Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.859
Cevap
210
Favori
1.058.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
115 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deus ex ten ilham almaları bile beni heyecanlandırdı bide skyrim yazınca anladımki bu adamlar çılgın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamlardan çıkacak her oyunu gözüm kapalı alırım.Net.
  • Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

Trailerda büyük ihtimal yarın bu saatte çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 9 Ocak 2013; 23:01:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Cyberpunk 2077 (Çıktı) [PC ANA KONU] | Türkçe Rehber

çok korkuyorum deus ex ve system shock 'tan daha iyi olcak diye gerçekten...
  • Hatunun bakışlar çook esrarlı, trailerı dört gözle bekliyorum !
  • gelecek temalı oyunları nedense hiç sevememişimdir. nedense gelecek temalı çıkan her oyun neredeyse hep aynı temada çıkıyor. tamam gelecek oyunu yapıyorsunuz günümüze benzemeyecek ama nedense hep full metallerden oluşan devasa büyüklükte tek tip binalar ve soğuk renkler kullanılıyor. çoğunluk siyah ve zibilyonca ışıklandırma ile siyahı ve metali aydınlatma sistemleri. bu da benim gelecekte şunlar şunlar olacak gibi düşündüğüm düşüncelere uymadığı için bu tarz oyunlara ısınamıyorum. genelde devasa güçte bi firma tüm dünyayı ele geçirir ve herşey tek tiptir. etraf genelde metal yığınlarıyla dolu binalar, ufak ufak heryerde aynı tip ışıklandırmalar, soğuk kasvetli ve bunaltıcı ortamlar yaratılır. sonuçta bu gelecek. yani sonuçta o dünyayı hayalgücünde oluşturuyorlar. ama be birader hepinizde mi aynı tip düşünüyorsunuz. ya da zamanında bi filmden etkilendiler herkes aynı tip gelecek senaryosu çiziyor. benim ise gelecek temam daha farklı. düşüncelerim daha çok new york tarzı. yani heryerde mısır piramitleri büyüklüğünde ve aynı tip binalar yerine. her sokakta, her caddede, işyerleri, reklamlar, panolar, farklı farklı ışıklandırmalar. farklı farklı markalar. sadece metal ve siyah renkler yerine büyüklü küçüklü, bazısı uzun, bazısı diğerine göre kısa, bazısı dar, bazısı geniş binalar. yani her firma ihtiyacına göre farklı farklı firmalarla döşenmiş ve sistemli insanların evlerinin bulunduğu alanlar. sanayi ve yaşam alanı ayrı ama aynı zamanda yaşam alanları içinde yüzlerce küçük esnafından tut büyük firmasına kadar çeşit olmalı. renk sırf siyah yerine reklamlar, panolar ve her işyerinin ayrı markası olacağından dolayı farklı renkler kullanılmalı. heryeri birbirine benzeyen metal yığını abidesi gurubetlerden uzak. insanların hala yaşadığını belirten canlı renkler daha güzel durabilir. şimdi diyeceksiniz ki eee gelecekte robotlar olacak. evet olacak ama bu anlattığım dünyada zaten metalik robotlardan ziyade gene insansı robotların bulunması ve dışgörünüş olarak insanı andırmaları daha çok hoşuma gider gibi geliyor. günümüzde bile robotları insanlara benzetmeye çalışıyorlar. o açıdan düşünerek bi dünya hayal edin. robotik dünya yerine insansı klonların ve insanların içiçe olduğu bi dünya. gündüzü güneş aydınlatıyorsa geceyi ise heryerde değil ama ışığa ihtiyaç duyulan yerlerde insanların icat ettiği yapay güneş aydınlatabilir. tabi bu benim gelecek hayalim. cyberpunk nasıl bi oyun olacak tam bilmiyorum ama o eski metalik dayatmalı oyunlara benzemeyeceği kesin. ayrıca atmosferi ile hayaller aleminde akıp gitmemizi sağlayan ve vayy be şu düşünceye bak ne güzel yapmışlar dedirten fikirler ortaya çıkartarak ilginç gelecek icatları da eklenirse tadından yenmez. işte o zaman gelecek oyunlarına bakış açım değişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsanelerölmezunutmayın -- 10 Ocak 2013; 4:08:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: utku191

quote:

çok korkuyorum deus ex ve system shock 'tan daha iyi olcak diye gerçekten...

