Şimdi Ara

Cumhuriyetimizin 90. Yılını Bisiklet Turlarıyla Kutluyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

29 Ekim 2013 Salı Cumhuriyet Bayramı etkinliği organize edilmiştir.
    https://www.facebook.com/events/623275384389819/

7'den 70'e HERKES DAVETLİDİR! (Etkinliğe katılım ücretsizdir)
    * 1.Tur: Kadıköy Belediyesi Korteji için 09:30'da Bağdat Cd. Göztepe 60.Yıl Parkı önünde buluşuyoruz.
    * 2.Tur: Bağdat Cd. Turu için 13:30'da Caddebostan Sahilinde buluşuyoruz.

Etkinliğimiz Kadıköy Belediyesinin tam desteğiyle gerçekleşmektedir. Kadıköy Kaymakamlığından ve Emniyet Müdürlüğünden tüm resmi izinler alınmıştır. Grubun trafik güvenliğini sağlamak için bizlere motosikletli trafik polisleri eşlik edecektir.

29 EKİM 2013 SALI GÜNÜ UYGULANACAK PROGRAM:
    -----------------------------------------------------------------------
    * 1.TUR için BULUŞMA YERİ : Bağdat Cd. Göztepe 60.Yıl Parkı önü
    * BULUŞMA SAATİ : 09:30
    * HAREKET SAATİ : 10:00
    * GÜZERGAH : Kortej eşliğinde Göztepe Parkı'ndan hareket, Feneryolu'ndaki Şeref Tribünü önünden geçiş, Kızıltoprak'tan Caddebostan istikametine dönüş
    * SÜRÜŞ TEMPOSU : Çok yavaş tempo

-----------------------------------------------------------------------
    * 2.TUR için BULUŞMA YERİ : Caddebostan Sahili
    * BULUŞMA SAATİ : 13:30
    * HAREKET SAATİ : 14:00
    * GÜZERGAH : Caddebostan - Suadiye - Bostancı - Bağdat Cd.ne çıkış - Şaşkınbakkal - Erenköy - Göztepe - Kızıltoprak - Altıyol - KADIKÖY MEYDANINDAKİ ATATÜRK HEYKELİ ÖNÜNDE SAYGI DURUŞU ve İSTİKLAL MARŞI - Moda üzerinden Caddebostan'a dönüş
    * SÜRÜŞ TEMPOSU : Yavaş tempo

YANINIZDA BULUNDURMANIZI TAVSİYE ETTİKLERİMİZ:
    ------------------------------------------------------------------
    - Türk Bayrağı veya kırmızı-beyaz ağırlıklı kıyafet
    - Kendi güvenliğiniz için kask
    - Bisiklet zili - kornası veya düdük
    (Etkinlik öncesinde belirli sayıda Türk bayraklı t-shirtler ve kırmızı balonlar katılımcılara ücretsiz dağıtılacaktır)

ÖNEMLİ NOT : Her iki turda da grubun en önünde Cumhuriyet Kadınını temsilen kadın bisikletliler olacaktır.

Bu etkinliğin hiç bir parti-dernek-örgüt-birlik-kurum-kuruluş-şirket-grup-şahıs vb. ile ilişkisi yoktur. En büyük bayramımız olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını bisikletlerle kutlamak amacıyla kendilerine "29 Ekim Bisikletçileri" adını veren tamamen kendi halindeki bisikletseverler tarafından düzenlenmektedir.

Geçen seneki etkinlikten bir video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mythology -- 11 Ekim 2013; 12:10:32 >

• Güzel bir kutlama. Adana'dayım olsam kesin katılırdım. Ne Mutlu Türküm Diyene!
  • Şu lanet alçıdan kurtulabilirsem, muhakkak oradayım. Kaçmaz, kaçmamalı bu.
  • İlk tur için 2 farklı start noktası yazılmış, Engin beye mesaj atıp durumu bildirdim. Yanıtını buradan aktarırım sana, ona göre güncelleme yaparsın.

Ya da beni uğraştırma, sık sık etkinlik sayfasını kontrol et. Sonra da duruma göre kendin düzenle arkadaş. Zaten alçı yüzünden hayatımdan bezmişim, internette benim durumu araştırırken karşıma çıkanlar keyfimi kaçırmış, bir de buna koşturmayayım.
  • @Yuyushi,
    çabuk iyileş!!!

Fırsat buldukça etkinlik sayfasını kontrol ederim ben de.
    @Yuyushi
  • İlk mesaj güncellenmiştir...
    Konu yukarı...
  • arkadaşlar yok mu katılacak katılmak isteyen ? gidecek olan varsa bana ulaşsın.
  • Niye Avrupa yakasında etkinlik yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Niye Avrupa yakasında etkinlik yok

Kim demiş yok diye
    https://www.facebook.com/events/349943145152373/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yuyushi

quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Niye Avrupa yakasında etkinlik yok

Kim demiş yok diye
    https://www.facebook.com/events/349943145152373/

Vatan caddesi iyiymiş Hemen alt sokak neredeyse bisikletli geçişi olduğunu bilmiyordum,giderim bisikletimle sağ olun.

İlk mesaja detaylar gelince eklerseniz iyi olur.

• diosfer kullanıcısına yanıt
    Mythology denen herif bisiklet tepesinden insin de güncellesin konuyu. :p
  • Çalışıyorum
  • Geleceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Yuyushi

Mythology denen herif bisiklet tepesinden insin de güncellesin konuyu. :p

hocam sanirim bisiklet tutkunusunuz. benim hic bisikletten anlayan bisiklet surmekten zevk alan arkadasim yok.Hep egosu yuksek hava atmayi seven kisilerle dolu etrafim artik onlardan arinacagim. astro 212 bisikletimle beraber bende bu tura sizin gibi dhden birkac kisiyle bulusabilirsem katilacagim... telden irtibata gecebiliriz eger isterseniz :)

• ColomberMan kullanıcısına yanıt
    Kolum alçıda olduğu için 29 Ekim etkinliklerine katılamayacağım ne yazık ki.
    Ama nerede oturduğunuzu, hangi etkinliğe katılmayı planladığınızı burada belirtirseniz, uygun olan birileri sizinle temasa geçecektir diye düşünüyorum.
  • Hocam Büyükada Fener alayına hiç katıldınız mı ?
  • @ColomberMan;
    Anadolu yakasındaysanız yarın sabah 08:15'ten itibaren Göztepe 60. Yıl parkının önünde olacağım. Siyah-Beyaz Kron XC 500 kullanıyorum. Bisikletimde bayrak direği takılı.
    Gelirseniz beklerim.

diosfer;
    Büyükada'ya birkaç kez gittim. Fakat fener alayına katılmadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mythology

@ColomberMan;
    Anadolu yakasındaysanız yarın sabah 08:15'ten itibaren Göztepe 60. Yıl parkının önünde olacağım. Siyah-Beyaz Kron XC 500 kullanıyorum. Bisikletimde bayrak direği takılı.
    Gelirseniz beklerim.

diosfer;

hocam maltepeden caddebostan tarafına gelicem ordan katılayım tura diyordum orada saat kaçta olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: Mythology

@ColomberMan;
    Gelirseniz beklerim.

diosfer;

hocam maltepeden caddebostan tarafına gelicem ordan katılayım tura diyordum orada saat kaçta olursunuz

Ben de küçükyalı'dan yola çıkacağım. biraz erken gideceğim. 07:45'te küçükyalı sahilden çıkıp bostancı caddesi istikametine devam edeceğim.

• Mythology kullanıcısına yanıt
    Tekerin patlasın!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.