Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.641
Cevap
23
Favori
129.546
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Cumhurbaşkanlığı sistemi kanun ve halkoylaması
Giriş
    350 Mesaj
    Amca ne güzel anlatmış.

#EVET!

Devlet-i Ebed Müddet
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Başkanlık geldiğinde yolların genişletme faaliyetlerini başkan mı yürütecek? İdari mahkemenin hakimliğini başkan mı yapacak? Başkanlık geldiğinde ben bürokrasideki bir işimi başkanla mı halledeceğim? Dayı konuşuyor ama boş konuşuyor. 15 yıldır ne istediniz de yapamadınız diye soruyoruz önce şuna bir cevap verin. Ülkenin durumu ortada. Bak yine kandırıyorlar. Bu ülkede Jet Fadıl gibi adamlar nasıl zengin oluyor, her seferinde sıfırı tüketip sonra zirveye çıkıyor şimdi daha iyi anlıyorum.
    |
    |
    aerosoldreams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Başkanlık gelmeden de CB ile zaten konuşuluyor karşınızda yazar kasa anayasa kitapçığı fırlatan bir ülke değil artık bunları aşıp ülkenin yol alması gereken hedefte istikbal istikrar ile güçlü TÜRKİYEnin temelleri atılmışken buna engel olanları ortadan kaldırmak gerekiyor baknz şu zihniyet hep var 15 20 30 dk hoca derse girmezse ders düşer ile gezideki gibi hükümet düşürme politikası yüzünden sürekli zarar gördük.

Dün Devlet bakanına evet için izin vermeyen almanya yı destekleyenleri gördüm hepsi sol kronik kişiler birde demezler mi siz kendi ülkenizde demokrasiyi sağlamayın almanya yapınca hani özgürlük diye çıkın diye yazmışlar.

Şaka değil gerçek CB hakaret eleştirme adı altında demediğinizi bırakmadınız neyse bu konuyu bilen biliyor ilginç yanı ise

Chpli baykalın hayırı için izin çıkıyor ve hayır propagandasını yapıyor

Demokrasi arayanlar almanyayı suçlayacağına KENDİ YAŞADIĞI ÜLKESİNİ SUÇLUYOR.

Ya arkadaşlar bu kişiler millete devlete sırf erdoğan var diye düşmanken nasıl düşünülebilir ki hayır ile hayırlı birşey bekledikledikleri tüm toplum yararına olan projelere hayır diyenlere nasıl uyulup denilebilir destek çıkılabilir.

pkk ile aynı safta olmalarından hiç bahsetmiyorum.

chp+hdp ne zaman bu milleti düşündü başkanlık kan dökülmeden gelmezler ne zaman unutuldu. Bu söylemler bile evet için yeterli bahane maddeleri okumayıp burada evetçileri sıkıştıralım diye sebeb sormak kusura bakmayında ikna odalarından farklı bir ideolaji değil bildiğiniz geçmişte yaptığınz cevabını bildiğiniz soruları sorup kendi istediğiniz cevabı almaya çalışıyorsunuz. Google herşeyi yazmayı bilenler maddeleri okumaya mı üşendi sanmam işine gelmeden okumadı yada okudu anladı ama anlamazlığı yatıyorsunuz.

15 senedir ülke bölünüyor diyenler topraklarımızın genişlediğini öğrenemedi bile. ..

Gerçi kuzey ırak kürdistan bayrağı ile pkk bayrağını ayıramayanlar

Ve kk nın yaptıklarına sessiz kalanlarla karşı karşıyayız.

Olsun siz kandırıldı duble yol oslo habur megri bop çözüm süreci davıl zorna hoşunuza gider boyna hoca efendi demeyide unutmayın sonuçta hükümete sızıp devirmek için yerleştiği kimin umrunda haklarımızı gasp ettiği filan önemli olan KANDIRANI CİLALAYIN KANDIRILANI EZİN asın kesin fırınlara atın.

