Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

cx65 ve ırda cihaz problemi

4
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> cx65 ve ırda cihaz problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    kadıköyden bir kızıl ötesi aygıt aldım( kutunun sağ üst köşesinde MA-620 yazıyor) pc den telefona aktrım yapıyorum fakat cep den pc aktarmıyor siemens müşteri hizmetleri sorunumu çözemedi.. acaba IRDA tek yönlümü bu konuda cevap yazarsanız çok sevinirim.

|
    |
    |
    |
    tek yönlü IRda olmaz.. çift yönlüdür o...
    |
    |
    Intel i7 4770k Corsair H80i LCS /// Asus Maximus VI Gene /// 8gig Gskill Ripjawsx /// Asus GTX760OC DirectCUII /// LG 29" UM67 /// NZXT Tempest Corsair 650HX /// Samsung 250gig SSD Sandisk 120gig Extreme SSD 640gigx2 500gig IOmega Home Media 1Tb NAS /// NEC 7173S /// Logitech G15 MS sidewinder x8 /// Creative SB Digital Music Premium HD Marshall MajorFX /// JBL Creature II /// Sycthe Kama Meter /// Netmaster CBC-382D1 Linksys E2000 /// Samsung Galaxy s6Edge Sennheiser Momentum In-ear // LG 42lm760s // Egreat R6S // HARMAN KARDON AVR 161S HKTS 16 BQ
  • Er
    6 Mesaj
    data exchange software 2.67 nerden kurabilirm IRDA nın markası edinsoft.. cx65 "" ! bir hata oluştu yazıyor "" cıldırmak üzeriyim arkadaşlar kızıl ötesi senderomu gecirecem lütfen yardım..
    |
    |
    Kadiköy'den ben de almistim bi irda bi türlü çalistiramadim pc gördü driver'lari felan yükledim ama tel ile bi türlü iletisim kuramadim. Gittim aldigim yerdern degistirdim yenisi takar takmaz çalisti. Diyecegim o ki bozuk olabilir!!

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
SEO
haberler
Lastik Fiyatları
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.