Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.623
Cevap
20
Favori
139.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
278 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan teröristler hayır dedikleri için evet veren kesime sesleniyorum.

Sizin aklınız yok mu başkaları ne yaparsa onun tersini yapıyorsunuz? Karşınızdakiler size ne istediklerini söyleyerek, sizi çok kolay manipüle edebileceklerini düşünemeyecek kadar aklınız kalmadı mı?

Umarım referandum'da oy kullanırken başkalarının dediklerine göre değilde Allah'ın verdiği aklı kullanıp sorgulayarak oy kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Vallla hic sinmedim hocam oyle bir durum varsa iyi bir sey degil..gezicilere laf soyledim diye ceza aliyorsam vah bu forumun haline..

Sen hakaret ettiğin için ceza alıp duruyorsun. Bazen insan dayanamıyor dediğin şeyler için yani. O kadar laf ederken ceza alabileceğini hiç düşünmemiş miydin?
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    hakaret falan etmıyorum cıfte standart var resmen anneme laf eden adam ceza almadı ben tırsak yazdım dıye ceza aldım..cokda onemsız bır sey..iyi oluyor bazen ceza almak işlerime vakit ayrıyrm..
  • quote:

hakaret falan etmıyorum cıfte standart var resmen anneme laf eden adam ceza almadı ben tırsak yazdım dıye ceza aldım..cokda onemsız bır sey..iyi oluyor bazen ceza almak işlerime vakit ayrıyrm..

Hakaret ettiğini "etmemek lazım ama insan dayanamıyor bazen" diye sen söylemiştin. Sadece tırsak değil birçok mesajın var. Belli bir kesime karşı laf etmen sana normal geliyor ama değil işte. Sırf sen istiyorsun yada doğrusunun öyle olduğuna inanıyorsun diye istediğini söyleyemezsin.

Ayrıca kim annene laf edip ceza almadı? Forum desteğe söyledin mi?
  • Ekleyin bakalım. Evet evet evet..

benımı takıp edıyorsunuz hocam:)ben sadece malum şahsa tırsak dedım:) hangı mesaj hatırlayamadım..evet sıkayette ettım ama ceza almadı..suan bulamam..
  • murat1981pls kullanıcısına yanıt
    Sana konularda mesajını gördüğümü söylemiştim ve sende bu cevapları vermiştin. Şimdi niye bunları inkar ettiğini anlamadım. Mesajı hatırlamasan da fikrin ve davranış tarzının ne olduğunu hatırlaman gerek. Geçen sefer de demiştim gene diyeyim. İstediğin kadar hakaret edebilirsin, sonuçta ceza alacak olan sensin. Geçen sefer daha dikkatli olacağını söylemiştim ama madem artık herhangi bir hakaret etmediğini söylüyorsun o zaman bir daha uyarmam, demek ki mesajları bilerek atıyormuşsun. Bundan sonra hakaret içeren mesajını görürsem şikayet eder geçerim, o kadar.

Burada millete demediğini bırakmayıp sonra tek laf etmedim diyen üyelerden olmak istiyorsan sen bilirsin. Geçen bir tanesi oldukça iddialı şekilde laf etmediğini söylemişti bende ağza alınmayacak hakaretlerini gösteren birkaç ss atmıştım sonra millet o mesajlara nasıl sınırsız almamış diye sorgulamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 11 Nisan 2017; 20:30:55 >

ben agza alınmayacak bır hakaret etmedım kımseye,yanlış yapıyorsunuz burada sızı alttan almaya devam ettıgım ıcın mı yonlendırmeye ve koseye sıkıstrmaya calısıyorsunuz..sıkayet edebılrısınız sıkıntı yok ceza alırsam takılmayıverırım malum şahsa ''tırsak silik demeyede devam edecem bu asla bır gruba yonelık degıldır..zaten 16 nısandan sonra bu formu onceden oldugu gıbı teknolojıye merakıma ayırırım.
  • Başka bir konuda yaptığım yorumu aynen buraya da yapıştırmak istiyorum.

Sonuç ne çıkarsa çıksın, gerçekten şu yaşananları hiçe

sayıp, masum insanların haklarını göz ardı edip hala çıkıp evet verecek olursa bu insanlar, dilerim RABBİM'DEN en tez zamanda bu yaşanılan haksızlığın, adaletsizliğin, zulmün aynısını yaşarlar. Yoksa kimse kimsenin halinden anlamayacak bu kafayla. Ben Önlisans mezunuyum. Yıllarca sınavlara girdim, uygulamaları geçtim, hep sözlüde elendim.Sigorta borcum 10 bin lira, faizi 5 bin lira. Hangi ülke vatandaşından kâr amacı güder arkadaş? Askerde 15 ayın 14 ayını bir fiil nöbet tutarak geçirmişim. Nöbette uyumamışım hiçbir zaman.( zamanında atalarımız da bizim için kelle koltukta, belki hiç uyumadan günler, aylar geçirdiğini düşünerek böyle yaptım.) Ne bir dernek, ne bir örgüt, ne bir cemaat, ne bir parti üyeliğim olmuş. Mümkün oldukça vakit namazları için camiye giden biriyim, ama gel görki hiç bir yerde olumlu başvurum olmadı. Sanki günahkarmışım gibi, herşeyin suçlusu benmişim gibi muamele gördük. Kimse halimizden anlamadı. 18 yaşında liseden yeni mezun çocuk girdiğim sınavları kazandı. Belediyede adamı olan oradan çıktı oraya girdi, bir yerden çıktı başka bir yere girdi. Sadece devlet kurumu değil özel sektör de aynı. Tanıdık olmadan işe girmek neredeyse mümkün değil. Şimdi kendileri rahat diye kimseyi umursamadan kalkıp bu zulme evet diyorsa benim zerre kadar hakkım varsa bu insanların üstünde RABBİM yanlarına bırakmasın. Elbet bu devran dönecek, mazlumların ahı kimsede kalmayacak. Bugün gözlerine perde inen insanlar, karınları tok olup aç insanları görmeyenler elbet bir gün aç susuz kalacak.

