Şimdi Ara

Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.063
Cevap
80
Favori
284.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

10/14mm - 10/16mm silikon hortum alırsan işini görür. Silikon hortumlar oldukça esnek oluyor 8lik bile olsa zorladımmı giriyor ;)

• sasuta kullanıcısına yanıt

Tamamdır çok sağolun

• pcpcpcpc P kullanıcısına yanıt

Rica ederim.  Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği 

• Arkadaşlar Velocity blok almıştım, geçenlerde de rakorları aldım.
    Bu blok için illa ekwb rakor mu lazım? Bursa bir arkadaştan bykski almıştım. Aldıklarım bu şekilde, bunların erkek kısımları girmiyor ama
    Bykski Rakor (OD: 14mm) - Gunmetal Renk => Sıfır => 50 TL (8 adet mevcut, adet fiyatıdır)

Bykski 90 Derece (OD: 14mm) Dişi/Dişi Rakor - Gunmetal Renk => Sıfır => 80 TL (8 adet mevcut, adet fiyatıdır)

Bykski 90 Derece (OD: 14mm) Dişi/Erkek Rakor - Gunmetal Renk => Sıfır => 80 TL (5 adet mevcut, adet fiyatıdır)

Bykski G1/4 Dişi/Erkek 10mm Uzatıcı Rakor - Gunmetal Renk => Sıfır => 30 TL (2 adet mevcut, adet fiyatıdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bildiğim kadarıyla güncel tüm rakorlar G1/4 ölçüsünü kullanıyor. Haliyle bir uyumsuzluk söz konusu olması çok mümkün değil. 14mm verisi OD/outer diameter dış ölçüsü yani sert boru dış çapını anlatıyor.

Phanteks, Corsair, EKWB, Barrow, Swiftech, Bykski ürünler kullandım hiçbirinde rastlamadım dediğin olaya hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Boru ve rakor arasında bi problem yok da blok öyle oldu nedense.

Hay Allah üstünde jelatin varmış görmemişim gece gece uykuluydım Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcpcpcpc -- 6 Eylül 2022; 17:18:29 >
  • Bu pompa bozuk olabilir mi acaba?
     Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği

Su beslemesi her zaman pompadan yukarıda olacak şekilde, ya da dalgıç ise su içinde olacak şekilde ve her zaman su ile çalıştırılması lazım.

Tüm sıvı pompaları sıvı direncine uygun tasarlandığı için boş çalıştırırsanız fazla devir yapıp yanacaktır.

Bu hususlara dikkat ettiğiniz halde bir pompalama ya da çalışma yapmıyorsa satıcı ile temasa geçmenizi öneririm.

• otomania kullanıcısına yanıt

Sağolun bunları biliyorum ama bu ürünün giriş çıkış kısımlarında beyaz tortu gibi bir şey var bozuk ya da kullanılmış olma ihtimali yüksek. N11den 1/4 diye hortum aldım ufacık bir şey çıktı.. Bahçe hortumu da iş görür heralde bakacaz artık bir şey. YakındaPetshop var belki yardımı dokunur

Şimdiden akvaryum hayırlı olsun 😅

hayaller ekwb distro hayatlar lepistes pump

• Giray_han G kullanıcısına yanıt

Sağolun da ben onu radyatörlerin içini temizlesin diye aldım, bakım amaçlı Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği 

Ekimde bir ihtimal alabilirim.

Hahah şaka yapıyorum 😅

Bu arada benim malzemeler geldi bir iki gün içinde sistemi güncelleyip bol bol fotoğraf atacağım 🙌

Hayırlı olsun. Aqua yı kaca aldınız.

• Radyatörden dolayı sorun çözüldü.Arkadaşım alınmış haklı olarak.Kendi isteği üzerine yazıp sormuştum yine kendi isteği üzerine mesajları siliyorum.Rahatsızlık için kusura bakmayın.iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lBaBaCaNl -- 8 Eylül 2022; 0:14:47 >
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 85euroya aldım almanyadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giray_han -- 7 Eylül 2022; 16:23:10 >
  • lBaBaCaNl kullanıcısına yanıt
    Öncelikle deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler. Olumsuz bir süreç olmuş. Satın alma, alışveriş tarafında olmasa bile kullandığım bir ürüne gözüm gibi bakarım. Aldığım bir ürünün de bu sebeple böyle bakılmış olmasını beklerim. Sattığım üründe kusur varsa özellikle de belirtirim, önemli olsun veya olmasın. Alıcı bilip kabul ederek aldığı sürece sorun yok.

Ne zaman ki alıcı sormasına rağmen bir sorun olmadığı söylenir ve eline geçtiğinde de bu normalize edilir bu kabul edilemez. Kargoda başına birşey gelse bu da bariz bir şekilde görülse anlayacağım ama ikinci elde olur demek vs artık farklı bir boyut olmuş, bir radyatör için insan itibarını tehlikeye atmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomania -- 8 Eylül 2022; 7:56:31 >
  • otomania kullanıcısına yanıt
    Radyatörden dolayı sorun çözüldü.Arkadaşım alınmış haklı olarak.Kendi isteği üzerine yazıp sormuştum yine kendi isteği üzerine mesajları siliyorum.Rahatsızlık için kusura bakmayın.iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lBaBaCaNl -- 8 Eylül 2022; 0:15:21 >
  • lBaBaCaNl kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam. Çok tatsız bir durum zaten neresinden bakarsanız bakın. Ben satıcı olsam sattığım üründen böyle birşey duymak da çok tatsız gelirdi bana.

Acı bir tecrübe olmuş, sonraki süreçte herşey gönlünüze göre olur umarım.

Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

Bekliyorum kendi adıma fotoğrafları merakla

Dostum giriş çıkışı neden vidalı aldın? Benim sana attığım pompa bu değildi.

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.