Şimdi Ara

Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.064
Cevap
80
Favori
284.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var ptt yada dhl icin odene kisminda gorebilirsin fiyatlarini. Ne alacagina gote degisiyor ama aradaki fark az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BF Eren

Merhaba Poyri bey fiyatlarımız Dolar üzerinden olduğu için bizim hiç bir fiyat artırmamız olmuyor , N11 kendi kur'u üzerinden fiyatlar artıyor veya azalıyor.Başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim iyi günler dilerim.

Dostum şu ürünün parlak gümüş rengi(silver shining) olani elinizde varmi?

http://urun.n11.com/overclock-urunleri/bitspower-g14-matt-black-air-exhaust-fitting-mat-siyah-P67788902

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dc106 -- 30 Temmuz 2015; 3:31:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dc106

quote:

Orijinalden alıntı: BF Eren

Merhaba Poyri bey fiyatlarımız Dolar üzerinden olduğu için bizim hiç bir fiyat artırmamız olmuyor , N11 kendi kur'u üzerinden fiyatlar artıyor veya azalıyor.Başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim iyi günler dilerim.

Dostum şu ürünün parlak gümüş rengi(silver shining) olani elinizde varmi?

http://urun.n11.com/overclock-urunleri/bitspower-g14-matt-black-air-exhaust-fitting-mat-siyah-P67788902

www.facebook.com/conncomputer sayfasına mesaj atarak arkadaşlar size yardımcı olacaktır. İyi Günler dilerim.

• Satış işlemlerini Yardımlaşma konusu yerine özelden yaparsak daha hoş olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meroboy

Buyrun 900D

900D

Bende 900D de 5.25likleri söküp, anakart plakasını ve açık kalacak kısımları komple siyah plexi ile mi kaplasam diye düşünüyorum. Zaten aşırı olan iç hacimi daha da artırır ama çift loop ile çok güzel gözükür. Ama 1-2 sıkıntı var, 1 çıkartırsam kasanın yapısal bütünlüğü bozulabilir ama bir sağlamlık katıyor kasaya 5.25ler, diğer sıkıntı da klasik olarak o kadar da el becerime güvenmemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

quote:

Buyrun 900D

900D

Bende 900D de 5.25likleri söküp, anakart plakasını ve açık kalacak kısımları komple siyah plexi ile mi kaplasam diye düşünüyorum. Zaten aşırı olan iç hacimi daha da artırır ama çift loop ile çok güzel gözükür. Ama 1-2 sıkıntı var, 1 çıkartırsam kasanın yapısal bütünlüğü bozulabilir ama bir sağlamlık katıyor kasaya 5.25ler, diğer sıkıntı da klasik olarak o kadar da el becerime güvenmemem

Pleksi inanılmaz sadelik ve benim için görsellik sağlıyor. Çift loop yanında SSD de konumlandırabilirsen muazzam olur. El becerisinden de korkma çok birşey gerekmiyor. İki defa yaptım çok zozr değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: yimust

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

quote:

Buyrun 900D

900D

Pleksi inanılmaz sadelik ve benim için görsellik sağlıyor. Çift loop yanında SSD de konumlandırabilirsen muazzam olur. El becerisinden de korkma çok birşey gerekmiyor. İki defa yaptım çok zozr değil.

Evet güzel olur baya hala plan aşamasındayım ne yapacağıma daha karar veremedim. 5.25likleri sökmek çok sıkıntısı olmaz büyük olasılıkla, direk ölçü alıp alüminyum da kestirebilirim ama bir karar vermem lazım önce. Eğer 5.25likleri sökersen oraya ssd takmak pek zor olmaz ve güzel de durabilir.

• Poyri kullanıcısına yanıt
    @Poyri Loop renklerine göre SSD lerede arkaplan ışığıda harika olur.

O değilde kadınlar gibi her ay birinde toplanıp kasasını mı modlasak?
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Zaman ayirsam hepsi olur aslinda vok buyuk isler degil, ama yaparmiyim bilmiyorum. Parcalari hazirliyayim ram falan degissin elimdekilere gore bakacagim artik. Her ay birinde toplanip kasa modlama mantikli bir karar.

Modlama icin de ayri ekipman bulmak lazim, dremel ile kasaya delik acabilirim o kadar gucu var midir, fikri olan var mi?

