Şimdi Ara

Cumhurbaşkanlığı için Toplanan Bağışlar[Hangi Aday Ne Kadar Almış]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1)Recep Tayyip Erdoğan...................24 milyon 337 bin 697 lira (5 lirası benim )
    2)Ekmeleddin İhsanoğlu ...................2 milyon 130 bin 922 lira
    3)Selahattin Demirtaş.......................361 bin 411 lira

Cumhurbaşkanlığı için Toplanan Bağışlar[Hangi Aday Ne Kadar Almış]

Not:Ziraat Bankası İnternet Bankacığı Aracılığı ile istediğiniz adaya bağış yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarafsız Seyirci -- 2 Ağustos 2014; 13:00:02 >

• ramazanda 50 tl atmıştım Erdoğan'a bayram sonrası da 20 attım.arkadaşlar Ak Partiliyim diyen ve durumu olan herkes az çok demeden sayın başbakanımıza destek versin.

bu verdiğimiz paralar geçmişte olduğu gibi ileride de bize her türlü geri dönecek.
  • Ülkedeki her türlü şirket sahibinden daha zengin olan bir insan zaten. Sanırsın sıradan bir aday. Milyar dolarları olan bir insan, bir de 24M TL sözde para toplamış. O kadar olmadığına eminim, ancak yine de gönderilen 5 kuruşa bile yazık.

Şurada yanı başındaki fakir insana, durumu iyi olmayan insana, bir kıyafet almayı, iki ekmek almayı çok gören insanlar gelip bir de ülkenin en zengin adama bağış yapıyorlar. Ahh medya gücü ahh...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakita

Ülkedeki her türlü şirket sahibinden daha zengin olan bir insan zaten. Sanırsın sıradan bir aday. Milyar dolarları olan bir insan, bir de 24M TL sözde para toplamış. O kadar olmadığına eminim, ancak yine de gönderilen 5 kuruşa bile yazık.

Şurada yanı başındaki fakir insana, durumu iyi olmayan insana, bir kıyafet almayı, iki ekmek almayı çok gören insanlar gelip bir de ülkenin en zengin adama bağış yapıyorlar. Ahh medya gücü ahh...

Hem Akp fakirlere para dağıtıyor kömür dağıyıyor diyorsunuz hemde bunu...

Bence chp nin kaymak ve elit takımı biraz fedakarlık yapsın.Yeter 90 senedir kaymak kaymak devletin sırtından geçindikleri...
  • ben şahsen para sıkıntısı olmayan adaylara 5 kuruş para vermem.tayyip erdoğanda ekmelddininde paraya ihtiyacı yok.

ysk illaki bir sistem oluşturmak istiyorsa her adaya 2 milyon katkı yapsın.artanı zaten devlete kalıyor.

bu sistemin iyi yanı artan paranın hazineye kalıcak olması. ama şova kaçıyor.böyle şeyleri sevmiyorum.ileride para sıkıntısı olan bir aday çıkar yardım gerekir.bu şartlarda yardım gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

ben şahsen para sıkıntısı olmayan adaylara 5 kuruş para vermem.tayyip erdoğanda ekmelddininde paraya ihtiyacı yok.

ysk illaki bir sistem oluşturmak istiyorsa her adaya 2 milyon katkı yapsın.artanı zaten devlete kalıyor.

bu sistemin iyi yanı artan paranın hazineye kalıcak olması. ama şova kaçıyor.böyle şeyleri sevmiyorum.ileride para sıkıntısı olan bir aday çıkar yardım gerekir.bu şartlarda yardım gereksiz.

Zaten amaç herkesin bütçesine göre sembolik bağış yapması 1 kuruş da olsa olmalı bence en azından arkandayız mesajı olsın
  • Tarafsız seyirci sana diyecek çok şey varda banlanırım be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

ben şahsen para sıkıntısı olmayan adaylara 5 kuruş para vermem.tayyip erdoğanda ekmelddininde paraya ihtiyacı yok.

+1
  • Tayyip e bağış yapanın kafasındaki fikir: Tayyip kazansın bizim gibi ayakçılarada elbet 3-5 birşey atar eşek değil ya. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez sonuçta. Elbet o belediyelerden 3-5 bize yedirende çıkar.
    Ekmeleddin e bağış yapanın kafasındaki fikir: Kurtar bizi şu tayyip ten. Artık yalandan hırsızlardan bıktık. Ülkenin düzelmesini istiyoruz.
    Selahattin e bağış yapanın kafasındaki fikir: Tabikide biji apo.

