Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.578
Cevap
95
Favori
388.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Night City Wire'ı 25 Haziran'a taşımaya karar verdik. Hala Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler paylaşmayı dört gözle bekliyoruz, ancak şu anda daha önemli tartışmalar oluyor ve onların duyulmasını istiyoruz. Biz yürekten, ırkçılığa, hoşgörüsüzlüğe ve şiddete karşıyız. Kara Hayat Önemlidir.

Maalesef oyun bilgileri de ertelendi benim gibi bekleyen arkadaşlara duyurulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu Eylül'de çıkarsınlar da, isterlerse hiç etkinlik yapmasınlar sorun değil. Blade Runner'lar Akira'lar cyberpunk temasını bünyede uyuşturucuya dönüştürdü, resmen açlık çekiyorum. Kasım'da ön sipariş yapmıştım bekleye bekleye ağaç olduk, acı çekiyorum desem yeridir.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Abi konu sana geçti hayırlı uğurlu olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla en merak ettiğim 3.fragmandı benim de. Durup durup ilk 2 fragmanı açıp izliyorum ve sabırsızlanıyorum ben de

Ben ön sipariş yapmadım kutulu alıp koleksiyona ekleyeceğim. The Last of Us Part II 499 dan satışa çıktı. Bugün 470 e de satanlar oldu. Benim de düşüncem bu oyun da o civarlarda olur. Almışken kutulu almak sanki daha mantıklı gibi geldi 🤔

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Evet, şimdi sen yazınca fark ettim. Ellerim kaşınıyor, rehber konusunda ustalık eserimi yapacağım.
    Biliyorum abi o yüzden sana verdim

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Kagames 499 tlden ön sipariş açmış artık popüler oyunlar 500 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah sanki 470 diye görmüştüm ama yanlışta hatırlıyor olabilirim hocam.
    Şimdi siteye baktım, takas işe ön sipariş vermek istediğimde vereceğim oyunlara Battlefield 1 ve Horizon Zero Dawn oyununu seçtim. 2 oyuna 110 tl sayıyorlar, Tlou Part II için 390 tl ödeme çıkıyor. Sanki iyi gibi geldi bana, sonuçta diğer oyunlar çok eski ve öyle tutulan oyunlar da değildi 🤔

• Cyberpunk 2077 Oyun Müziği — The Ballad of Buck Ravers (Refused)

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'nin oyun müziklerinden birini daha paylaştı.

İsveçli hardcore punk grubu Refused tarafından hazırlanan The Ballad of Buck Ravers adlı şarkı, oyunun soundtrack listesinin bir parçası. Daha önce yine Refused'a ait olan
    Chippin’ In ve Never Fade Away oyun için duyurulmuştu.

Refused, oyun içerisinde de Samurai adlı müzik grubunu canlandıracak ve bu gruba Keanu Reeves'in karakteri Johnny Silverhand de dahil. Grup, müziği; isyan ve sistemle savaşmanın bir yolu olarak görüyor.

Fütüristik rol yapma oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC için 17 Eylül'de Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkacak.

The Ballad of Buck Ravers şarkısını aşağıdaki oynatıcıdan dinleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cyberpunk_2077_Oyun_Muzigi__The_Ballad_of_Buck_Ravers_Refused-102092.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Evet, şimdi sen yazınca fark ettim. Ellerim kaşınıyor, rehber konusunda ustalık eserimi yapacağım.
    sakin saki aceleye mahal yok

• oyunun uzunluğu ne olur acaba?
  • CD Projekt RED, Alman oyun dergisi GameStar'ın podcast'i sırasında, Cyberpunk 2077'den yeni detaylar paylaştı.

Belirtilene göre seviye tasarımı kısmındaki gelişim The Witcher 2'den The Witcher 3'e geçiş kadar büyük. Night City'nin haritasında yapabileceğiniz aktiviteleri gösteren simge sayısı çok fazla değil fakat her bir görevin el yapımı olduğu Cyberpunk 2077'de, The Witcher 3'te olduğu gibi benzer yan görevler ve aktiviteler ile karşılaşmayacaksınız.

Cyberpunk 2077'de görevleri tamamlamak için çeşitli yollar olacak ve oyunculara esneklik sunulacak. CD Projekt RED bu çeşitliliğin The Witcher 3'e kıyasla 3 kat daha fazla olduğunu belirtiyor.

Binden fazla NPC'nin günlük iş rutini bulunacak.

Oyunun hack sekansı Cyberspace'te fantezi RPG tarzı yaratıklar, diğer hackerlara karşı kullanılabilecek.

Son olarak, E3 2019'da gösterilen yakın dövüş sisteminin tamamlanmış halinden uzak olduğu belirtildi. Yani final sürümünde bu alanda büyük bir gelişme bekleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cyberpunk_2077den_Yeni_Detaylar-102129.htm

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm cezamın nedeni sapıklık değildi . Neyse ceza bitti geri döndüm.

Cd projekt red oyuna çinsel organ ayarı getiriyor. Sapık ben oluyorum :)
    Karakterimizi bile doğru düzgün göremediğimiz oyunda böyle bir ayar neden var ?
    Bende bunu sorgladım oyuna etkisi olması lazım bence espirili bir dille bunlardan bahsettim .

• KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Esprisine takıldım hocam :) niye ceza yediniz merak ettim

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Xboylar yüzünden hocam :)

• Koleksiyon sürüm overgame'de yakında ön siparişe çıkıyormuş :)

• CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı
  • Source kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen çok rağbet görmez gibi geliyorum CE sürümü. Ama çıksın normal sürüm kaçmaz

• Source kullanıcısına yanıt
    Collector’s güzel duruyor, stoktayken yetişebilirsem şartları zorlayabilirim ancak 250 dolarlık fiyat korkutuyor. 2000 i görecektir diye tahmin ediyorum maalesef.

• Bu oyun yüzde 100 yeni konsollarada gelecektir hatta en geç 2021 başında gelecektir diye düşünüyorum.O yüzden oynamak için ps5 i bekleme taraftarıyım

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.