Şimdi Ara

Cumhurbaşkanımızı çook seviyorum ssli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayatta sığınacağım değer verdiğim tek insan o.

Gerçekten resmen tapıyorum ona.

Olumsuz yönlerini düşünmüyorum

Sadece olumlu yönlerini her şeyin iyi olacagını onsuz bu ülkenin anlamsız olduğunu düşünüyorum

• bana ne olum senin kimi sevdiğinden? gereksiz bir konu, hiç bir bilgi kaynağı yok. avukatını da seni de gömerim.

silin şu konuyu. çocuk oyunu mu lan bu? insanlar ile bu kadar kolay dalga geçemezsin, triplerinize sokarım sizin. git istersen puta tap bundan bana ne?

çoluk çocukla uğraşmaktan bıktık bu ne ya? ne yiyip ne içiyorsunuz olum siz?

aferim sana ya, aferim, adam hepinizle dalga geçiyor burada ve sen gelmiş bana tetikleniyorsun, yahu hiç mi onur gurur yok arkadaş, burada bu adamın sizle dalga geçmesi zorunuza gitmiyor mu? bir tek benim mi zoruma gidiyor?

anlamıyorum sizi, beynim yanıyor. ben de mi hata? bu adamın böyle dalga geçmesi benim zoruma gidiyor ben kabullenemiyorum.

edit: aa dur nickini yeni gördüm, başıboş sokak köpeği konusundan hatırladım seni, tamam, şaşırmadım bana tepki göstermene.

• adam sadece ülkesi için çalıştı

hep çalıştı.

bu fotoğraf da bir kanıtı

• hocam sevginizi gizli yaşasaydınız keşke nazar değer

• august landmesser kullanıcısına yanıt

• kaçın bu bir tuzak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo'nun parası bitmiş anlaşılan

• İlk mesajı okuyunca akıllarda beliren video ve kişi:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis gerçekten gayet iyi bir iş çıkartıyor bence. Ülkenin insanının ne kadar kıskanç ve nefret dolu olduğunu gördükçe , Reis'e olan sempatim artıyor

• bana ne olum senin kimi sevdiğinden? gereksiz bir konu, hiç bir bilgi kaynağı yok. avukatını da seni de gömerim.

silin şu konuyu. çocuk oyunu mu lan bu? insanlar ile bu kadar kolay dalga geçemezsin, triplerinize sokarım sizin. git istersen puta tap bundan bana ne?

çoluk çocukla uğraşmaktan bıktık bu ne ya? ne yiyip ne içiyorsunuz olum siz?

• Dava loading .. Cumhurbaşkanımızı çook seviyorum ssli 

Geçmiş olsun şimdiden yeğen , kıyafetlerini hazırla Cumhurbaşkanımızı çook seviyorum ssli 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrslimshady_reloaded -- 17 Ağustos 2023; 21:56:35 >
  • mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt

dava açsın izini bulmuş olurum, burada alay etmek neymiş görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D65A48858 -- 17 Ağustos 2023; 21:58:5 >
  • çiğküfte Ç kullanıcısına yanıt

Ben ne alaka hocam bu konuda bir yorumum yok yanlış etiketlediniz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Benim cevap silindi onun cevabı geldi. Neyse. Dediğiniz doğruymuş teşekkür ederim.

• Bu forumdaki herkes klavye polat alemdarı puhahaha

• mrslimshady_reloaded kullanıcısına yanıt

aferim sana ya, aferim, adam hepinizle dalga geçiyor burada ve sen gelmiş bana tetikleniyorsun, yahu hiç mi onur gurur yok arkadaş, burada bu adamın sizle dalga geçmesi zorunuza gitmiyor mu? bir tek benim mi zoruma gidiyor?

anlamıyorum sizi, beynim yanıyor. ben de mi hata? bu adamın böyle dalga geçmesi benim zoruma gidiyor ben kabullenemiyorum.

edit: aa dur nickini yeni gördüm, başıboş sokak köpeği konusundan hatırladım seni, tamam, şaşırmadım bana tepki göstermene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D65A48858 -- 17 Ağustos 2023; 22:12:50 >
  • nightblueist kullanıcısına yanıt

olabilir ama bazılarını da şaşırtıyor ve bu da dikkat çekici. örneğin; geçenlerde sokak röportajında kadının biri reis'i peygamber ilan etmiş ve ona tapıyoruz demişti. bu aynı teslis inancına benziyor. teslis inancı için Allah ne diyor:

meryem 90

Neredeyse bundan dolayı, gökler paramparça olacak, yer çatlayacak ve dağlar yıkılıp göçüverecekti.

imamı rabbani hazretleri de buyuruyor ki:

ister elimizle yapmış olalım, ister aklımız ve hayalimizle meydana getirelim. yaptığımız şeylerin hepsi, yaratıktır. yani Allah'ın cc mahluklarıdır. hiç birinin tapınmak için değerleri yoktur. tapınmaya hakkı olan, tapınılacak olan yalnız Allah'tır cc.

şimdi bşz şunu soralım arkadaşımıza, "bu dünyada en çok kimi sevdin?" dediğimizde, yine reis diyecek ise yapacak bir şey kalmamış demektir.

• Cumhurbaşkanımızı çook seviyorum ssli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.