Şimdi Ara

Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6.966
Cevap
75
Favori
219.216
Tıklama
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Su Soğutma >> Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Giriş
    5008 Mesaj

Evet klima var. Izmir de klima olmadan zor gunes varken cam acmaya kalkinca icerisi 35 dereceyi geciyor.
    Corsair ramlerden bende memnunum baya kullandim, ddr4 e gecerken burada sadece gskill in kirmizilari vardi 2400mhz ddr3 ramlerimden daha kotuler. 3200-3600mhz civarinda ram cikmasini bekliyorum guzel galiba corsair cikartti onlara gecip goruntuyu de kurtarmak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    YAZICIOĞLU kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.n11.com/magaza/conn Burdan ekipmanlara bakarak yürübilirsiniz bence.
    quote:

Orijinalden alıntı: YAZICIOĞLU

quote:

Orijinalden alıntı: TomyHilfger

cümleten s.a. iyi forumlar herkese üyelik tarihim eski olsada foruda yeni saayılırım =) blgisayar bakım onarım işi yapıyorum bende yeni bir sistem kurmaya başladım ufak ufakda sorum şu olucak bu soğutma sıvılarını nereden temin edebilicez araştırdım bir sonuca varamadım turuncu yapmayı düşünüyorum yoksa akü suyu antifiriz yapmak kolayda şu mayhem gigbayte orange aradığım renk birazda kırmızı katkı karıştırıralarak koyu turuncu çıkartılır ortaya fakat nerden temin edebilicez bilgi sahbi değilim

Aleyküm selam.
    Yurtdışı sitelerde getirtebilirsiniz.
    Frozencpu performancepc.
    Veya Getiriip satanlar var.Forumda arg-ist var mesela.

frozen cpu kapandı diye biliyorum ama diğer arkadaşa pm attım bakalım dönerse onun dışında sorunsuz sipariş verebileceğimiz bir yer varsa tavsiyeleriniz iyi olur teşekkürler ..
    rle
    |
    |

• Yarbay
    4424 Mesaj
    Ek waterblok kendi sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.
    Frozencpu tekrar açılmış sanırım.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BF Eren

Arkadaşlar açık devre bitspower - barrow , EK WB Satılıyor yurt dışından boşuna masraf yapıp getirmeyin , beklediğiniz süreye yazık.

http://www.n11.com/magaza/conn Burdan ekipmanlara bakarak yürübilirsiniz bence.

Mağazanızdan alışveriş yaptım PE480 lik radyatörü aldım, zaten eliniz de 2 tane var büyük olasılıkla ikinciyi de ben alacağım. Aklıma takılan birşey oldu daha 1-2 hafta önce de stoklarınız da 2 tane vardı 1 ini ben aldım diğeri de satılmadı duruyor fakat azda olsa fiyat artmış elinizde olan ürünün fiyatını neden artırmayı tercih ettiniz? Zaten kargo alıcı ödemeliydi acaba onu mu fiyata eklediniz diye düşündüm ama hala alıcı ödemeli.

• Yüzbaşı
    842 Mesaj

@Poyri ikisini birlikte alacaktın....
    Ülkemizdeki ticari anlayış malum mal satılmaya başlayınca zam yapacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vdtkc -- 28 Temmuz 2015; 20:09:01 >
    |
    |
    Poyri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    BenQ BL3201PT @ 4K - i7-7820X - Evga X299 Dark - Corsair Dominator Platinum 3000 MHz CL15 @ 3200 MHz CL16 4*8GB 32GB DDR4 & Light Bar kit - MSI GTX 1080 Tİ Founders Edition @ 2050Mhz - OCZ Revodrive 350 @ 480GB & Samsung 850 Pro 1TB - WD2002FAEX Caviar Black 2TB*2 & WD20EARX Caviar Green 2TB - Corsair Obsidan 900D - Evga Süpernova 1600 P2 Power Supply - Professional Individually sleeved DC Cable Kit, Type 3 (Generation 2), RED - Custom Liquid Cooling Acrylic by Bitspower & EK - Corsair K95 Platinum RGB LED Mechanical Gaming Keyboard, Cherry Speed - Corsair Dark Core Rgb SE & Corsair MM1000 - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad, Extended - Xbox One Wireless Controller - Onkyo AV Receiver TX-NR727 - Beyerdynamic DT 990 Pro 250 ohm - Logitech C920...

