Şimdi Ara

Curved Racer (Türk Yapımı Oyun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kendi yaptığım oyun bugün Google Play Store ' de yerini aldı.

İndirip yorum yaparsanız sevinirim..Yaklaşık 8 aya yakın sürdü yapımı.Herkese çok teşekkür ederim..

Oyun Linki ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dedegames.CurvedRacer

Curved Racer (Türk Yapımı Oyun) Curved Racer (Türk Yapımı Oyun)

• Yine mi araba oyunu
  • Traffic Racerden güzel olmuş başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Traffic Racerden güzel olmuş başarılar.

gerçekten mi :) beğenmenize çok sevindim teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yeni güncelleme geldi şimdi daha kararlı yapılan güncellemeler şunlar

YENİLİKLER

* Yeni Araçlar eklendi.
    * Genel düzeltmeler yapıldı.
    * Hatalar giderildi.
    * Zorluklar ve Puanlama dengelendi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dedegames.CurvedRacer&hl=tr
  • c# ilemi yaptın . biraz detay versene bro yapmak isteyenler için kaç senede eğitim alıyon . mühendimisin vs. oyun güzel biraz arabalar görseli iyileştirme yapabilirsin
  • Ben cok begendim . Tebrikler!
  • Harika gözüküyor.
  • herkese çok teşekkür ederim ilgisi için :)
  • böyle bir oyun nasıl 100-500 indirmede takılı kalabiliyor anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MURDERIGHT -- 30 Mayıs 2017; 13:8:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MURDERIGHT

böyle bir oyun nasıl 100-500 indirmede takılı kalabiliyor anlamış değilim.

valla üstad bende tam anlamış değilim oyun yapmaktan daha zor tanıtım pazarlama insanın hevesini kaçırıyor!!
  • Çok farklı değil sebep bu bence.

Birde bizim insanımızda beklenti çok.

Bence araç seslerinin kalitesini arttırıp, fizikle oynayarak aracı drift yaptırt kaysın yani farklı olsun bir şekilde.
  • Delifisek.Tux kullanıcısına yanıt
    farklı bir oyun yapmayı düşünüyorum onunla birkaç özellik daha ekleyecem teşekkür ederim ilgin için!

• Bir şeyi yanlış yapıyor olabilirsiniz yeni oyunum 3 günde günlük 150 indirmeyi yakaladı. (Yakında 1000ne çıkmasını bekliyorum)

Trendi yakalayın ve marketteki boşluğa göre hareket edin. Eğer çok beğenilen bir tür varsa ve o türde güzel bir oyun yoksa o türe güzel bir oyun yapabilirsin.

Raft ile her hangi bir oyun şu an 100bin indirme alır mesela 6.0 Traffic var ve Diffucultysi düşük ayrıca keywordsler çok önemli benim oyunumda 100den fazla keyword var rank 100ün altında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZKGames -- 4 Haziran 2017; 12:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZKGames

Bir şeyi yanlış yapıyor olabilirsiniz yeni oyunum 3 günde günlük 150 indirmeyi yakaladı. (Yakında 1000ne çıkmasını bekliyorum)

Trendi yakalayın ve marketteki boşluğa göre hareket edin. Eğer çok beğenilen bir tür varsa ve o türde güzel bir oyun yoksa o türe güzel bir oyun yapabilirsin.

Raft ile her hangi bir oyun şu an 100bin indirme alır mesela 6.0 Traffic var ve Diffucultysi düşük ayrıca keywordsler çok önemli benim oyunumda 100den fazla keyword var rank 100ün altında

hocam ilgin için teşekkürler ama bu raft olayı nedir tam anlamadım bu konularda pek bilgim yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.