Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 1.2 Yamasından İlk Detaylar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hikayesi çok başarılı hocam biraz kısa sürüyor ama olsun yan görev kontrat falan da yapınca doyurucu oluyor
    Nvidia ekran kartınız varsa 1060 ayarları amd varsa 580 grafik ayarları ile oynayın oldukça keyif alırsınız
    Bazı buglar evet can sıkıcı ama ana senaryoya odaklanınca pek sıkıntı olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu dostu CDPR(!), kullanıcılarını dinlemeyi seviyor. YouTube`da oyuncu yorumlarını sabitliyor, düşünebiliyor musunuz?  Utanç verici yama olduğunun farkındalar sanırım, bu sefer(!) oyuncuları dinlemek istememişler ve yorumlar/beğeni kapalı. 

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

1050 ti var hocam ram zaten yeterli medium ile oynarım diye düşünüyorum cevap için şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 sene beklemeyi düşünüyorum oynamak için anca toparlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: RocK__StaR

1050 ti var hocam ram zaten yeterli medium ile oynarım diye düşünüyorum cevap için şimdiden teşekkür ederim

V1.03-04 iken 32GB Ram, M2 SSD ve GTX1080 ile rezil oldum, uyandırayım.. DLSS 2.0 desteği olmayan hiç bir makinede denemeyin, verebileceğim en büyük tavsiye bu..
  • Şu yayınladıkları videolar bile şirketin ne derece acınası bir durumda olduğunu gösteriyor. Bu videolara insanların yükseleceğini mi sanmışlar gerçekten?

• PS5'de ki çökme sorunu düzeliyor mu? Çok sinir bozucu bir durum..  

• 1.21
    Güncellemesi gelmeden indirmeyin bence
  • Normalde almayın gamepass e gelir derdim ama oynanmayacak kadar bozuk oyunu gamepass e koymayabilirler.

• RocK__StaR kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun şu anki halinde 1060 altına tatmin edecek performans vermez fps 50 bin altına düştüğünde oyun çekilmez oluyor
    Tavsiyem geforcenow ile denemeniz
    Rica ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl sonra tekrar oynarız artık tabi düzeltebilirlerse.

final fantasynın bır oyunu vardı hangısı hatırlamıyorum ama o oyununda cok buyuk sıkıntıları vardı. yapımcı cıkıp ozur dılemıstı sonrasında oyunu tekrar baştan yapmıslardı.

aynı oyunu ıkı defa yapmak buna cesaret etmek buyuk kararlar bunlar.

CDPR feyz alsın ve ozur dıleyıp oyunu tekrar yamalayacaklarına tekrardan yapsınlar belkı o zaman affedılırler oyuncular tarafından :D

• "takılan aracı sallayarak kurtarma"

40 küsür yaşındayım. 98 yılından beri yüzden fazla pc ve ps oyunu oynadım oynuyorum. Bu kadar absürt bir patch notu görmedim.

• Yaş 32.Ömrümde ilk defa bir oyunu ön sipariş ettim.O şanslı oyunda Cyberpunk 2077 oldu.Ama bildiğin kendimi dolandırılmış hissediyorum.Witcher Serisinden sempatimi kazandıkları için bunlardan kötü oyun çıkmaz demiştim valla pişman ettiler.Şu an steam iademi alacağını bilsem şu dakika iade edicem ama çoktan iade saatini geçtik gitti..Bu saatten sonra Witcher 4 çıkarsalar gider paşa paşa torrentten indirir oynarım...

• -HKN- kullanıcısına yanıt

Merdiven Altı Şirketin,Merdiven Altı Çözümü Hocam 

• Güncellemeyi görmeden yorum yapmak pek doğru olmaz ama umarım iyi bir şey çıkarırlarda imajları bir parça olsa da toparlanır. Ayrıca sadece bu da değil baya bir güncelleme gerek. Umarım içerik anlamında da yeni şeyler eklerlerde bitirenleri bir daha oyuna çekebilirler.

• Ps5 versyonu nezaman çıkıcak ya Oyunun hakkını yemiyecem güzel Oyundu ama buglar sinir etmişti beni birkaç görev bozuk kaldı bunlar düzelsin tekrar alıp oynuyacam umarım düzeltirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 20 Mart 2021; 18:35:15 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yorumları ve like/dislike kısmını kapatmışlar :))))))))))))))))))))))))))))

Zamanında bu oyun yüz yılın balonu olacak dediğimde, çıkmasının ilk emareleri görüldüğü vakit sızan-gelen negatif görüşler sebebi ile insanların ön-sipariş vermemeleri gerektiği hususunda uyardığımda bana saldıranlar burada mı ?

Oynadınız mı Keanu Reeves'i ? :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 20 Mart 2021; 21:9:42 >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Rtx 2070 mobile ile dlss kapalı oynuyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir kere oyunun sorunu sadece bug değil. Oyun komple yarım. Herifler daha oyun motorunu yapmadan oyunda uçan araba fikri üretmişler. Uçan araba için gerekli oyun fiziğini yazarız demişler. Ve yazamamışlar.
    Daha bunun gibi bir sürü şey. Polisin dibinizde ışınlanması bunun en net ve en komik kanıtı.Siz İlk önce oyun motoru yaparsınız sonra o oyun motoru neye elveriyorsa ondan iş çıkarırsınız.
    Orta çağ evreninden gelecek evrenine orta çağ oyun motoru ile geçerseniz böyle elinizi yüzünüze bulaştırırsınız.
    Ula! hiçbir şey bilmiyorsanız bari gidin Rockstar Games e bakın. Herifler GTA IV ten beri aynı oyun altyapısını kullanıyor ve geliştiriyor. Gta 4, l.a noire,red dead , gta 5 ve red dead 2 oyunlarının hepsi aynı altyapıdan besleniyor.
    Bu saydığım tüm oyunları açın ilk yarım saatini oynayın hepsinin animasyon ve fiziğinin benzer olduğunu göreceksiniz. Aslında Red dead redemption 2 oyunu öyle beş yılda değil 15 yılda geliştirildi. Nico Bellic ile Arthur Morgan ın animasyon ve fizik etkileşimlerine bakın ne demek istediğimi anlarsınız.
    Boşuna sevinmeyin oyun burdan düzelmez. Ki düzeltmeye de çok istekli değiller.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.