Ben böyle zihniyet görmedim Allah size fırsat vermesin.

Sırf akparti Erdoğan diye neredeyse iyiki yapmışlarda ağzımıza laf oldu bu sayede eleştiriyoruz diyorsunuz. Kandıranlar neredeyse şak şaklık yapıyorsunuz. Mikemmel ötesi zekanıza hayranım. acaba darbe başarılı olsaydı solcu arkadaşlar hıcaa efendisiyle göstermelikte olsa namaz kılarmıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1 Not

gerçekten buna mı inanıyorsunuz? bu yazdığınız maddelere ?

pkk, ypg, almanya, fransa vs vs neden hayır propagandası yapıyor o zaman? buna bir cevabınız var ise bilmek isterim ...

izmir in türkiyeden ayrılıp bagımsızlığını ilan ederek ab ye girmesini isteyen chp milletvekili var iken sevr in böyle bir maddesine ihtiyaç var mı bilemiyorum :)) hayır diyerek parçalanmayalım derken izmir ayrılsın ab ye girsin demek nasıl bir beyin gerektiriyor olabilir ...? (bu sizin için değil o süzme milletvekili için)

şaşkınlıkla önermelerinizin açıklamalarını bekliyorum ...
    |
    |
    surfcasting kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O vekil beni izmirden denize dokun demek istedi:)

|
    |
    soundofthesea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
  • Yarbay
    16888 Mesaj
    Bu Tek adamlık rejimini Akp değilde Chp isteseydi yinede Evet dermiydiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Siyonizmin babası Teoder herzin kurdurmak isteyip de kurduramadığı ARZ-I MEV"UD (Vaat Edilmiş Topraklar) yani büyük israil projesini neden araştırmıyorsunuz. Yahudiler Büyük israili bundan 100 sene önce sevrde kurmaya çalıştılar fakat başaramadılar çünkü Atatürk tekerlerine çomak sokmuş oldu.

Bak teoder hertz ne demiş...

Theodor Herzl(1887)

"Kuzey sınırlarımız Kapadokya'daki dağlara kadar dayanır. Güneyde de Süveyş Kanalı'na. Sloganımız, David ve Solomon'un Filistin'i olacaktır."David Ben Gurion(1948)"Filistin'in bugünkü haritası İngiliz manda yönetimi tarafından çizilmiştir. Yahudi halkının, gençlerimizin ve yetişkinlerimizin yerine getirmesi gereken bir iş daha vardır. Nil'den Fırat'a kadar."

teoder hertzin mezarı başında dünya liderlerinin saygı duruşunda çekilmiş bir fotoğrafı var nette o fotoğrafta kimlerin olduğu ap açık belli oluyor..

alıntı:
    Ayrıca İsrail, bugün Kuzey Irak"ta bir Kürt devletinin oluşması için çabalamaktadır. Bunun sebebi de Arapların İsrail üzerine yönelik baskısını parçalamaktır. Zaten, Yahudiler Araplarla savaşırken Kürtleri cephe gerisindeki bir müttefik gibi kullanmışlardır. Bugün de aynı süreç ABD"nin desteğiyle yürütülmektedir. Öbür yandan İsrail"in egemeni olan Yahudiler için Nil Nehri ile Fırat Nehri arasındaki topraklar Yahudilere Allah tarafından verilmiş yerlerdir. Bu hüküm, Yahudilerin kutsal kitabı Tevrat"ta (Tekvin 16/12) yer almaktadır. Bugünkü Yahudi nüfusun yarısını oluşturan aşırı Yahudiler; buna inanmakta ve bunu hayata geçirmek için yaşamaktadır. İsrail bayrağında da bu iki ırmak iki çizgi halinde yer almaktadır. İki çizgi arasındaki Davut Yıldızı da bu topraklarda Yahudi egemenliğini simgeler. Ayrıca İsrail Parlamentosu Kinesset"in girişinde "˜İsrail"in sınırları Nil"den Fırat"a kadardır" yazısı bulunmaktadır.

