Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonun hoparlörde olduğunu bilmeyip Beşiktaşı Ele vermesi! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın bir gün ben öyle demek istemedim diye açıklama yapılır merak etmeyin.O stad her kuruşuna kadar Beşiktaş a ait, Devlet spor toto aracılığı ile 10 yıllığına isim bedeli olarak 50 milyon tl kiralama parası ödedi. 50 Trilyona yap öyle bir stadı gel o zaman konuş. Türkiye de tokinin yaptığı bir stad gösterin 50 Trilyona yapılan. Boş boş konuşuyorsunuz. Maalesef zaman zaman Devletin tepesinden yapılan bir çok yoruma birileri çıkıp düzeltme yapmak zorunda kalıyor. Neden böyle oluyor ben de anlam veremiyorum.
  • Skandal! Kendilerinin sanıyorlardı düne kadar. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Yarın bir gün ben öyle demek istemedim diye açıklama yapılır merak etmeyin.O stad her kuruşuna kadar Beşiktaş a ait, Devlet spor toto aracılığı ile 10 yıllığına isim bedeli olarak 50 milyon tl kiralama parası ödedi. 50 Trilyona yap öyle bir stadı gel o zaman konuş. Türkiye de tokinin yaptığı bir stad gösterin 50 Trilyona yapılan. Boş boş konuşuyorsunuz. Maalesef zaman zaman Devletin tepesinden yapılan bir çok yoruma birileri çıkıp düzeltme yapmak zorunda kalıyor. Neden böyle oluyor ben de anlam veremiyorum.

Yav hehe zaten stat beşiktaşa ait olduğu için fikret orman 1905 kere sayın cumhurbaşkanım dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

biri vidyoyu alsında bundan sonra toki diye öten beşiktaşlılara yapıştırsın cevabı ;)
    yine kandırmışlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 10 Ekim 2017; 9:31:18 >
  • Hoperlorde olduğunu biliyor mu acaba

• nerde bu noktalı murat. en son stadın önünde recep tayyip erdogan tezahüratı yaparken görmüşler stadın önünde bir dahada haber alınamamış

• Sayin cumhurbaskanim diyen fikoya bak sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde bunun böyle olduğunu forumda dediğimizde 10-15 kişinin alıntılayıp eksi verdiği günler aklıma geldi acaba o arkadaşlar ne düşünüyordur şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

o değilde bunun böyle olduğunu forumda dediğimizde 10-15 kişinin alıntılayıp eksi verdiği günler aklıma geldi acaba o arkadaşlar ne düşünüyordur şimdi

Kendilerini kandırmaya devam ediyorlar KAP açıklamasını atarak
  • Niye dokundu bu kadar anlamadım ..ayıp birsey mi devletin yaptırması.bir çok stad yeni ve güzel devlet sayesinde .

Vodafone park kaç milyonluk stad besiktaşın gücü nedir ki kendi parası ile yaptıracak.

• quote:

o değilde bunun böyle olduğunu forumda dediğimizde 10-15 kişinin alıntılayıp eksi verdiği günler aklıma geldi acaba o arkadaşlar ne düşünüyordur şimdi

Aynen öyle. Nasıl bir hayalgücü varsa stadı kendileri yaptıklarını sanıyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Aynen öyle. Nasıl bir hayalgücü varsa stadı kendileri yaptıklarını sanıyorlardı.

Yıldırım Demirören döneminden çıkmış, maddi krizde olan feda dönemindeki beşiktaş kendi parasıyla stad yapacak
  • Tüm stadlar devlete(GSGM) aittir. İstediği gibi kullanırlar. Sadece üst kullanım hakları klüblere veriliyor. Devlet ben bu arsayı başka kamu hizmetleri için kullanacam dese kimse birşey diyemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

Konuda bir tane fb tarafları var, o da konudan bağımsız yorum yapmış..
    Herşey kaydı ile beraber mevcut, bırakın sarışınlar istediklerine inansınlar.

Sonuçta yılların TOKİ ezikliği üzerinde ve bunu atamayacaklarını çok iyi biliyorlar..tutunacak bir dal oldu onlara, avutsunlar kendilerini

Bundan sonra toki diyenlere çok güzel bir cevabımız var ama burada yazmayayım. Adminler beşiktaşlı olduğu için zorlarına gider.
  • tahminim devletin diğer yaptığı stadlara gitti aklı. vodafone parkı da devlet yaptırdı sandı.
  • Bu stadi devlet yapti da acaba ismi niye vodafone park?

• quote:

quote:

o kadar boş konuşuyorsun ki

kendi imkanlarınla stat yapmak tamamen enayilik
    bütün kıtalarda sponsor ile yapılır.

vodafone ve çeşitli bankalardan kredi alarak tamamladık inşaatı
    kaynağı kendimiz yarattık
    bunu bilmeyecek kadar aciz misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

Konuda bir tane fb tarafları var, o da konudan bağımsız yorum yapmış..
    Herşey kaydı ile beraber mevcut, bırakın sarışınlar istediklerine inansınlar.

Sonuçta yılların TOKİ ezikliği üzerinde ve bunu atamayacaklarını çok iyi biliyorlar..tutunacak bir dal oldu onlara, avutsunlar kendilerini

Bundan sonra toki diyenlere çok güzel bir cevabımız var ama burada yazmayayım. Adminler beşiktaşlı olduğu için zorlarına gider.

toki değil mi ?
    neyin cevabını vereceksin.

devlet herkese verdiği tutarı verdi
    gerisin beşiktaş kendi kaynağını yaratarak yaptı.
    kredi aldı
    sponsorluk anlaşması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

quote:

o kadar boş konuşuyorsun ki

kendi imkanlarınla stat yapmak tamamen enayilik
    bütün kıtalarda sponsor ile yapılır.

vodafone ve çeşitli bankalardan kredi alarak tamamladık inşaatı
    kaynağı kendimiz yarattık
    bunu bilmeyecek kadar aciz misin ?

Bizimki tokiyse sizinki de akp park bu kadar basit. Banka kredisiymiş, şuymuş, buymuş külahıma anlat. Devletten al paraları sonra kredi, sponsor. Tamam tamam inandık.
  • CB'nin hoparlörde olduğunu bilmeden bunları söylemesine inananlar beğene çök

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.