Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (144. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiye kadar hiç indirime girmedi oyun. Ön sipariş olduğu için girmez zaten. Ama vpn ile falan uğraşan gençler vardı, hesap kapanması riskini göze alıp biraz daha ucuza aldılar sanırım. Kesinlikle önermiyorum tercih sizin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • epic games'de aslında indirimli çıkıyor. herkese 60 tllik kupon verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Haziran 2020; 11:35:10 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    60tl kuponu kullanamıyorsun denedim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: tabipyuzbasi

60tl kuponu kullanamıyorsun denedim ben
    önsiparişlerde geçerli değil zaten. oyun tam olarak çıkınca alacaksınız. eylül'de yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Haziran 2020; 11:58:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

önsiparişlerde geçerli değil zaten. oyun tam olarak çıkınca alacaksınız. eylül'de yani

Alıntıları Göster
    Hocam o kuponun bir geçerlilik süresi vardı. Haziran ortası mıydı neydi yanlış hatırlamıyorsam.. Yanılıyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Hocam o kuponun bir geçerlilik süresi vardı. Haziran ortası mıydı neydi yanlış hatırlamıyorsam.. Yanılıyor muyum?

Alıntıları Göster
    01.11.2020 'ye kadar geçerli.

yani cyberpunk çıktığında kupon duruyor olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Haziran 2020; 12:53:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

01.11.2020 'ye kadar geçerli.

yani cyberpunk çıktığında kupon duruyor olacak

Alıntıları Göster
    Ozaman epic ten almak çok daha mantıklı.

• Cyberpunk 2077 Etkinliği de Ertelendi

CD Projekt RED, 11 Haziran'da düzenlenmesi planlanan “Night City Wire” adlı Cyberpunk 2077 etkinliğini ABD ve diğer birçok ülkede devam eden Black Lives Matter protestoları sebebiyle erteledi.

Etkinliğin yeni tarihi 25 Haziran.

CD Projekt RED konu ile ilgili olarak "Night City Wire etkinliğini 25 Haziran'a erteleme kararı aldık. Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni bilgiler paylaşmak için sabırsızlanıyoruz fakat şu anda daha önemli tartışmalar gerçekleşiyor ve bunların duyulmasını istiyoruz. Irkçılığa, hoşgörüsüzlüğe ve şiddete yürekten karşıyız. Siyahların Hayatı Önemlidir."

Aynı sebepten dolayı "Oyunun Geleceği" PlayStation 5 sunumu, Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone dördüncü sezonu ve Madden NFL 21 tanıtımı da ertelendi.

KAYNAK:https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cyberpunk_2077_Etkinligi_de_Ertelendi-102024.htm

• Böyle giderse Pc Game Show da ertelenir.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Saçmalamaya başladılar iyice ama neyse.

Is USA the only country in this world that needs to be heard? No disrespect, but you are discriminating other countries as you were silent about #HongKongProtests #KashmirBleeds #Uighur and so on....

CDPR is not an American company. This pandering to Americans is disgusting, the USA is not the world.

Şu iki twitte o kadar iyi anlatmışlar ki. Dünyanın başka yerlerinde olaylar olurken kimse bu kadar duyarlı olmuyor ama ABD olunca işin ucu tüm dünya muma döndü. Apartman komşusu ayşe teyze bile black lives matter diyor nerdeyse. Bunların da sanki önemsedikleri var ABD büyük pazar şirin gözükmeye çalışıyoruz işte. Yada size olanı söyleyim yine CDPR her zamanki gibi önceden söz verdi yayınlayacağı her neyse hazırlayamadılar ve tarih yaklaştı yine erteleme kararı aldı bunu direk böyle söylese küfürü yiyecekti onun yüzünden biraz bu olayların arkasına yattı. Her ne kadar CDPR'yi çok sevsemde bu huyları artık can sıkmaya başladı. Hatta size şunu da söyleyim bu oyun bu sefer söylendiği tarihte çıkarsa öpüp başınıza koyun. Hiçbir zaman bir dediklerini tek seferde yaptıklarını göremeyecez sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 2 Haziran 2020; 22:43:9 >

