Şimdi Ara

Custom sıvı sogutma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar uzun zamandır sıvı sogutma yapmak ıstıyordum ve ana parcaları alarak basladım 2x R9 290 ve ı7 4790k ıslemcım var suan elımde bulunan parcalar asagıdadır. !sorum su bende tek radyator var hem ıslemcı ve 2x ekran kartını sogutmada yeterlı olurmu ek radyator pompa almam gerekıyormu ?

EK-XTOP Revo D5 PWM Pompa
    EK-FCR9290X ekran kartı sogutucusu
    EK-360 PE radyator
    Bitspower 250mm su tankı

Ayrıca boru ve rakorlarla daha karar veremedım sıparısde veremedım tam parcaları alıp ondan sonra kuruluma baslamam lazım lutfen bılgılı deneyımlı arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım

• tek rad ve tek pompa yeter dostum. 1,2 dereceden fazla etki etmez tek farkı 2 rad takarsan sıvı hacmi
    fazla olacağı için tek rad'a göre daha geç sıvı ısınacaktır ha bir de görsel açıdan daha kasana göre daha güzel ve estetik gözükecektir
    burdan benim sisteme bakabilirsin kafandaki soru işaretlerine karşı

https://forum.donanimhaber.com/m_120656530//tm.htm#120656530

boru ve rakor için 1/2in.ID x 3/4 seçebilirsin.
  • Aslında bi test etmek isterim ama 1 kere kurup bir daha ugrasmak istiyorum radyotoru kasaya nasıl bagladiniz ben pc yi uzun saatler çalıştırıyor bu durumda bir fark yaratırmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waroflords

Aslında bi test etmek isterim ama 1 kere kurup bir daha ugrasmak istiyorum radyotoru kasaya nasıl bagladiniz ben pc yi uzun saatler çalıştırıyor bu durumda bir fark yaratırmı acaba

Kasanız ne onu belirtirseniz alternatifler ne olabilir ona bakarız
    Arka rad'ı soruyorsanız sonsuz vida diye tabir edilen 2 ucu da yivli 3,5mm vida ile
    Dediğim gibi 1-2 derece oynayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niedre -- 16 Ekim 2016; 20:32:22 >
  • niedre kullanıcısına yanıt
    Kasa Corsair 780t modelidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.