Yahudiler için bu büyük bir yemindir. ARZ-I MEV"UDu kurdurmak için ama siyasi, ama askeri, ama finansal, ama medya aklınıza her ne geliyorsa bunları kullanmaktan çekinmeyeceklerdir.
    |
    |

3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Amca ne güzel anlatmış.

#EVET!

valla süper yorumlamış:-D

|
    |

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Bu Tek adamlık rejimini Akp değilde Chp isteseydi yinede Evet dermiydiniz ?

bu tek adam safsatasını senin kulağına kim fısıldadıysa seni keklemiş:-D

Fetllh fisildamisdir.baya bir sosyal medyadan yukleniyrlr.

|
    |
    Bahsedilenler: digital_version
    ıyılıgı sonsuz ıkramı bol Allah ın adı ıle..herseyı guzel yapmak Allah a mahsustur,O varlıkların sahıbıdır,ıyılıgı sonsuz ıkramı boldur,hesap verme gununun hakımıdır,Allah ım yalnız sana kul oluruz ve yalnız senden yardım dılerız,bıze dogru yolunu goster,mutluluk verdıgın kımserın yolunu,gazaba ugramamıs ve sapıtmamısların yolunu goster.FATIHA suresı
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    |
    |

AKKOYUN
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    Hayırcılar sokak röportajında;

Röportajı yaptıkları kişiye ne söylemesi gerektiğini gösteriyorlar.

"Biz neye hayır dediğimizi biliyoruz" yazıyor.

|
    |

AKKOYUN
  • Yarbay
    9409 Mesaj
    9. Maddeye katılıyorum. Hayır dediğimiz için yemediğimiz hakaret kalmadı. Yalanlarınız ile kendinizi kandırabilirsiniz. Diğer yalanları okumaya gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu forumda bu denli çok evet oyu verecek kişi olması beni açıkcası çok şaşırttı. Oysaki gelinen noktada en çok gençlerin hakları kısıtlandı son yıllarda.

Adil kullanım kotasının devam etmesi ( diğer ülkelerde de var ama usülü bizdeki gibi değil) internetin aşırı pahalı ve yavaş olması, yurtdışından alışverişlerde sınırın 75 doların 30 dolara indirilmesi, YouTube Facebook ve Twitter gibi ağlara erişimin engellenmesi.. bunlar güncel olarak hissettiklerimiz bir de geleceğe tanıyan işsizlik, eğitim adaletsizliği ve yabancı mülteciler sorunu var ki onlar bambaşka..

bunların katlanarak baskı ile devam ettiği Sovyet Çin ve Afrika ülkelerine bakın lütfen.

Gençlerin evet demesi üstelik istikrar gibi bir soyut bahane ile -15 yıldır istikrar!- sürmesine rağmen beni gerçekten üzüyor.

Herkesin kararına saygımız var hayırlısı ülkemiz için iyisi ne ise o olsun.. başka birsey demek gelmiyor.

|
    |

1 Not

güzel bir yazı teşekkürler ... ancak önceki yazınızda bahsettiğiniz evet demeniz ülkenin bölünmesi demektir ana temalı önermelerinizi açıklama zahmetine girmemissiniz ...? sizden ricamız bu idi ...

ayrıca teoder hertz ve onun anıt mezarı başında kimlerin fotografı oldugu mevzuuna gelecek olursak ... ya hocam kemalistlerin idolü ilker başbuğ un aglama duvarında aglarken fotografı var yahu .. israel e otorite diyen fetö nün sapık muridleri ile savaş var, abd nin ve israelin uşagı olduğu bilinen pkk ypg dhkp c gibi örgütlerle savaşan bir irade var.. ve bu iradenin güçlenmesi yada güçlenmemesi hakkında bir oylama var önümüzde ...

mücadele sürsün ve ülke tehtid altında olmasın diyorsak EVET demekten başka bir sonuca varabilir misiniz?
    |
    |
    surfcasting kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

