Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.857
Cevap
210
Favori
1.058.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şeref yoksunu ign kandırdı. Ceza olarak bende gamespot dan izliycem, son 10dk hadi bismillah :)
  • 15 dakikalık gameplay geçen seneki 48 dakikalık olandan daha dolu ve ilgi çekici olmuş. Daha fazla salın kesmedi bu o ayrı. Bir de Keanu trailerda baya iyiydi oyunda downgrade yemiş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Felaket downgrade yemiş oyun.
  • Akıcı bir gameplay bekledik fakat devamlı arka planda konuşan adam havasını bozmuş.Neyse skill ağacı baya fazlaymış gibi geldi.Hack olayı işin ana unsuru olacak sanırım.
  • Oyun çok güzel gözüküyor ama keanu reeves e3 videosundaki gibi oyuna aktaramazlar mı çok detaysız geldi.
  • Çok fazla gamplay yoktu, şehri ve oynanışı tanıttılar daha çok. Ve tabii ki Johnny Silverhand.
  • Grafikleri budamışlar İçerik sağlam olsun , oynanış sağlam olsun gerisini hallederler . Nede olsa PC mod cenneti .
  • Grafiklerde netlik yok. Videonun sunumu bayağı karışıktı. Birde saf oynanış videosu yayınlasalar daha iyi olacaktı, ne güzel Dying Light 2'de yaptı adamlar.
  • Kepazelik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Downgrade kafa atmış oyun ama genede güzel heyecanla bekliyoruz
  • Valla şu hali ile dying light 1 in ortamı ve grafiğinden bile geride duruyor oyun. Witcher 3'den bahsetmiyorum yarısı olmaz şu görüntü ile. Hype az baltalandı gibi.
  • Bu sunum hangi platformda oynatılıyor mesele orda Pc gösterim mi konsol mudur bilemiyorum. Grafikler hala iyi gözükmedi. Gölge ve ışıklarda da problem var gibi.

Gölge yerlerde çok karanlıkta kalıyor her şey netlik yok.
  • Oynanış anlamında dopdolu bir içerik ve ciddi anlamda tekrar oynanabilirlik sunacak bir oyun geliyor, hakkını vermek için en az 3-4 kez bitirmek gerekecek anlaşılan.
  • Oyun efsane de başta gösterilen grafikler nerede bu nerede witcher 3 ün grafikleri şuan bile harika iken cd projektin böyle bir yapım yapması üzdü.
    İnşallah ps4 veya xbox one üzerinden oynanıyordur pc de böyle olmaz.

• Ateş ettiğimiz adamdaki çıkan rakamlar gerekli mi gerçekten? Enerji barı da var zaten. Seri ateş edince çok karışıyor rakamlar filan. Dragonage'de filan iyi oluyor ama bu oyunda sevmedim bu işi.
    Çatışmalarda FPS bakış açısı iyi olmuş. Karakterin bakış açısı oynanışla direk ilgili çünkü.
    Mekanlar da çok dar geldi bana. TPS zor olurdu. Fakat keşke boş gezerken TPS kamerayla oynayabilseydik.

Teknoloji ve açık dünya denince aklımda mass effect - gta karışımı bir oyun canlanırdı ama bu oyun kendine özgü çok bambaşka bir oyun oldu. Bakalım zevk alacak mıyız? Parasını da verdik. :D
    Bu robotize olmuş insanları görünce aklıma alita filmi geldi nedense.

Sonuç olarak ben bu oyundan bir şey anlamadım. Dar mekanlarda düşmanın üzerine şarjör boşaltıp geçeceksek
    bu hiç iyi değil. Biraz daha taktiksel oynanışa müsait mekanlar da göremedim. Benim pek umudum yok oyundan.
    Satın almış olmama rağmen.

• bilmiyorum stream den miydi fakat, oyun deli downgrade yemiş gibi me geldi. witcher 3 bu kadar degildi
  • 4K'sı yayınlanacak mı acaba? Önceki gameplay için yayınlamışlardı grafikler daha da belli oluyordu. Böyle ne olduğu pek belli değil.

• Hiç çamur gibi izlemeyeyim. Yarın bir güzel insan sağlam çözünürlüklü bir link verir herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.