Şimdi Ara

CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK CAMİSİ ÇAMLICA CAMİ 10 HAZİRAN'DA AÇILACAK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Din siyaseti yapıyorlar. Bu kadar camii yapacağınıza biraz park yapın, okul açın her yer camii dolu içinde cemaat bile yok. Sabah akşam akp propagandası yapılıyor camiilerde.
  • Düşbaz kullanıcısına yanıt
    Ne diyor laa bu..
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bu ne diyo laa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Inşallah Allah ıslah ederde aklın başına gelir.

Gelmezse

Keşke ömrüm boyunca camiden çıkmayaydım

Diyeceğin an uzak değil bunu bil.

Alıntıları Göster
    Bu nasıl bir ölüm korkusudur arkadaş , bide adamı cehennemlik etmişsin kafanda.Nasıl bir ruh hali yaşıyorsunuz acaba , adam sadece gerekli olmadığını ön görmüş ki sonuna kadar haklı bana göre , gidin bir camileri dolaşın cuma namazları dışında kaç tanesi doluyor ? Bir caminin boyutuyla şov yapmak ve ön plana çıkmak cennetlik olma sebebide bizim mi haberimiz olmadı size vahiy mi iniyor ? Dini dışarı vurmaktan , şov haline getirmekten insanları da soğuttunuz.Millet artık nasıl geçineceğinin derdinde şükrettikçe dahada batıyor insanlar tepedekiler sağolsun.

• Daha büyük daha büyük yapin. Bak sonra başkası gelir seninkini geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 17 Nisan 2018; 8:36:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deniz006 kullanıcısına yanıt
    belki bulaşır sanada diyelim..
  • Jackal78 kullanıcısına yanıt
    herkesin vipi var ömründe 1 defa en önde gidiyon hemde herkes seni beliyo seni dinliyo.. bazılarına yok ama.
  • Allah tum yeryüzünü insanlara mescit kılmıştır. Namaz her yerde kılınır. Çağrı filmini izlediyseniz Peygamber Efendimizin nasil bir mescit inşa ettiğini görmüşsünuzdur.

• Beton,çimento ile aynısının daha büyüğü yapıp övünmek Mimari olarak bari birşey ortaya çıksaydı. O da yok
  • Yap islet devret modeli.
  • gösteriş işte.Hep nicelik hep nicelik..AKP-Erdoğan siyasetinin temeli bu işte.Nicelik nicelik..

Arap kafası,Osmanlı kafası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Ne diyor laa bu..
    senin anlayamayacağın şeyleri diyor laa....
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Heee aynen tabi tabi..
  • Ne gerek var okula fabrikalara hastanelere zaten? Camiler kurtaracak bu ülkeyi(!)

• O cami bildigin israfdan baska bisey dedil oraya kim cikip namaz kilacak ibadetin yerininde bir onemi yok simdi ben oraya cumaya gittigimde x2 daha fazlami sevap aliyorum.

Bu buyuk cami kulturude selcuklular ile bize girmis bişey ondan once ise ozellike emevi pisliginin şatafatini gosterisini kendine muhalifler gozdagi vemek icin insanlari toplama kampina donusmustu

Islamda mesela direk cami de yoktur mescitler vardir kucuktur fonksiyoneldir her mahallede vardir.

Camideki minare bile islam kokenli degildir mecusilerden bize gecmistir orjinali menara dir ve ateş yakilan yuksek yer demektir

• Bu ülkede camilere giden paraların hepsi boşa giden paradır. Üstüne bi de imam atayıp ona da para ödüyorlar. Adım başı cami imam nasıl bir balon olduğunu siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Abd askerlerıne dua etcekmıyız

Ne alaka ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • milletin dini ile sıkıntısı olanlar damlamış sizler gerekirse müezzinde döversiniz nede olsa okumuş aydınsınız geri çöp..

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

milletin dini ile sıkıntısı olanlar damlamış sizler gerekirse müezzinde döversiniz nede olsa okumuş aydınsınız geri çöp..

Kardeş ben AKP'li değilim ama CHP'li kadının çektiği bu provakitif videoyu doğru bulmuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.