Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı seçiminde son reklam: SÜPER ERDOĞAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Fikirleriniz ?

• Mükemmel bir animasyon olmuş.Emeği geçenlerin eline sağlık
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 2:24:52 >
  • gozleri korlesmis kulakları paslanmıs bir insan toplulugunun etkilenebilecegi yobaz reklamı
  • 10 numara reklam olmuş
  • Büyüksün REİS çok büyük
  • Her yerden türk bayrağımızı kaldırmaya çalışan kişinin türk bayrağımızı reklam da kullanması da ayrı enteresan. Nasıl sömürü yapacağını iyi biliyor daha reklamın başında da belli ediyor zaten.
  • Mükemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknik olarak kötü bir animasyonda bana kalırsa çok acemice olmuş eskiden çakma flash animasyonlar vardı onlar gibi olmuş fakat tabi önemli olan herkesin anlayacağı bir şey olması açısından bence hedefi vurmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

ÇOK GÜZEL

• Konu yanlış yerde mizah konusunda açman gerekir :D:D:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şahin... -- 10 Ağustos 2014; 13:48:05 >

• 10 Kasım'da Anıtkabir'de bulunmak yerine tatile giden şahıs ICE AGE 4 de çevirse benim nezdimde değersizdir.
    Mustafa Kemal Atatürk'ün ileri görüşlülükle söylediği gibi içerde ve dışarıda her zaman düşmanların olacaktır sözü bana bu şahsı anımsatıyor.

Ne Mutlu Türk'üm diyen ben bu şahsa asla ve asla oy vermem. Demokrasi ortamında da gelirse başa gelen çekilir der geçerim. Gelemezse de şapa oturdu demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 10 Ağustos 2014; 14:35:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.