Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı'ndan Skandal 15 Temmuz Afişleri! (Mehmet Şimşek'ten Tepki Geldi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
10.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Köprü de ki askerler insanlara ateş etti. Sana ateş eden birini hatta yanindaki insanlari öldürenlere karşı ne kadar nazik olabilirsin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3sSs1A

Köprü de ki askerler insanlara ateş etti. Sana ateş eden birini hatta yanindaki insanlari öldürenlere karşı ne kadar nazik olabilirsin ?

sen o rütbelileri feto ile ittifak kurup o konuma getirenlere karşı ne kadar naziksen bizde askere karşı o kadar naziğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 12 Temmuz 2017; 13:57:57 >
  • Ben sadece köprüdeki askerlerle ilgili objektif bir degerlendirme yaptım, hala köprü deki askerler linç edildi denmesi yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Merak ediyorum. Genelkurmay başkanı bu rezalet için bir açıklama yaptı mı? Gerçi Hulusi Akar'ın kimin başkanı olduğu belli de, hadi neyse.

garibim devlet memuru ne desin, eğer kafasını alır maaşını.
  • Yaw akp şu tsk yı iycene bitirsede bi güzel işgal etsek diye mi bekliyor acaba birileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İroniMan -- 13 Temmuz 2017; 19:34:34 >
  • Köprüdekileri savucak bir durum yok.Milletin üstüne kurşun yağdıran bu hainleri nasıl savunuyorsunuz anlamış değilim. Erdoğan düşmanlığı sizi darbecileri övecek duruma düşürmüş ya.

• Cumhurbaşkanlığı'ndan Skandal 15 Temmuz Afişleri! (Mehmet Şimşek'ten Tepki Geldi)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sülözışık kullanıcısına yanıt
    Goggle'a yazıp aramış işte bu nasıl teselli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Ailenin son bir kaç yılda hayatında yemediği kadar küfür yediğine eminim. Hayatımda gördüğüm en kişiliksiz insanlarda ilk 3'e rahat girersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Bu afiş o kadarda sıkıntı değil o zaman. Yinede fetöye dair ibare bile olmaması kötü.

• Askerde kimin askeri olduğunu milletinin askeri olduğunu bilmek zorunda,

bir kaç manga askeri bir fetöcü astsubay köprüye diziyor, nişan al milleti vur diyor,

burada onlarca asker hepsi veya biri namluyu bu fetöcüye çevirip kes ulan teslim ol ver silahı demiyor veya

vurmuyorda, onlarca masum millete yaylım ateş açıyorlar, bir fetöcü öleceğine yüzlerce masum öldürülüyor,

burda yaptıkla akla mantığa vicdana kanuna sığmaz.

bunlar Türk askeri değil, her asker elbisesi giyen asker olmaz.

Afişlerde resmedilende gerçek asker değil vatan haini olandır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Bu afişte bizim parktan...
    Cumhurbaşkanlığı'ndan Skandal 15 Temmuz Afişleri! (Mehmet Şimşek'ten Tepki Geldi)

Ankara'nın 2. medeniyet ilçesi desek doğru olur o bölge için.

Sonradan görme malum parti zenginlerini de barındırmıyorsunuz içinizde o yüzden iyi bir semt Çayyolu.

• Eski Hava harp okulu öğrencisi sanırım şu an silivride tutuklu masum olduğunu düşünüyorum.
    Cumhurbaşkanlığı'ndan Skandal 15 Temmuz Afişleri! (Mehmet Şimşek'ten Tepki Geldi)
  • 15 Temmuz gecesi bende havalimanına giden birisiyim ama bu afiş yanlıştır. Ben o asker resmi ile kast edileni fark ediyorum ama bunu dış basının sunumu vs. var. Bu kadar amatör ve düşüncesizce davranılmaz bir an önce bunu geri çekmeli ve düzgün bir şey yapmalıdırlar.
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    bu nasıl hocam
    afiş yapsalardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 12 Temmuz 2017; 16:49:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Askerde kimin askeri olduğunu milletinin askeri olduğunu bilmek zorunda,

bir kaç manga askeri bir fetöcü astsubay köprüye diziyor, nişan al milleti vur diyor,

burada onlarca asker hepsi veya biri namluyu bu fetöcüye çevirip kes ulan teslim ol ver silahı demiyor veya

vurmuyorda, onlarca masum millete yaylım ateş açıyorlar, bir fetöcü öleceğine yüzlerce masum öldürülüyor,

burda yaptıkla akla mantığa vicdana kanuna sığmaz.

bunlar Türk askeri değil, her asker elbisesi giyen asker olmaz.

Afişlerde resmedilende gerçek asker değil vatan haini olandır.

Hocam dediklerinize katılıyorum ama bence yine de afiş yanlıştır. Çünkü bunu herkesin anlayacağı şekilde bir gönderme olmalıydı bence Fetö vs. gibi karakterler yer almalıydı orada direk orduyu göstermek yanlış algı oluşmasına imkan tanıyor.

• yener44 kullanıcısına yanıt
    bu fotoğrafta bir şey yok bence, zor durumdaki askere vatandaşlar el uzatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Bu afişte bizim parktan...

Ankara'nın 2. medeniyet ilçesi desek doğru olur o bölge için.

Sonradan görme malum parti zenginlerini de barındırmıyorsunuz içinizde o yüzden iyi bir semt Çayyolu.

Hocam bizim sandıktan melih başkana üç (3) oy çıkmıştı :) 22 yıl oldu buraya geleli, evlendikten sonra başka bir semte taşındık, insanlar günaydın bile demiyordu. Bizde geri döndük çayyoluna tekrar. Gerçi herkese alıştığı yer güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: masteyen

15 Temmuz gecesi bende havalimanına giden birisiyim ama bu afiş yanlıştır. Ben o asker resmi ile kast edileni fark ediyorum ama bunu dış basının sunumu vs. var. Bu kadar amatör ve düşüncesizce davranılmaz bir an önce bunu geri çekmeli ve düzgün bir şey yapmalıdırlar.

keşke herkes sizin gibi düşünebilse, Akp'de Mehmet Şimşek'te başka sizin gibi düşünen yok...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.