Şimdi Ara

Cumhuriyet Tıp (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Türkois

Online mı yani nasıl oluyor o

sınıfın yarısı online dı yarısı düz derse gidiyordu, şimdi o da kalktı isteyen gider isteyen gitmez. Lab lar da bazı hocalar yoklama alıyor bazıları almıyor, bazıları online işliyor bazıları yüzyüze. Kısaca free takılıyoruz.

Ama sınav temiz mahvedecek.... 

• lasthdn L kullanıcısına yanıt
    Yatay geçiş planınız yoksa free takılmak iyi olabilir geçecek kadar not alsanız yeter

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @withmymask kızların yurdu yeni diye biliyorum (kyk yı kastediyorum), 6. kademe yurt diye geçiyor ama süreç biraz serbest işliyor o yönden haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkois

Yatay geçiş planınız yoksa free takılmak iyi olabilir geçecek kadar not alsanız yeter

hakkımı kullandım hocam ama sivas tan memnunum gibi. TEK SORUN ÇOK SOĞUK ve şu anki hava soğuk değil, ben üşüyorum diyen varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lasthdn -- 27 Eylül 2021; 0:14:17 >

Hocam kaçıncı sınıfsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yeni ama 4 kişi için çok küçük.Temizlik desen bize ait kadın iki paspas atıp çıkıyor.Odada ders çalışmak mümkün değil alt katlarda çalışma odası var oralara da çok ses geliyor.Okula 20 dakika yürüyoruz yürümesek otobüs var ama göremedik kendisini hala.Zaten okula gittiğimiz yok doğru düzgün bütün önemli dersler gidiyor kapansa bundan iyidir.

• benim arkadaşlardan duyduğum sizin fakültede iki gruba ayırmışlar hocam.yüz yüze derslere katılım için.pek fazla ders de görmediniz diye biliyorum ama süreci nasıl yönetiyorlar bir fikrim yok tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: withmymask

Yeni ama 4 kişi için çok küçük.Temizlik desen bize ait kadın iki paspas atıp çıkıyor.Odada ders çalışmak mümkün değil alt katlarda çalışma odası var oralara da çok ses geliyor.Okula 20 dakika yürüyoruz yürümesek otobüs var ama göremedik kendisini hala.Zaten okula gittiğimiz yok doğru düzgün bütün önemli dersler gidiyor kapansa bundan iyidir.

dönem 3 üm hocam. Temizlik biraz personeline göre değişiyor. 2 yıl önceki 2 haftada bir geliyordu odayı siz düşünün. Şimdikiler (evet birden fazla kişi geliyor   ) sıkıntı çıkmıyor. Ringler dolanıyor aslında ama galiba corona dan dolayı sık geçmiyorlar artık (ki bugün benim de işim düştü hemen gelmedi). Sizi de çağırıyorlar mı okula dönem 2 lerde çağırıyorlar die duymuştum ama sadece duydum.

• 2.donemim yurtlar hakkında yorum yapamayacam ama arkadaşın dedigi doğru Bizi saldılar ne haliniz varsa görün dermiş gibi :D . İlk başta 2 gruba ayrıldık.Bir gün bir grup bir gün başka bir grup giriyordu(evet aşırı sacma bir sistem kabul ediyorum) Bence bu sistemin kalkması iyi oldu.Teoriklerin zorunlu olmaması benim açımdan iyi oldu.Bizde lablar hicbir zaman online olmadi anatomi ve histo labında hep yoklama aldilar ve anlattılar.(anatomi labı rezildi adamlar onceden video cekmis bize izlettirip sonra kendiniz maketlere çalışın diyorlar -_- ) şimdi 2.komitede pdö var online olacakmış.Kısaca bu uniyi seçmeyin arkadaşlar :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.