Şimdi Ara

Cüneyt Tanman:'Sabri ideal sağ bek değil'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Modu Chanyu (2 mesaj) QuexSeeL (1 mesaj) máwci (1 mesaj) vesalius (1 mesaj) The Red Fox (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (7 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Cüneyt Tanman:'Sabri ideal sağ bek değil'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4229 Mesaj
    Beyler adamı eleştirmeyin, belli ki bu tutarsız açıklamaların bir arka yüzü var. Tahminimce Dursun Özbek, Hamza ve Cüneyt'e bu açıklamaları yapması için baskı uyguluyordu. Cüneyt Tanman bazı şeylere dayanamayıp istifa etti. Çıkar meydana yakında.
  • Yarbay
    2767 Mesaj
    Buradan anlaşılacağı üzere ciddi ciddi pay alıyorlar anlaşmalardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj
    cüneyt tanman a 9 kuzu emanet etsen akşama yarısı kaybolur..çobanlık yapamayacak kadar pasif basiretsiz bir adam. iyi niyet bir yere kadar..bu kadar omurgasız olur mu insan. utanmadan hala konuşuyor çapsız adam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1386 Mesaj
    Daha ne yalanlar, kandırmalar ortaya çıkacak.... izleye durun.....

Ulan bu adamın yetersiz olduğunu biliyorsunuz da neden 1 milyon euro zam yaptırıyorsunuz. Sabri bu yıl oynamamalı. Oynarsa sözleşmesi 1 yıl daha uzuyor. Gitsin bakalım başka takıma ona bırak 2 milyonu 500 bin euro veren kaç takım çıkıyor?
  • Yarbay
    2491 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

dün dündür bugün bugündür

rahmetli süleyman demirel.

sabri bir sağ bek değildir
    sabri bir sol bek de değildir
    binaenaleyh sabri bir bek değildir
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Adama niye sallıyorsunuz belli işte yönetim zorluyordu adamı. Yoksa cünyet tanman düşünemiyor mu ben 2 gün önce böyle dedim şimdi böyle diyorum diye. Dursun başkan şunu söyle böyle öv diyor adamda el mahkum yapıyor.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

ulan gülecem ama ağlayasım geliyor 100 yıllık klubun halini görünce

Menemen, 3. 8 Y.D. Haftaya netleşir, Samet Aybaba
    |
    |
  • Yarbay
    2832 Mesaj
    Ya cüneyt kardeş çok rahat konuşuyordun.

Arkadaş bu nasıl klüp yönetimidir, kimin ne söylediği belli değil, dün birşey söyleyen bugün tam tersini söylüyor, ulan milletle dalga geçmeyi kesin, beceremiyorsaniz bırakın gidin bari bir kere olsun erdemli davranın. Dursun'a zlatan'ı soruyorlar, cevap bile vermiyor, maçtan sonra hatalıyım erken yalanlamaliydim diyor, ulan daha bir gün önce zlatan'ı soruyorlar cevap vermiyorsun 1 gün sonra mı geç olmuş oluyor.

Malesef son yılların en basiretsiz, en beceriksiz yönetimi ile karşı karşıyayız Allah yardımcımız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    214 Mesaj
    Koskoca kulüp kimlerin eline düştü.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Daha ne yalanlar, kandırmalar ortaya çıkacak.... izleye durun.....

Ulan bu adamın yetersiz olduğunu biliyorsunuz da neden 1 milyon euro zam yaptırıyorsunuz. Sabri bu yıl oynamamalı. Oynarsa sözleşmesi 1 yıl daha uzuyor. Gitsin bakalım başka takıma ona bırak 2 milyonu 500 bin euro veren kaç takım çıkıyor?

Ne 500 bini hocam şu anda sağ bekte Sabri'den kötü futbolcuya sahip olup,en fazla para verebilecek kulüp Gençlerbirliği'dir herhalde.İlhan Cavcav Sabri'ye en fazla 800 bin lira verirdim diye açıklama yapmıştı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_107091344/tm.htm
    |
    |

• Binbaşı
    1260 Mesaj
    Ben bu kadar basiretsiz, omurgasız adamlardan oluşan bir yönetim daha görmedim.