• -Bane kullanıcısına yanıt
    +1 ne kadar çok sevsek de şu saçma sapan kararları iyice sıktı. Tam net tarih veremiyorlarsa hiç vermesinler. 17 eylülü de erteleyeceklerdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika dünyanın en büyük oyun pazarı, kimsenin umrunda olmasa bile ticari kaygılarla mecburen erteleyecekler tabiki. Büyük resim kursuna gerek yok, oyun da ertelenmez merak etmeyin.
    2020 Yılını direk geçmek istiyorum artık.Bölümsonu canavarıda belli değil.Tam diyorsun oyun bitti hop yeni boss...

Eylülde çıkar çıkmasınada herhangi birşeyi çok bekleyip elde ettiğin zaman eski heyacanı vermiyor.Bu oyun olur telefon olur pc olur araba olur vs vs..Herşey zamanında güzel...
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Oyunun multiplayer kısmı 2022'de çıkacak zaten, millet siparişini iptal eder korsana yumulur, 2 seneye kadarda oyun bir indirim görür illaki multiplayer oynayacaklar indirimli satın alırlar. Ah keşke herkes iptal etse, sadece bunların değil tüm bu yola sapan firmaların. PS5 dahil. "Bizim için sadece Amerika önemli" demenin bir sonucu olmalı ama olmayacak...
  • Burada şikayet edenler Amerika'ya büyük miktarlarda mal ihraç etseler tüm sosyal medya hesaplarını destek mesajlarıyla doldurup, bu şartlarda mutlu çalışamayız der. Amma abarttınız altı üstü 2 video gösterecekler oyunun ertelendiği falan da yok. Adamlar parasına bakar sizin duygusal ülke karşılaştırmalarınıza değil malesef.

• Olayın yetiştirme vb ile alakası yok.Tek sorun parasal durum nedeniyle iyi polisi oynamak.Aynısını sony de yaptı.Abd demek oyun camiasının satışlarının büyük pastası demek.
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Epic kupan olmasına rağmen steamden önspirişiv erdim. Detroite launcherı kapayı açamdan oyuna giremiyorum. Dosya taşıma yok cloud save yok. Forum yok,ekran görüntüsü yok. Mod atolye yok. Epicden oynayacığıam korsan oynarım.
    Böyle birşeyi sadece diğer pazarları kaybetmeyi göze almışsan yaparsın. Aynısını PS5'te yaptı önceki mesajımda dediğim gibi, keşke bu yola giren firmalara US dışındaki müşterileri bir cevap verebilseler ama çoğunluğu sizin gibi maalesef ve firmaların bu tercihleri yanlarına kar kalacak.
    Amma abarttınız dediğin ne yapılmış? Yukarda iki yada üç mesaj var okumak rahatsız ediyorsa blokla geç gayet doğal bişeyi tartışıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 3 Haziran 2020; 16:56:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne alaka bloklamakla ben fanboy değilim ki ben de görüşümü söylüyorum sadece. Bak bir üstteki arkadaş diğer pazarları kaybettiler diyor bu abartmaya girer benim görüşüme göre. Galiba kaybettikleri tek pazar dh'den 3-5 kişi onlar da oyunun ilk açılış dakikasını bekleyip benden önce oynayacaklar buna eminim . Yukarıda yazdığımı okursanız bir daha olayın mantığını anlarsınız. Ha oyun ertelenir burada herkesten önce ben eleştiririm ama bir tanıtım 2 hafta ertelendi diye vah oyun gitti vah ertelendi demek abartmaya girer, bu da benim görüşüm belli ki sen rahatsız oldun benim yazılarımdan sen bloklayabilirsin beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster33 -- 3 Haziran 2020; 17:5:27 >

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.