Korkma :) Oyun çok güzel de olsa ilk göz ağrılarımızın yerini tutamaz. Nostalji gibi ağır bir faktör var :)
    Ama adamlar piyasa bomba gibi düşecek bu oyunlar, saat kaçta gelecek acaba. 2 oyunun video uzunluğu 2 dakikayı geçmez büyük olasılıkla ama şu halimize bak.

• Facebook'ta dün akşam 11'de (Polonya saatine göre 10 işte) üstteki hatunu paylaşıp 24 saat var yazmışlardı o yüzden bu akşam 11 gibi gelir diye tahmin ediyorum. Teaser trailer olması kötü yalnız. 30 saniye filan olur, 1 dakika olursa daha mutlu olurum.

Bu arada ben hala ne Syndicate oynadım nede System Shock.
  • quote:

Facebook'ta dün akşam 11'de (Polonya saatine göre 10 işte) üstteki hatunu paylaşıp 24 saat var yazmışlardı o yüzden bu akşam 11 gibi gelir diye tahmin ediyorum. Teaser trailer olması kötü yalnız. 30 saniye filan olur, 1 dakika olursa daha mutlu olurum.

Atla en yakın camdan aşağıya :P

Syndicate hadi baya baya eski, bünye kaldırmayabilir belki ama System Shockları dene derim. Gerçi Win 7/8 de çalışır mı bilemem, ben XP de zar zor oynamıştım 2. oyunu.
    Syndicatelerin gog da düzgün çalışan versiyonları vardı.

Hepsini boş verip Deus Ex 1 ide oynayabilirsin tekrar, yüksek çözünürlük modu çıkarmışlardı bir kaç ay önce. Ya da Blade Runner'ı oyna derim bu ikisinin ortamına yakın olacak gibi Cyberpunk. İkisinin de atası ne de olsa

• quote:

Facebook'ta dün akşam 11'de (Polonya saatine göre 10 işte) üstteki hatunu paylaşıp 24 saat var yazmışlardı o yüzden bu akşam 11 gibi gelir diye tahmin ediyorum. Teaser trailer olması kötü yalnız. 30 saniye filan olur, 1 dakika olursa daha mutlu olurum.

syndicate bence berbat bir oyundu az oynadım kaldırdım hemen.herhalde ea oyunun içine etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

quote:

syndicate bence berbat bir oyundu az oynadım kaldırdım hemen.herhalde ea oyunun içine etti.

Yeni Syndicate para etmez, keşke başka isimle çıkarsalardı. Oyunun düşüncesi güzeldi aslında ama uygulamaya kötü geçirdiler. Ekran gereksiz kalabalıktı ve çok parlak/aydınlıktı. Savaşları pek farklı değildi o kadar özelliğe rağmen. Üstelik büyük oyunlarla bir anda çıktı.

Yapan firmaya yazık oldu arada, geçmişte güzel Riddick oyunları yapmışlardı...

• Syndicate i GoG indiriminde alacaktım heveslendim kaldı öyle nedense. Artık GoG sürümü haricinde çalışanda yoktur. Oradan kapmaya çalışacağım bi ara. System Shock larıda Blade Runner dan sonra deneyeceğim umarım çalışır.

Deus Ex çözünürlük modunu biliyorum New Vision olması lazım birkaç ay önce kurdum bende çok tatlı oluyor oyun. Yanına birde UI modu atınca (UI sapıtıyor çünkü yüksek çözünürlükte) çok rahat oynanıyor.