https://valid.x86.fr/uumvea
    https://valid.x86.fr/zigli5
  • Yarbay
    2593 Mesaj

Arkadaşı korumak için yazmıyorum. Ama ticarette şu vardır. Sattığın ürünün parasıyla yenisini alabiliyor ve kenara 10 kuruş bile kalıyorsa kâr yapılır. Malum dolar kurundan dolayı küçük esnaflarda fiyat oynar. Hepsiburada gibi ürünün liste fiyatına kar koyup satanlar için bu oynayışlar çok önemli değil. Kişisel tercihtir zam yapılır yapılmaz ama yapanı da kınamak doğru olmaz bence. (Farklı sektörde satış yaptığım için yazmak istedim. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 28 Temmuz 2015; 21:50:16 >
    |
    |
    vdtkc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yeni firma olunca guvenemedim stoktan mi satiyor bekletir mi diye. Bekletmeden yolladilar ama bu(10 lirakadar azda olsa) fiyat artisinin sebebi duzgun degilde sirf geliri artirmak icinse gider ek den alirim. Ups le gelmesi 2'gun surdu ek den dhl le alinca 4 gun suruyor, banada biraz daha pahaliya gelir ama onemli degil. Sebepleri yanlis hesap falan olabilir tabiki amaforumda ki reklam yapma anlayislarini gorunce sogudum saticidan.

|
    |

@yimust haklısın küçük firmalar için bu durum sözkonusu....
    Belki bir kaç ufak tefek alışverişte göz ardı edilebilir ama full set almaya kalkınca ciddi fiyat farkı oluşuyor ki maalesef ister istemez yurt dışına sipariş vermek zorunda kalıyoruz.

|
    |
    Bahsedilenler: yimust , meroboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    BenQ BL3201PT @ 4K - i7-7820X - Evga X299 Dark - Corsair Dominator Platinum 3000 MHz CL15 @ 3200 MHz CL16 4*8GB 32GB DDR4 & Light Bar kit - MSI GTX 1080 Tİ Founders Edition @ 2050Mhz - OCZ Revodrive 350 @ 480GB & Samsung 850 Pro 1TB - WD2002FAEX Caviar Black 2TB*2 & WD20EARX Caviar Green 2TB - Corsair Obsidan 900D - Evga Süpernova 1600 P2 Power Supply - Professional Individually sleeved DC Cable Kit, Type 3 (Generation 2), RED - Custom Liquid Cooling Acrylic by Bitspower & EK - Corsair K95 Platinum RGB LED Mechanical Gaming Keyboard, Cherry Speed - Corsair Dark Core Rgb SE & Corsair MM1000 - Corsair Gaming MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad, Extended - Xbox One Wireless Controller - Onkyo AV Receiver TX-NR727 - Beyerdynamic DT 990 Pro 250 ohm - Logitech C920...

https://valid.x86.fr/uumvea
    https://valid.x86.fr/zigli5
  • Çavuş
    48 Mesaj

Merhaba Poyri bey fiyatlarımız Dolar üzerinden olduğu için bizim hiç bir fiyat artırmamız olmuyor , N11 kendi kur'u üzerinden fiyatlar artıyor veya azalıyor.Başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim iyi günler dilerim.
    |
    |

Buyrun 900D

900D
    |
    |
    Intel® Core™ i7-3930K 4.3GHZ / RAMPAGE IV GENE X79/ Asus Gtx 1080 Strix / Corsair Dominator Platinium 4x4 2133Mhz /Corsair H105 / Corsair 350D / Corsair AX860i / OCZ Vector 256 gb SSD / ACER XB271HU / Corsair K70 Rgb Cherry Mx Brown / Corsair M65 Pro Rgb & Razer Mamba 4g
  • Yarbay
    5008 Mesaj

