Şimdi Ara

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.579
Cevap
95
Favori
388.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutulu oyunlar 70 Euro’dan hesaplanıyor diye biliyorum ben. PSN fiyatları 60 Euro olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden digital oyun 60 euro idi onuda 70 euro yaptılar uzun zamandır o fiyat üzerinden hesaplanıyor tr psnde 70 eurpdan koyulmuş
  • Pc'de gift usulü aşağı yukarı 150 liraya geliyor oyun şaka gibi. Maaşı alır almaz basacağım ön siparişi.

• Belki konuşulmuştur daha önce ama bilmediğimden soruyorum eğer sizin söylediğiniz gibiyse bütün Avrupa 60 verirken biz niye 70 veriyoruz orasını anlayamadım. Vergi mi diye düşündüm ama diğer ülkelerde de az da olsa vergi vardır illa ki. Hadi her şeyi geçtim Türkiye’nin ekonomisi ve alım gücü belli. Hindistan PSN den ayni oyunu 300 liraya alırken burda niye 469 lira veriyoruz. Hindistan’a özel fiyat politikası uygulanabiliyorken biz de niye uygulanmıyor?
    Bunların savunacak bir tarafı yok hocam ülke de bu ekonomik şartlar varken, asgari ücret fiyatı belliyken bu seviyede ki fiyatlara “kime göre neye göre” pahalı diyen bir zat PS TR nin basında ki adam. Demek ki kendisi çok fazla refah içinde yaşıyor olmalı. PS Türkiye’den aldığı resmî maaş ne kadar acaba merak ettim.

• hocam yanlış biliyorsun 1.5 yıla yakındır digital oyunlar avrupada 70 eurodan satılıyor bize özel 70 eurodan gelmiyor

mustafa yiğit en son röportajında digital oyunların 70 euro oldugunu o şekilde hesaplanıp satışta oldugunu söylemişti zaten

oyunun şuanki fiyatı normal londra oyunu 70 euro çevirisi yapıp 459 tlden tr psn e eklemiş ortada hatalı fiyat yok

hindistan ruphi üzerinden işlem yapıyor 3499 rs 50.31 dolar yapıyor onun için 300 tlye alınabilir aslında direk alamıyorsun

amazon üzerinden kod alarak oyunu hindistandan alabiliyorsun
  • Sistem gereksinimleri hakkında bir şey var mı ?
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    burası ps4 konusu yanlış yere geldin
  • Sormak istediğim bir soru var .

Oyun Hindistan ps store da 301 tl . Türkçe alt yazı seçeneğini bu bölgede de dahil mi ? Daha önce hindistan psn den alışveriş yapıp oyunları türkçe oynayabilen oldu mu ?

CYBERPUNK 2077 [PS4 / PS5 ANA KONU] | Türkçe, Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 10 Haziran 2019; 15:49:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

burası ps4 konusu yanlış yere geldin
    Gerçekten bayağı yanlış gelmişim hocam teşekkürler uyarı için.
  • 2020 nisan da döviz kuru ne olur acaba :)
  • resh_aykut kullanıcısına yanıt
    tr psnde ile hindistan psn cusa kodları aynı oldugu için orada türkçe altyazılı oluyor days gone hind psnden alanlar türkçe oynadı

tr psn e 459 tl vermeye değmez
    CD Project oyunlarını Bilkom yayınlıyor. Bilkom genelde uygun fiyatlarıyla bilinir. Kutulu fiyatı belli olsun ondan sonra alırsınız illa alacaksanız. Ha ben alırım kutulu fiyatı 250-300 TL'ye çıkarsa üzülmem diyorsanız siz bilirsiniz. Oyunun çıkmasına daha 10 ay var acele edilmesi taraftarı değilim.
    Hindistan Türkçe ama attığınız resimde ki bölge Endonezya yanlış yerden almayın. Hindistan biraz daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 10 Haziran 2019; 16:27:16 >
  • Cyberpunk 2077 secret message

• dün keanu reeves e you are breath taking diyen adama cyberpunk 2077 nin kopyasını vermişler galiba
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Evet hem de collectors edition.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu oyunun en az rdr2 kadar detaylı bir oyun olacağına inanıyorum
  • Goty diye düzeltelim başlığı. Ps4 konusu daha canlı duruyor valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• We’ve partnered with @CDPROJEKTRED to bring real-time ray tracing to Cyberpunk 2077!
    https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/cyberpunk-2077-nvidia-partnership-ray-tracing/

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.