Şimdi Ara

Cyanogenmod 10.2'ye görev yöneticisi yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün s3 telefonuma cyanogenmod 10.2 yükledim. Herşey çok iyi acayip hızlı vs vs. Tek sıkıntı görev yöneticisi yok. İnternette araştırma yaptım sadece 9.0 versyonunu anlatmışlar ve 10.2ye olmuyor. İngilizcem iyi olmadığı için yabancı forumlardada araştırma yapamıyorum. Nasıl yüklenir bu görev yöneticisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mekan33333

Selam arkadaşlar,

Dün s3 telefonuma cyanogenmod 10.2 yükledim. Herşey çok iyi acayip hızlı vs vs. Tek sıkıntı görev yöneticisi yok. İnternette araştırma yaptım sadece 9.0 versyonunu anlatmışlar ve 10.2ye olmuyor. İngilizcem iyi olmadığı için yabancı forumlardada araştırma yapamıyorum. Nasıl yüklenir bu görev yöneticisi?

Şuradaki uygulama en iyi görev yöneticisidir benim için. Kullanmanızı öneririm;

https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.systempanel&hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: mekan33333

Selam arkadaşlar,

Şuradaki uygulama en iyi görev yöneticisidir benim için. Kullanmanızı öneririm;

https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.systempanel&hl=tr

hocam uygulamayı yükledim kendi 40 mb yiyor zaten gereksiz programları kaldırdığım için uygulamalardaki önbelleği göster seçeneğinde gösterilenden başkasını göstermiyor. Ben rami sil tuşlu olanından arıyorum 3-4 uygulama yüklü olduğu halde ram 500 mb

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.