Şimdi Ara

Custom Sıvı Soğutma Masa İçi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle modifikasyon ve Su soğutma forumlarının sıkı takipcisiyim
    Ben Masa içi pc oluşturmaya başladım. Aklımı kurcalayan bir soru için sizlere danışmak istedim.

2xPompa

İşlemci Blok

Ram Blok

Akış Kontrol

Serttüp Bağlantı

2xRezervuar

2xRadyatör

2x 5li Fan

Arkadaşlar bu ürünleri ve daha fazlasını satın aldım şuanda taşıma durumundalar ürünler bana geldikten sonra montakını yapacağım fakat hangi bağlantı şekli sizce daha iyi?

1.Rezervuar > 1.Pompa > 1.Radyatör > Ram Blok > İşlemci Blok > 2.Rezervuar > 2.Pompa > 2.Radyatör > Ekran Kartı > 1.Rezervuar şeklinde

Bir diğeride

2 Rezervuara Splitter ile bağlantı yapsam 2 Rezervuara splitter ile su ayrı girer ikiside bağımsız pompaya verir suyu pompa çıkışından sonra splitter ile birleştirilse > 1.Radyatör > Ram Blok > İşlemci Blok > 2.Radyatör > Ekran Kartı > Splitter ile rezervuarlar şeklinde

Cevap önerilerinizi bekliyorum Şimdiden herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetmercan1 -- 9 Ekim 2017; 13:37:39 >

• 2x aldığınız için 2 ayrı loop yapabilirsiniz, renklerinide farklı kullanabilirsiniz bu sayede

Tek loop yapacaksanız tavsiyem hızlı soğuyandan sıcak olana gitmeniz

rez > pump > Ekran kartı > Ram > 2. pump > 2. rad > cpu > Rad

1. pump rez in altında 2. pump Rad dan önce radyatörden sonra pompa koymayın , nihayetinde flow u düşüren rad olacak
  • Rezervuar pompa radyator ekran karti ram rezervuar pompa radyator cpu
    Sanırım anlamadığım yer var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.