:))))))))))) ahahaahahaaha :)))))))))))))

ama çok aglak çok duygusal bir konuşmaydı o izlediniz mi? :))))))))))))))
    |
    |
    murat1981pls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: soundofthesea

güzel bir yazı teşekkürler ... ancak önceki yazınızda bahsettiğiniz evet demeniz ülkenin bölünmesi demektir ana temalı önermelerinizi açıklama zahmetine girmemissiniz ...? sizden ricamız bu idi ...

ayrıca teoder hertz ve onun anıt mezarı başında kimlerin fotografı oldugu mevzuuna gelecek olursak ... ya hocam kemalistlerin idolü ilker başbuğ un aglama duvarında aglarken fotografı var yahu .. israel e otorite diyen fetö nün sapık muridleri ile savaş var, abd nin ve israelin uşagı olduğu bilinen pkk ypg dhkp c gibi örgütlerle savaşan bir irade var.. ve bu iradenin güçlenmesi yada güçlenmemesi hakkında bir oylama var önümüzde ...

mücadele sürsün ve ülke tehtid altında olmasın diyorsak EVET demekten başka bir sonuca varabilir misiniz?

Hocam mücadeleye ihtiyacı yaratan da şu anki hükümet değil mi.. en son bayrak olayını biliyorsunuz işte..

1 Not

kuzay ırakta bir kurdistan birinci körfez savaşından beri var değil mi? pkk ile barzani yi aynı kefeye koyamazsınız .. koymamalısınız ...

ülke menfaatleri duygusallıktan uzak çıkarlar peşinde koşabilmekle kazanılır .. yani bayrak olayını bu pencereden görüyorum ben ki pkk nın orak çekiçli bayragının altında bulunup peşmerge bayrağına hakaret eden ve iktidarı bu noktadan sıkıştırmaya çalışan bir chp ve chp aklı ile karşı karşıyayız bu bence asıl sorunumuz ... pkk leşinin üzerindeki paçavraya dokunup ağlayacaksın sonra bölgesel yönetimin bayrağı hakkında konuşacaksın ... bu ciddi bir iğrençlik ... (chp aklı için diyorum bunları lütfen yalnış anlamayın)

şunu görmek lazım ... fethullah da, pkk da, dhkp c de daeş de amerikan köpeği .. bunda sanıyorum mutabıkızdır ..

bunlar neden devlete saldırdı, saldırıyor ...?

cevap çok basit .. efendileri istediği için .. değil mi?

recep tayyip erdoğan ve iktidarı amerikaya bunlar gibi köpeklik yapsa böyle sorunlarımız olur muydu? fetö ve kemalistler birlikte bir kalkışma yapabilir miydi?

sorunun cevabı sanıyorum herkes tarafından yapamazlardı olarak verilir ...

yani müdahale ye ihtiyaç yaratan elbette iktidar .. ancak onunla kuzu kuzu geçinmek varken saldırıya geçenler BU AMERİKAN KÖPEKLERİ .. yani hükümet müdahale etmesemi idi ....
    |
    |
    16Kırmızı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1628 Mesaj

hocam ben 35 yasındayım bır kere oy kullandım oda bır beledıye baskanı benden soz aldı ona verdım:)ben konumumu 15 tmmzdan sonra feto gudumlu chp(ki hepsı oyle degıl o gece chplı vekıllerden de meclıs3e gelen olmus bır tek kemal saklanmıs bır beledıye baskanının evıne sıgınmıs orada kımın galıp gelecegını beklemıs:) ) pkk ve turevlerıne gore alıyorum.onlar ne derse tersıne yonelıyorum:)bayrak meselesı tam bır carpıtma sankı barzanının ılk turkıye zıyaretı sankı bayrakları ılk defa cekılmıs bu adamlar cok onceden de turkıyeye gelıyordu.herkezle bu cografyada kavgamı edelım.
    |
    |
HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.