Durumun boyle olmasina sevindim.

|
    |
    BF Eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam. Hızlı kargo ve yavaş kargo diye seçenek mi var ? Yoksa hep 2 ile 5 gün arasında geliyor ? Ücreti nedir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İntel i7 5960x | X99 Asus Rampage 5 | Kingston Hyperx Fury 4x4 2400MHZ | Evga Clasi 980 Ti | Corsair H100i GTX | Corsair 780T | Samsung 850 Evo 500 GB | Evga Supernova 750w | AUS MX239H | Logitech G910 | Bloody V7 | Logitech G240 G230 G930 |
  • Yarbay
    5008 Mesaj

Var ptt yada dhl icin odene kisminda gorebilirsin fiyatlarini. Ne alacagina gote degisiyor ama aradaki fark az.

|
    |
    mertw1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba Poyri bey fiyatlarımız Dolar üzerinden olduğu için bizim hiç bir fiyat artırmamız olmuyor , N11 kendi kur'u üzerinden fiyatlar artıyor veya azalıyor.Başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim iyi günler dilerim.

Dostum şu ürünün parlak gümüş rengi(silver shining) olani elinizde varmi?

http://urun.n11.com/overclock-urunleri/bitspower-g14-matt-black-air-exhaust-fitting-mat-siyah-P67788902

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 30 Temmuz 2015; 3:31:26 >

• Çavuş
    48 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dc106

quote:

Dostum şu ürünün parlak gümüş rengi(silver shining) olani elinizde varmi?

http://urun.n11.com/overclock-urunleri/bitspower-g14-matt-black-air-exhaust-fitting-mat-siyah-P67788902

www.facebook.com/conncomputer sayfasına mesaj atarak arkadaşlar size yardımcı olacaktır. İyi Günler dilerim.
    |
    |

• Yarbay
    2593 Mesaj
    Satış işlemlerini Yardımlaşma konusu yerine özelden yaparsak daha hoş olacaktır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: meroboy

Buyrun 900D

900D

Bende 900D de 5.25likleri söküp, anakart plakasını ve açık kalacak kısımları komple siyah plexi ile mi kaplasam diye düşünüyorum. Zaten aşırı olan iç hacimi daha da artırır ama çift loop ile çok güzel gözükür. Ama 1-2 sıkıntı var, 1 çıkartırsam kasanın yapısal bütünlüğü bozulabilir ama bir sağlamlık katıyor kasaya 5.25ler, diğer sıkıntı da klasik olarak o kadar da el becerime güvenmemem

• Yarbay
    2593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

quote:

Buyrun 900D

900D

Bende 900D de 5.25likleri söküp, anakart plakasını ve açık kalacak kısımları komple siyah plexi ile mi kaplasam diye düşünüyorum. Zaten aşırı olan iç hacimi daha da artırır ama çift loop ile çok güzel gözükür. Ama 1-2 sıkıntı var, 1 çıkartırsam kasanın yapısal bütünlüğü bozulabilir ama bir sağlamlık katıyor kasaya 5.25ler, diğer sıkıntı da klasik olarak o kadar da el becerime güvenmemem

Pleksi inanılmaz sadelik ve benim için görsellik sağlıyor. Çift loop yanında SSD de konumlandırabilirsen muazzam olur. El becerisinden de korkma çok birşey gerekmiyor. İki defa yaptım çok zozr değil.

• Yarbay
    5008 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yimust

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

quote:

Buyrun 900D

900D

Pleksi inanılmaz sadelik ve benim için görsellik sağlıyor. Çift loop yanında SSD de konumlandırabilirsen muazzam olur. El becerisinden de korkma çok birşey gerekmiyor. İki defa yaptım çok zozr değil.

Evet güzel olur baya hala plan aşamasındayım ne yapacağıma daha karar veremedim. 5.25likleri sökmek çok sıkıntısı olmaz büyük olasılıkla, direk ölçü alıp alüminyum da kestirebilirim ama bir karar vermem lazım önce. Eğer 5.25likleri sökersen oraya ssd takmak pek zor olmaz ve güzel de durabilir.

HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.