yarbay
    10791 Mesaj
    niye buralar karışmış ya?
    |
    |
    Hackergame

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oyunda multiplayer seçeneğide olacakmış yanlış anlamadıysam
    Kendileri mi açıkladı?

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Çıkmaz hocam, çıkarsa da mobil SC çıkar.
    Allah bildiği gibi yapsın bu Activision'ı.
    Yaramı deşmeyin ne olur.

Alıntıları Göster
    Hocam ya :/

O zaman 2. oyunu tekrar bitireyim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: AttOS

Kendileri mi açıkladı?

Alıntıları Göster
    https://twitter.com/cdprojektred
    |
    |

"Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf."

• Yarbay
    9967 Mesaj

Evet doğrulandı

https://mobile.twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1169158028010119170?s=19

Şimdiki öncelikleri oyunu Nisan ayına yetiştirmek ondan sonra bedava DLC'ler ardından da hazır olduğunda MP gelecekmiş.

|
    |
    AttOS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Edit:Ne biçim bir forum ya 5 defa denedim yorum atmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Balance -- 4 Eylül 2019; 18:30:26 >
    |
    |

• Yarbay
    14240 Mesaj
    Multiplayer eklemek nedir yahu 2011 yılındayız sanki. O zamanlar vardı böyle single oyunlara zorlama çöp multiplayerlar eklenirdi neyse ki o heves geçti bitti dedik bu çıktı şimdi başımıza bir daha...

Ne yapacaksınız yani multi ekleyip ne olacak alt tarafı dandik bir tdm modumu olacak ne olacak? Multi oyun isteyen onları oynuyor zaten ne gerek var bu oyuna böyle bir saçmalığa çok sinirlendim harbi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]

IRON MAIDEN- GUNS N ROSES
  • Binbaşı
    1756 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Witcher3

Multiplayer eklemek nedir yahu 2011 yılındayız sanki. O zamanlar vardı böyle single oyunlara zorlama çöp multiplayerlar eklenirdi neyse ki o heves geçti bitti dedik bu çıktı şimdi başımıza bir daha...

Ne yapacaksınız yani multi ekleyip ne olacak alt tarafı dandik bir tdm modumu olacak ne olacak? Multi oyun isteyen onları oynuyor zaten ne gerek var bu oyuna böyle bir saçmalığa çok sinirlendim harbi!
    GTA online..

her şirket ister gta online gibi para basalım . zaten 48 dklik video yayınlandıkdan sonra söylemişlerdi. dlclerden sonra multiplayer ekleyebiliriz diye.

zaten farklı bir takım calısıyor/calısacakmıs üzerinde insanlar neden sıkıntı ediyor multiplayer i anlamıyorum
    |
    |
    Nerevarine

Ben multiden çok co-op olmasını isterdim, tıpkı Dying Light gibi. Multi gelirse battle royale saçmalığı da gelir o gelir bu gelir saçma sapan şeyler gelir. Gelir yani. Umarım co-op da gelir.
    |
    |
    Ekim ayında Digital Scapes ile uzun vadeli ortaklık yaptıklarını duyurmuşlardı. O zamandan beridir oyuna Multiplayer gelme ihtimalinden bahsediliyordu, bugünde Twitter üzerinden Multiplayer modunun geliştirildiğini resmileştirdiler. CDProjekt'den ziyade büyük ihtimalle Digital Scapes ilgileniyor Multiplayer kısmıyla yani oyunun Single Player kısmının herhangi bir kesintiye uğradığını düşünmüyorum.

Digital Scapes'i eski BioWare, Radical Entertainment ve Relic çalışanları kurmuş ve AAA Multiplayer oyun yapımı üzerine yoğunlaşan bir firma.

https://www.cdprojekt.com/en/media/news/cd-projekt-red-establishes-long-term-partnership-with-digital-scapes/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 4 Eylül 2019; 21:23:32 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.