Birde şöyle birşey var doğruluğu kesin değil.
    http://www.dsogaming.com/news/new-cyberpunk-2077-teaser-looks-so-real-first-trailer-coming-in-24-hours/

quote:

Earlier this week, the company unveiled a weapon and a cop badge but today… today we got a close up on a female character. And in all truthfullness, this image looks so good that could easily pass as real or CG. Fact is that – according to the devs – the gameplay trailer will be in-engine, meaning that they’ll be targeting for this quality of graphics.

Yeni oyunlara baktığımızda Watch Dogs, SW 1313 gibi olası görünüyor ama o montun üstündeki detay seviyesi gerçekten çok fazla. 2 yılı olan oyuna CGI yayınlamakta çok mantıklı durmuyor, hatunun yüzü (özellikle saçları) ve silah fotosundaki detayda CG gibi değil oyun motorunda yapılmış birşey gibi. Bakalım ne çıkacak. Belki motor içinde yapılmış pre-rendered birşey gelir.

• quote:

quote:

Earlier this week, the company unveiled a weapon and a cop badge but today… today we got a close up on a female character. And in all truthfullness, this image looks so good that could easily pass as real or CG. Fact is that – according to the devs – the gameplay trailer will be in-engine, meaning that they’ll be targeting for this quality of graphics.

Yeni oyunlara baktığımızda Watch Dogs, SW 1313 gibi olası görünüyor ama o montun üstündeki detay seviyesi gerçekten çok fazla. 2 yılı olan oyuna CGI yayınlamakta çok mantıklı durmuyor, hatunun yüzü (özellikle saçları) ve silah fotosundaki detayda CG gibi değil oyun motorunda yapılmış birşey gibi. Bakalım ne çıkacak. Belki motor içinde yapılmış pre-rendered birşey gelir.

"Yok artık Lebron James!" derdim ama Witcher 2 grafik motorunu biraz geliştirseler olmayacak iş değil. W2 de az çok benziyor son grafik ayarlarında EE versiyonu ile gelen giriş videosuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 10 Ocak 2013; 17:01:46 >

• CGI miş video. Ama Witcher 2 EE giriş videosunu yapan firma tarafından yapılmış yine tatlı birşeyler izleyeceğiz yani.
  • Güzele benziyor

• 2 buçuk dakika.

Coming: When It's ready.

Trailer içindeki gizli mesaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 10 Ocak 2013; 23:09:36 >

• CGI olması normal. Önceden gösterilen resimlerde çok fazla detay vardı. Eğer oyun içi olsaydı düşer bayılırdım.

Ama tadı damağımızda kaldı. Neyin nesi, kimdir bu insansı robot? pufff...
  • Robot hatunu yalarun
    Müzik : Bullets - Archive
  • Bir buçuk sene bekle şimdi işin yoksa, bu arada bir oyun daha tanıtacaklardı(Witcher 3 büyük olaslıkla) o daha sonra galiba?

Eklenti: 5 şubattaymış ikinci oyunun tanıtımı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 10 Ocak 2013; 23:31:41 >
  • Trailerdaki hatunun olayı

The teaser shows how the Psycho Squad might acquire a new member.

The Psycho Squad specializes in combating "psychos" -- individuals who overuse implants and substances that boost or otherwise alter the human body.

There comes a point when they overdose on these innovations, and their bodies start to rebel against their biological body parts as well as all things organic around them. Simply put, they start killing people, who they now derisively call "meatbags."

When a psycho goes on the rampage, strange things can happen. There's carnage, and the psycho might be taken down by regular police, but they're not always able to get the job done.

When things spin out of control, they call in MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), popularly called the Psycho Squad.

@siberarmi

Onuda belirtelim yeni oyunlarını Şubatın 5 inde duyuracaklar. Cyberpunk ı erken tanıtma sebepleri halen ekibi toparlayıp adam alıyorlarmış. Yazdan sonra staj için başvurmayı düşünüyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 10 Ocak 2013; 23:34:17 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.