Şimdi Ara

Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.053
Cevap
80
Favori
284.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten fazla bir seçeneginiz yok, 800D,Elysium,Haf X,Aerocool strike x st,birde şu nox un kaçak kat çıkmış tipli degişik bir kasası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

emre hocam şu ara dışardan sipariş geçeceğiniz zaman yer kalırsa banada hber edinde 2 ten 8cm fan + 8 rakor lazım :)
  • quote:

Zaten fazla bir seçeneginiz yok, 800D,Elysium,Haf X,Aerocool strike x st,birde şu nox un kaçak kat çıkmış tipli degişik bir kasası var.

Sizin kasadan alacağım sanırım teşekkür ederim öneri için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 19 Şubat 2013; 14:40:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squadd

quote:

emre hocam şu ara dışardan sipariş geçeceğiniz zaman yer kalırsa banada hber edinde 2 ten 8cm fan + 8 rakor lazım :)

Tamamdır Yusuf, öyle bir şey olacagını sanmıyorum ama boşluk olursa ses ederim

Hatta böyle konularda birbirimizle iletişim halinde olalım az sipariş vs oldumu,hep işimizi görürüz hem kargoları kırışırız

@Emre-Dylan

Yinede vatana git sen iyice bir incele içine sineni al.
  • üstatlar bana corsair ax1200 kırmızı sleeve kit lazımda..sipariş için benide yazın kenara..
  • Üstatlar şu sistem ağzımı açık bıraktı nerdeyse
    http://www.techpowerup.com/gallery/3379.html

• Switech mcp655pompa su tankı 360lık radyatör siparişi verdim Eldeki gpulara iyi block bulamazisem kartları satıp bloklara uygun kart alacağım
  • elinde ne kart var Patronage ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

elinde ne kart var Patronage ??

MSI GTX 670 POWER EDİTİON SLI olarak kullanıyoruz küçük bloklar var ama ben komple kartı kaplayanlardan istiyorum
  • @Patronage

maalesef yok. çıkmayacak da... nvidia sağolsun referans kart tasarımın içine ettiği için özel versiyonları çıkarıyor firmalar...

blok üretenler ise sadece referans kartlara ve çok tutulan veya tutulacağı düşünülen kartlara blok yapıyorlar...

bence gpu core blok düşünüp sisteminizi ona göre kurmanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn13 -- 19 Şubat 2013; 18:01:02 >
  • Beyler bu aralar ptt lerde paranormal olaylar dönüyor , acayip hızlıı alcagınız varsa çabuk olunDün Tr ye gelen paket bugun elime gitti.2 gün önce Honkong dan çıkan paket bugun sabahtan İstanbula gelmiş yarın elime gelir büyük ihtimal.Normalde Türkiye ye girdimi 3 4 gün sepete eklenmesini beklerdim oradan bulundugum şehre filan gelecek 8 9 günlük prosedür yarım günde bitmiş.Son Honkong dan gelen paket 50 küsür günde gelmiş

@Patronage

Al ek nin bridge editionu keyfine bak.Hem yarı parası full cover ın hem de istedigin kartta kullanırsın.Full cover kart degiştirdinmi elde kalma olasılıgı var.Memory lerede takarsın sink kullanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 19 Şubat 2013; 18:29:52 >
  • quote:

Beyler bu aralar ptt lerde paranormal olaylar dönüyor , acayip hızlıı alcagınız varsa çabuk olunDün Tr ye gelen paket bugun elime gitti.2 gün önce Honkong dan çıkan paket bugun sabahtan İstanbula gelmiş yarın elime gelir büyük ihtimal.Normalde Türkiye ye girdimi 3 4 gün sepete eklenmesini beklerdim oradan bulundugum şehre filan gelecek 8 9 günlük prosedür yarım günde bitmiş.Son Honkong dan gelen paket 50 küsür günde gelmiş

@Patronage

Al ek nin bridge editionu keyfine bak.Hem yarı parası full cover ın hem de istedigin kartta kullanırsın.Full cover kart degiştirdinmi elde kalma olasılıgı var.Memory lerede takarsın sink kullanırsın.

Sasirdim desem yalan olmaz . Istanbul Avrupa yakasindan , Anadolu yakasina 3 haftada gelen mektubumu düsünüyorum simdi . sen HKG den 2 günde gelen postadan bahsediyorsun . Bunlara el altindan hizlandirici temin eden var herhalde :D

• Benim yeni sistemde böyle birşey yapmayı düşümüyorum.plexiye bu şekilde nasıl kanal açarım caba varmıdır fikriniz?
     Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği
  • quote:

Benim yeni sistemde böyle birşey yapmayı düşümüyorum.plexiye bu şekilde nasıl kanal açarım caba varmıdır fikriniz?

tam benim istediğim sistem ..bende yeniden yapsam böyle yaparım valla..süper olur..
    takipteyim..
  • 3kat plexi ortadaki kat kanal niyetine kesersek bu şekilde olur ama rakorlar için nasıl yuva acacaz bakalım :)
  • quote:

3kat plexi ortadaki kat kanal niyetine kesersek bu şekilde olur ama rakorlar için nasıl yuva acacaz bakalım :)

Çok mantıklı Buat ucuyla rakorun çapından biraz küçük delik açarsak rakoru takabiliriz diye düşünüyorum hocam. Vidalarken de mesela 2.5 mm lik deliğe 3 mm lik vidayı yer yaptıra yaptıra plexiye takabiliyoruz. Tabi biraz zorlamamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mandia -- 19 Şubat 2013; 23:51:52 >
  • quote:

Benim yeni sistemde böyle birşey yapmayı düşümüyorum.plexiye bu şekilde nasıl kanal açarım caba varmıdır fikriniz?

Biliyorsun bunu bende baya aramıştım en mantıklı yöntem seninki 900d ye araya bundan yapabilirim hem light box görevi de görür. Rakor deliklerini açmak kolay gerisini yaparım dersen şunu alıp açarım hemen
    http://www.coldzero.eu/product.php?id_product=285 bununla açması kolay olur
  • Arkadaşlar sistemimin bloğunu değiştirmeyi düşünüyorum linkini verdiğim blok nasıldır sizce değer mi ?

http://www.specialtech.co.uk/spshop/customer/product.php?productid=16896
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

Arkadaşlar sistemimin bloğunu değiştirmeyi düşünüyorum linkini verdiğim blok nasıldır sizce değer mi ?

http://www.specialtech.co.uk/spshop/customer/product.php?productid=16896

Bütçe kısıtlı değilse XSPC Raystorm tavsiye ederim.Hem daha iyi hemde görsel olarak güzeldir. led takılabiliyor.

http://www.watercoolinguk.co.uk/p/XSPC-RayStorm-CPU-WaterBlock-Intel-775-1156-1155-1366-and-2011_24989.html

Buranın kargo daha uyguna gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandia

Aslında Plexileri birbirine vidalamak yerine yapıştırmayı düşünüyordum.Hem sızıntılara karşı daha sağlam olur gibi :)

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

% 80 olasılıkla yapacam.ortadaki plexiyi diğer katlara göre kenarlardan 6-7'şer mm daha kısa yapıp ledde takasam beyaz mavi.Ozaman daha güzel görünür düşüncesindeyim.Benim kasaya yaptığım bir iki parça boyanıyor şimdi.Akşama alırm denerim.Duruma göre ne zaman yapacağıma bakar haber ederim sanada :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.