Jem Karacan'a 600bin euro
    Sabri'ye 800bin euro zam
    Tarık'ın ücretsiz kiralanması olsaydı 1.3milyon euro maaştan kurtulacaktık.
    Etti size 2.7 milyon euro bütçe. Bu bütçeyle çok rahat Maxi Pereira'nın maaşı karşılanırdı. Sabri de Maxi'nin yedeği olurdu.

Şimdi çıkmış Sabri yetersiz demeye getirmiş. Hem adama 800bin euro zam yap hem de yetersiz de.

Jem transferinde ve Sabri'ye zam olayında birileri sağlam komisyon yedi. Bu gerçek. Ah bir de kanıtlanabilse şu yapılanlar.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bunun adı karaktersizliktir. ya o açıklamaları ve zammı yapma ya da bu açıklamaları yapma. madem çok karakterlisin ilk anda istafanı bas, en azında işe yarardı. taraftar o zamla beraber sabriyi tutmazdı takımda.
    bakınız aydın örneği.
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Madem o adam kötüydü ne diye 1.5katına çıkardı maaşını o zaman?

Daha 1 ay önce görevdeyken kendi yaptı bunları, şimdi kendi yaptığını sanki başkası yapmış gibi eleştiriyor,

Bunun adı resmen bile bile görevini suistimal etmek kötüye kullanmak, hırsızım diye bi bağırmadıkları kalmış, hala utanmadan bir de açıklama yapabiliyorlar

Bu zammı yapan ta kendisi arkadaş hesap soracak kimse mi yok bu takımda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj
    Ben bu adamın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kısa bir süre öncesine kadar Galatasaray Kulübü Futbol Şube Sorumlusu olan Cüneyt Tanman, istifa ettikten sonra eski işi olan köşe yazarlığına geri döndü…
    Bugün gazetesinde yayımlanan söyleşide Cüneyt Tanman’ın özellikle sağ bek pozisyonu için söylediği sözler sarı kırmızılı taraftarları çılgına çevirdi.
    Futbol şube sorumlusu olduğu dönemde gündemde olan Maxi Pereira için “Sabri’den iyi olduğunu düşünmüyorum. Sağ bek için transfer girişimimiz yok” diyen Tanman’ın şimdi yaptığı açıklama “Bence Sabri kadroda olmalı ancak ideal sağ bek değil” demesi Galatasaraylı taraftarları kızdırdı…

Cüneyt Tanman’ın 7 Temmuz’da yaptığı açıklama: “Sağ bek konusunda herhangi bir girişimimiz yok. Maxi Pereira’nın Sabri’den daha iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.”

Cüneyt Tanman’ın Bugün gazetesindeki cümleleri: “Sabri, TT Arena’da hücumda etkili olur ancak hücuma gittiğinde arkasında büyük boşluklar verebiliyor. Ters kademelerde de boy dezavantajı söz konusu. Bence Sabri kadroda olmalı ancak ideal sağ bek değil tabii. Peki Tarık olur mu? İyi özellikleri var ama bek oynamayı bilmiyor, ciddi bireysel gelişim gerekli. İçeriden bir alternatif üretilebilir. Mevcut oyunculardan çok daha iyi ve hesaplı sağ bek bulunamıyorsa mesela Cem bu bölgede kullanılabilir.

Bu adam bizimle dalga mı geçiyor?

|
    |

• Binbaşı
    1348 Mesaj
    dün dündür bugün bugündür

rahmetli süleyman demirel.

• Yarbay
    2327 Mesaj
    Yönetici olmak böyle bir şey sanırım. Alamıyoruz diyemiyorlar yerine "Sabri daha iyi" diyip geçiştiriyorlar. Doğma büyüme kör değilsen Sabri'nin bu takım için yeterli olmadığını çok rahat görebilirsin. Tanman'da biliyor Sabri yetersiz ama yönetim Sağ bek almayacağız dediği için adamda çıkıp böyle konuşuyordu. Keza Rafael'de bize önerilmiş ama Hamza istememiş...
    |
    |
  • Yarbay
    2291 Mesaj
    Ağzını burnunu kırsan haktır. Arıyor mu arıyor.

Biraz omurgalı olun bea.

|
    |
  • Yarbay
    5874 Mesaj
    Bu acıklama yuzunden mı twıtterda tt oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1303 Mesaj
    "Ege bir Yunan gölü değildir. Ege bir Türk gölü de değildir. Binaenaleyh, Ege bir göl değildir."

Süleyman Demirel

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.