Bağışçıların kafaları böyle. Bazıları kendi menfaatleri bazılarıda ülkenin ve herkesin menfaati için bağış yapmış.
  • Tarafsız Seyirci kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu insanların yapacağınız bağışa neden ihtiyacı var? Ne bilim yani yetime fakire bağışlasanız inanın Allah'ın muhabbetini kazanırsınız, bu adaylara bağışlamanın mantığı ne ki? Tüm adaylar için söylüyorum bunu. Adamlar bir aylık maaşlarıyla forumdaki herkesi satın alır yani, ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne-2

Arkadaşlar bu insanların yapacağınız bağışa neden ihtiyacı var? Ne bilim yani yetime fakire bağışlasanız inanın Allah'ın muhabbetini kazanırsınız, bu adaylara bağışlamanın mantığı ne ki? Tüm adaylar için söylüyorum bunu. Adamlar bir aylık maaşlarıyla forumdaki herkesi satın alır yani, ilginç.

Tamamen menfaat ilişkisi. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. Tayyip kazanırsa akplilere yedireceği paranın haddi hesabı yok işte sen bende fakirleşip gidiyoruz bu hırsızlar yüzünden. Ekmeleddin e bağış yapanlarda kurtulmak için destekliyor. Selahattin cilerinde derdi belli zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne-2

Arkadaşım emin ol elin gavuru bile bizden daha ahlaklıdır. Gariban bir çoçuğa kıyafet yardımı bile yapmayan kekolar gidip siyasetçiye para yolluyorsa ben burada ahlaksızlık ararım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Doğruda şu forumda gezenlerde zengin değil ki, bu konuyu açan arkadaş kim bilir hangi emekçinin bir evladı tahminimce öyledir yani. Bu adam tayyibe para yollasa ki karşılığında ne alacak, anlam veremiyorum bazı şeylere. Hayır adamların paraya ihtiyacı olsa eyvallah bende yollayım da, millet açlıktan kırılıyor yani ne bilim.
  • Bu kadar fark olması sizce neyi gösteriyor ? Hem zenginler chpli diyorsunuz o zaman bu tabloda bir sıkıntı var demektir..

Tahminim, o 24 Milyonun birçoğu tek bir hesaptan 9bin tlye bölünerek yapılmıştır..o paranın kaynağının da ne olduğunu herkes biliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonvictMuziK

Bu kadar fark olması sizce neyi gösteriyor ? Hem zenginler chpli diyorsunuz o zaman bu tabloda bir sıkıntı var demektir..

Tahminim, o 24 Milyonun birçoğu tek bir hesaptan 9bin tlye bölünerek yapılmıştır..o paranın kaynağının da ne olduğunu herkes biliyor

CHP liler zengin ama pinti irticadan kovulan adamın oğluna para yedirecek göz var mı onlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarafsız Seyirci

quote:

Bu kadar fark olması sizce neyi gösteriyor ? Hem zenginler chpli diyorsunuz o zaman bu tabloda bir sıkıntı var demektir..

CHP liler zengin ama pinti irticadan kovulan adamın oğluna para yedirecek göz var mı onlarda?

Daha çok trollük yapma kardeş. Madem CHPli değilsin o zaman onlar adına da konuşma, merak etme o chpli dediğin kesim neyin ne olduğunu biliyor, adama etmediğiniz laf kalmadı yahu, zaten kendi de diyor, " bunlar beni 12 senedir el üstünde tutardı..", akplilerde yanar-dönerlik artık adet haline gelmiş. Az delikanlı olun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tarafsız Seyirci

quote:

Daha çok trollük yapma kardeş. Madem CHPli değilsin o zaman onlar adına da konuşma, merak etme o chpli dediğin kesim neyin ne olduğunu biliyor, adama etmediğiniz laf kalmadı yahu, zaten kendi de diyor, " bunlar beni 12 senedir el üstünde tutardı..", akplilerde yanar-dönerlik artık adet haline gelmiş. Az delikanlı olun

Tamam işte bizim çürükleri defoluları chp ye veriyoruz.Sıkıntı yok yani.

• 24 Milyon toplamış ama hala Üsküdar Belediyesine ait çorba arabasını kendi posterleri le kaplatıyor.Allah bilir parasını da belediye veriyordur.
  • Başbakan ve ailesi cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğunu ve hırsızlığını yapıyor, zenginlikte arap krallarının arasında anılır hale geliyor ona rağmen bizim halk hala daha yardım yapma peşinde. Allah akıl fikir versin. Ha bu söylediklerim diğer adaya yardım edenler için de geçerli. Siyasette olupta köşeyi dönmemiş adam mı var da yardım ediyorsunuz? Adamların tüm zenginlikleri sizin çatır çatır ödediğiniz vergilerden geliyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 2 Ağustos 2014; 15:21:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Başbakan ve ailesi cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğunu ve hırsızlığını yapıyor, zenginlikte arap krallarının arasında anılır hale geliyor ona rağmen bizim halk hala daha yardım yapma peşinde. Allah akıl fikir versin. Ha bu söylediklerim diğer adaya yardım edenler için de geçerli. Siyasette olupta köşeyi dönmemiş adam mı var da yardım ediyorsunuz? Adamların tüm zenginlikleri sizin çatır çatır ödediğiniz vergilerden geliyor zaten.

Yok hocam anlamıyorlar 1000 defa anlatsan anlamıyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.