Şimdi Ara

Cumhurbaskani konvoyu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
10.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
188 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hiç bir üyeye tehdit ve hakaret etmeye hakkınız yok.. Burasını ekşi ile karıştırdınız galiba.. Şikayet edildiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Sevdadır Türkiye

Bu mesaj silindi.
    Heeeee aynen ne demessin..
  • Konudakilerin yarısı bloklu,paralı askerler yine nedense aynı konuda

Allah bilir bunu da savunurlar.Hayır kötü tarafı şu ki hayatında 10.000 lira görmemiş adamlar bu adamın vergili hali bir kaç milyon olan araçlar ile konvoy yapmasına ses çıkarmıyor ve müslüman diyor

Bu arada kornaya basmanıza polis hangi sebep ile cezaya geldi?İsmine veya üniformasındaki numarasına baktınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizde koşarak gidin gitmek istediğiniz yere kardeşim yolu niye meşgul ediyorsunuz gelmiş bide konu açmışlar allesan

• Gayet normal bir uygulama, Cumhurbaşkanı geliyorsa bu yapılır zaten, gittikçe komik oluyorsunuz, neyi eleştirdiğiniz önemli değil artık sizin için, yalan yanlış bolca element uyduruyorsunuz bir yerlerden.

• quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Gayet normal bir uygulama, Cumhurbaşkanı geliyorsa bu yapılır zaten, gittikçe komik oluyorsunuz, neyi eleştirdiğiniz önemli değil artık sizin için, yalan yanlış bolca element uyduruyorsunuz bir yerlerden.
    Arkadaşım başına daha önce geldi mi, İstanbulda mı yaşıyorsun bilmiyorum ama adamlar TEM'i E5'i kapatıyor 1 saatliğine. O yolda oluşacak bırak 1 saatlik kesintiyi, yarım saatliğine kapanan 1 şerit bile tüm trafiği etkiliyor.

Daha önce benim de başıma geldi, Ataşehir TEM bağlantı noktasında en az 1 saat boyunca kontak kapatıp bekledik, ne olduğunu bilmiyoruz navigasyon ibb-trafik bakıyorum yeşil gösteriyor, adamlar geçecek diye bu kadar insana eziyet edilir mi yazıktır günahtır. Gerek var mı bu kadar uzun süre kapatmaya gerçekten..
  • siz nerde 5.5 liraya motorin gördünüz. benim gördüğüm hep 5.70.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSY

siz nerde 5.5 liraya motorin gördünüz. benim gördüğüm hep 5.70.
    yok artık.kefenli konuyu gördümü acaba kimlere şükrediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • itibardan tasarruf olmaz vizyonu ile

bazen geçerken sayıyorum kaç araç var diye 43 oluyor 50 oluyor ama 40 ın altına hiç düşmüyor

2 adette tank benzeri araç var onlar neyin nesi anlamadım

o süratle tıra çarpsa bahsettiğim araçlar domino taşı etkisi mi yapar yoksa içinden mi geçer bilemiyorum
  • Çarşamba günü 20dk bekledik beyfendi geçsin diye. Kendi geçti konvoyu bitmedi.

• Ben size bir anımı anlatayım, hep kısıklı tarafından 1.köprüye inerim, bir sabah 20 araçla çıkmış konvoy, bu geldiği zaman zaten muhitin orada 25 metrede bir polis dikiliyor ekip otoları motorlar felan...

Neyse hızlıca indim benzinliği geçtim köprüye çıkıcam ama polisler bekletiyor... Bazı sürücüler tepki gösteriyor, cidden protesto ediyorlardı kornayla..

Polis geç diyince gazladım, hızlıca gidiyorum zaten reyiz de konvoyla köprünün dibine yaklaşıyor. Tabi ben 30 metre yaklaşınca ajan mr.smith tipinde biri sunroof'dan çıktı bas la geri hareketi yaptı...

ben de karşıya kadar 60 ile 120 metre geriden sürdüm. İyi ki Beşiktaş tarafına gittiler, bunlarla aynı yolda olmak hiç çekilmiyor cidden.

Daha önce de birkaç bürokrata denk geldim, insanlara kenara çekilmelerini emrediyorlar el kol felan...

Haklı nedenlerle tabi bürokratları koruyorlar ama aşağılanmayı net hissediyorsun...

Keşke herkese nasip olsa da kimler tarafından yönetiliyoruz, gözlerinde nasıl da böcek kadar önemimiz yok bir iliklerine kadar hissetseler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Nisan 2018; 9:19:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: faik büldül

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Superguc nasil olunur?

1- milyonlarca potansiyel terorist ulkeye sorgusuz sualsiz, elini kolunu sallaya sallaya, sinirlari delik desik ederek girer.

2- buna izin verenler artik kendi guvenliginden bile emin olmayarak binlerce korumayla gezer.

3- soranlara biz supergucuz ondan bu kadar korumayla geziyoruz de.

Tebrikler. Artik supergucsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Süpergüç olmamızı kıskanıyorsunuz!çatlayın patlayın biz süpergüçüz!

• Eee can korkusu tabi. Sen ülkeyi yalanlarla bölmeye, insanları kışkırtıp iç savaş çıkarmaya çalışırsan, ordunun içine gidip teröristler doldurursan, yolsuzlukla 7 sülaleni zengin edersen, oğlunun işlediği cinayeti, uyuşturucu satıcısı yiğeninin suçlarını örtbas edersen, ülkenin kurucusuna çıkıpta ayyaş diye hakaret edersen, bunlarda yetmediği gibi, sınırlarının ötesindeki terör örgütlerine silah yardımı yaparsan, bu kadar koruma normaldir tabi. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste demişler. Paranoyak psikolojik rahatsızlıklar ve fiziksel hastalıkların pençesinde böyle yavaş yavaş uzun yıllar daha "yaşaması" dileği ile. Buna teba eden, akraba evliliği zır cahil kitlenin ise icabına doğal seçilim bakacaktır zaten.
  • Buraya savunma amacli yazan bazılari daha 2 gun önce üye olmuş. Artik herkes bloklayinca yeni hesap açıyorlar.

• Bizde Sabiha Gökçen’in orada giderken önümüze yunus çıkıp durdurmuştu. Neden durduk derken konvoy geçti en fazla 5 dk sürmüştü.

• allahtan başka kimseden korkmayız diyen onlar değil mi ya ?

ne konvoyu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.