Şimdi Ara

Cupra Formentor Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar opsiyonsuz fiyatlar. Satılmaz demeyin o araçlar satılmış bile :D lansman dan sonra malum siteden alabilirsiniz :)

• 1.5 tsi tiguan daha ucuz, daha büyük, daha ust segment. Kim neden alsin ki bunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunanistan 1000 kişide 400 araba
    Bulgaristan 1000 kişide 300 araba
    Türkiye.......1000 kişide 200 araba

Kaynak= A-Para TV

• Seat ilk olarak Formentor'u getirerek doğru yaptı. Leon Cupra getirse alacak insan sayısı belli ama Suv sınıfında bir araç olduğu için Formentor'a daha çok talep olacağını düşünüyorum.

• Baz fiyatı çok yüksek. 500 bandına çıkan gider Tiguan R Line alır. Ayda 2 tane satarsa iyi.

• aycibin A kullanıcısına yanıt

dingil mesafeleri 1 mm ile aynıyken nasıl bir üst segment oluyor? Tiguan bütün literatürde C SUV (kompakt SUV) olarak geçer. Bagajı iç genişliği bunu değiştirmez. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 4 Nisan 2021; 20:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_motive

dingil mesafeleri 1 mm ile aynıyken nasıl bir üst segment oluyor? Tiguan bütün literatürde C SUV (kompakt SUV) olarak geçer. Bagajı iç genişliği bunu değiştirmez. İyi forumlar

Audi > vw > seat > skoda

VW grubun segment(kalite) sıralaması budur.muadil modellere göre uyarlanıyor.tiguan Q5'in altı, ateca'nın üst modelidir.formentor da yeni ateca olduğundan tiguan'ın altında konumlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 4 Nisan 2021; 21:25:3 >

Konumlandırma hakkında istediğiniz gibi yorumlayabilirsiniz ama dediğim gibi segmentleri aynıdır. Ona bakarsanız yeni Q3 ün de boyut ve dingil mesafesi de tiguan ile neredeyse birebir aynı.

Formentor da yeni leon platformunda yükselen bir araç, yeni Ateca denemez tam olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 4 Nisan 2021; 21:31:22 >
  • Bakıyorum fiyatlara bakıyorum... Sonra Mart ay ı araba satışlarında 10 yılın en yüksek satışlı Mart ayı rekoru geliyor... sonra tekrar dönüp fiyatlara bakıyorum, bakıyorum...

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    orda da vergi vardır, vergi sonrası ucuz oluyordur.

• fiyatlara bakınca keyif çayı demleyip konuya girenlere ikram edesim geldi.

• En iyisi bu
    https://ay.live/Cvd

• En iyisi buhttps://ay.live/Cvd

• Forumca toplanıp alalım her gün birimiz kullansın :)

• Tasarım konusunda şahane.. Ancak bilin bakalım almak için neyimiz eksik

• Bu konularda çok eleştirmen biriyim ama eleştiricek yön bulamadım (fiyata artık alıştık)

• Çipura formalite icabı bi fiyat belirlemişler

çupra severlerin gözü yaşlı, artık levrek ile devam edersiniz

Skoda seat tan öndedir.

• bu araba önden baktığımda kadar lancer gibi geliyor bana. mitsubishi logosu dahil.

Cupra Formentor Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.