Dremel markalı dremel ise gücü yeterli ancak doğru uçları bulman lazım. Yoksa sadece uçları tüketirsin. Ben kasa ve pleksi kesimini onlarla yaptım. Ama bir ara daralıp spiral taşlama ile dalmıştım :D Sabırlı olursan yaparsın.
    Uc kismini amazon yolluyor ondan sikinti olmaz biraz guclu bir modelini almak lazim herhalde rahat etmek icin.

Tam kutu içeriğini bilmiyorum ama piyasada satılan elmas uçlar var. Güzel iş çıkarıyorlar
    Arkadaşlar anlaşılan bu arkadaş annesinin altın gününde kek pasta bahanesiyle ortama girip altın afıranlardan Şaka bir yana keşke yakın yerlerde yaşayıp bende sizin toplantınıza bir çeyrek alıp gelebilseydim. Ama buradan sonuç fotoğraflarını incelemekte ayrı bir keyif olacağı kanısındayım. Tatil sonrası herkese saygı ve selamlar...
    Poyri dremel 3000var bende. Daha öncede 3200 var idi. Net olarak bilmende fayda var dremel ürünleri bir kasa modlarken biçilmiş kaftan. Ama tabi Her işlem için bir uç yada aparat almalısın. Mesele yanlış anlamadıysam fillport v.b için bir delik açacaksın. Bu işlem için öncelikle metal PUNÇ almalısın. Her şekilde dremel işini görür. Ayrıca dremel ve türevi ispanyol bir marka var. Adam alet çantası şeklinde bir mini atölye yapmış. Yani imal etmiş. Bir boşluğumda onun videosunuda atayım. Gerçekten süper bir tesgah ve kesici,delici v. yok yok...
  • MaGaRaS M kullanıcısına yanıt
    Bir tane almam sart zaten. Matkap alsam yetersiz kalacak en temizi dremel olur gibi duruyor. Fillport gibi buyuk deliklerde sikinti yasar gibi geliyordu ama yokmus demek ki sevindim buna.

Aynen öyle. Dremel alırken ufak bir inceleme yaparsan iyi olur. Yani fiyat ve bazı kampanyalı ürünler yani 25-50 parça uç da yanında promosyon verebiliyorlar aynı fiyata. Bütçene ve kullanım alanına göre seç derim ben. Dremel satan koçtaş,hepsi burada v.b bir sürü firma var. Fiyat ve kampanyalarını incele derim ben. ayrıca punç alırken metal için olmasına dikkat et. Metal punç larla kasaların üst plastik kapaklarına delik (fillport) açmakta ayrı bir hassasiyet istemekte duyrulur
  • Esasında dremel lik pek birşey yok.
    Eğer iyi bir matkabın punch takımın ve doğru uçların var ise.
    Ama al elinin altında bulunsun.
    Ben ince uçlar ile gelik delmek ve taşlama için kullanıyorum genelde..
  • Poyri üstadım günaydın. Dremel 3000 i yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Geçen yaz aşırı ısınmadan motoru rahmetli oldu. İzmir gıda çarşısındaki bosch el aletleri servisi fatura sureti ile 3 günde tamir etti. Sonrada ilk günkünden daha iyi çalışmaya başladı. Süper bir alet şiddetle tavsiye ediyorum. Ben e-hirdavat.com dan 25 parçalı kit almıştım. Tavsiye ederim. Çünkü illaki birşeyleri bahane edip promosyona kampaya ya giriyorlar. En son bayramda gelen mesajı şu şekilde idi:
    http://www.e-hirdavat.com/Dremel-3000-El-Motoru-25-Aksesuarli-Esnek-Mil-F0133000JF,PR-28237.html 192.99tl 25lik çantalı kit için bence çok iyi fiyat.

Custom Sıvı Soğutma Kullananlar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneği

Not: fillport için delik açma pançı o kadar küçük varmı bilmiyorum! Benim bildiğim boch ta ki en küçük panç (dremel i o üretir) 29MM o da dremel e olmuyor. Yumuşak metal için ki 900d ve 800d metalleri aynı bana kalırsa yaprak matkap ucu senin işini görecektir. Dremel için o ölçüde benim bildiğim panç yok!

http://www.hirdavatta.com/urun/yaprak-matkap-ucu-18mm/2456

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [juggernaut] -- 31 Temmuz 2015; 9:18:52 >

• [juggernaut] [ kullanıcısına yanıt
    Fiyat guzelmis bir tane alip el altinda bulunmasi lazim gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.