Bu iş şu hayır diyor, bu hayır diyor meselesi değil, memleket, vatan meselesi. Bu vatanın içinde de sadece siz yoksunuz. Bunu da unutmayın. Sen rahatsın diye insanların haklarının sömürülmesine göz yumarsan gün gelir o insanlardan daha beter duruma düşersin.

• quote:

ben agza alınmayacak bır hakaret etmedım kımseye,yanlış yapıyorsunuz burada sızı alttan almaya devam ettıgım ıcın mı yonlendırmeye ve koseye sıkıstrmaya calısıyorsunuz..sıkayet edebılrısınız sıkıntı yok ceza alırsam takılmayıverırım malum şahsa ''tırsak silik demeyede devam edecem bu asla bır gruba yonelık degıldır..zaten 16 nısandan sonra bu formu onceden oldugu gıbı teknolojıye merakıma ayırırım.

Mesajlarımı gerçekten mi anlamıyorsun yoksa bilerek mi anlamamazlıktan geliyorsun? Birkaç defa daha oldukça açık yazmama rağmen bu tarz mesaj atıp laf söylemiştin. Yukarıda bana eskiden dediğini söyledim, onu inkar ettin.

Sen yazdıklarını hafif görebilirsin, "gezicilere(yani bir gruba) laf edince ceza alıyorsak" diye sitem de edebilirsin ama aynen yazarsan aynı cezaları alırsın. O zaman "hakediyorlar, o kadar nefret ediyorumki gene yaparım" de hakaret etmiyorum, sindirmeye çalışıyorlar deme yani. Ben bu tarz yanlış bilgi vermene karşı çıkıyorum. Başka bir şey yok.

Zaten sırf birilerine laf için bölüme girmişsen ciddiye alıp tartışmam hata. Kolay gelsin sana.

gexıcılere tabıkı her zaman laf soyleyecegım,bundan gerı adım yok.galıba sızın anlayısınız bıraz eksık kalıyor..gercekten carpıtma uzmanı omussunuz..ıyı aksamlar..
    Hala çarpıttığımı söyleyip duruyorsan seni ciddiye almakla gerçekten büyük hata yapmışım demektir. Bizzat senin mesajlarını söylüyorum, mesajlarındaki çelişkileri söylüyorum, bunları sen de kabul ediyorsun ama çarpıtma uzmanı olan ben oluyorum öyle mi? Bu mantık gerçekten iyiymiş.

Bak bu mesajında belli bir gruba karşı her zaman laf söyleyeceğini söyledin. Yani bir gruba karşı nefretin var işte. Bu şu konuda mesajlarına katıldığın üyelerin yazdıklarına bakarak da görülebilir. Şimdi kalkıp gene ben sadece bir kişiye laf ettim, asla bir gruba yönelik değildir dersen bu yalan olur haberin olsun. Sen belki milleti salak zannediyorsun onu bilemem ama bu ifadelerin ne anlama geldiğini anlayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 11 Nisan 2017; 21:24:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Hala çarpıttığımı söyleyip duruyorsan seni ciddiye almakla gerçekten büyük hata yapmışım demektir. Bizzat senin mesajlarını söylüyorum, mesajlarındaki çelişkileri söylüyorum, bunları sen de kabul ediyorsun ama çarpıtma uzmanı olan ben oluyorum öyle mi? Bu mantık gerçekten iyiymiş.

Bak bu mesajında belli bir gruba karşı her zaman laf söyleyeceğini söyledin. Yani bir gruba karşı nefretin var işte. Bu şu konuda mesajlarına katıldığın üyelerin yazdıklarına bakarak da görülebilir. Şimdi kalkıp gene ben sadece bir kişiye laf ettim, asla bir gruba yönelik değildir dersen bu yalan olur haberin olsun. Sen belki milleti salak zannediyorsun onu bilemem ama bu ifadelerin ne anlama geldiğini anlayabilirler.

ben ne dıyorum sız ne dıyorsunuz..lutfen konu uzamasın benım ogude ıhtıyacım yok..tesekkurler ıyı aksamlar..

Peki. Benim dediklerim(yani senin dediklerini söylediğim) ortada. Geçen bu üyelik üzerinden başkasıyla konuşmuştum herhalde. O zaman bana teşekkür falan etmiştin şimdi laf ediyorsun. Diyecek bir şey yok zaten. Kolay gelsin.
    saolun hocam iyi günler..
  • Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması
  • birazda gülelim

bana adam diyemezsin

• Tabiki EVET.
  • Tabiki de HAYIR.
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.