Şimdi Ara

Cumhurbaskani konvoyu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
10.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
188 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayin cumhurbaskanimiz havaalanindan geliyor cevreyolu bile kapatildi 30dk oldu bekliyorum. 3 saatte beklerim trafigin ucu pursaklardan ivedige dayanmistir. Ulkede durum bu yanimdaki tircinin 5.5 lirada aldigi mazot 30 dk dr bosa yaniyor millet tepkisiz 2 korna caldim ceza yazmaya geldiler. An itibari ile ulkenin durumu.
    Cumhurbaskani konvoyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aman ha sakin kornaya falan basmayin, oyle tepki falan isleri bitti, polis direk saldiriyor artik

ekleme: bu arada öyle muhaliflik olsun ya da artık böyledir diye genel birşey namına söylemedim, bizzat başıma geldi, ohalin de verdiği güçle şu an polis asarım keserim durumunda, olabildiğince bulaşmayın
    Eee can korkusu tabi. Sen ülkeyi yalanlarla bölmeye, insanları kışkırtıp iç savaş çıkarmaya çalışırsan, ordunun içine gidip teröristler doldurursan, yolsuzlukla 7 sülaleni zengin edersen, oğlunun işlediği cinayeti, uyuşturucu satıcısı yiğeninin suçlarını örtbas edersen, ülkenin kurucusuna çıkıpta ayyaş diye hakaret edersen, bunlarda yetmediği gibi, sınırlarının ötesindeki terör örgütlerine silah yardımı yaparsan, bu kadar koruma normaldir tabi. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste demişler. Paranoyak psikolojik rahatsızlıklar ve fiziksel hastalıkların pençesinde böyle yavaş yavaş uzun yıllar daha "yaşaması" dileği ile. Buna teba eden, akraba evliliği zır cahil kitlenin ise icabına doğal seçilim bakacaktır zaten.
    Konudakilerin yarısı bloklu,paralı askerler yine nedense aynı konuda

Allah bilir bunu da savunurlar.Hayır kötü tarafı şu ki hayatında 10.000 lira görmemiş adamlar bu adamın vergili hali bir kaç milyon olan araçlar ile konvoy yapmasına ses çıkarmıyor ve müslüman diyor

Bu arada kornaya basmanıza polis hangi sebep ile cezaya geldi?İsmine veya üniformasındaki numarasına baktınız mı?
    Arkadaşım başına daha önce geldi mi, İstanbulda mı yaşıyorsun bilmiyorum ama adamlar TEM'i E5'i kapatıyor 1 saatliğine. O yolda oluşacak bırak 1 saatlik kesintiyi, yarım saatliğine kapanan 1 şerit bile tüm trafiği etkiliyor.

Daha önce benim de başıma geldi, Ataşehir TEM bağlantı noktasında en az 1 saat boyunca kontak kapatıp bekledik, ne olduğunu bilmiyoruz navigasyon ibb-trafik bakıyorum yeşil gösteriyor, adamlar geçecek diye bu kadar insana eziyet edilir mi yazıktır günahtır. Gerek var mı bu kadar uzun süre kapatmaya gerçekten..
  • Bekleyecen onlar olmazsa kornaya bastığında ceza yazmaya değil canını almaya gelirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezillikten başka bir şey değil

• Sultanahmetten cikicam,sahilyolu taa dedesine kadar sismis :)

• Trafik coktan acildi pisman oldum korna caldigima biz marabalarin neyine tepki gostermek

• O zaman vergi vermeyeceksin. Vermeyeceksin ki yakıttan kazandıkları para olmayacak. Böyle israf edemeyecekler.

• helikopter kullansalar daha pratik olmaz mı?
  • aman ha sakin kornaya falan basmayin, oyle tepki falan isleri bitti, polis direk saldiriyor artik

ekleme: bu arada öyle muhaliflik olsun ya da artık böyledir diye genel birşey namına söylemedim, bizzat başıma geldi, ohalin de verdiği güçle şu an polis asarım keserim durumunda, olabildiğince bulaşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaSaTuRa. -- 14 Nisan 2018; 3:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight_Hammer

helikopter kullansalar daha pratik olmaz mı?
    Güvenlik açığı olur. Açık hedef direkt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Güvenlik açığı olur. Açık hedef direkt.

Alıntıları Göster
    Uçağa da binmesin o zaman
  • israfı önleyeceğim diye iktidara gelenlerin haline bak
  • Ya adam koskoca ülkenin başı beklicen tabi. İngiltere gibi ada ülkesimiyiz biz sağımız solumuz düşman dolu normal bu kadar güvenlik tedbir. Şikayetçiysen git başka ülkede yaşa

• quote:

Orijinalden alıntı: faik büldül

Ya adam koskoca ülkenin başı beklicen tabi. İngiltere gibi ada ülkesimiyiz biz sağımız solumuz düşman dolu normal bu kadar güvenlik tedbir. Şikayetçiysen git başka ülkede yaşa
    Umuyorum ciddi değildir

• Ben hakkımı helal etmiyorum. Allah biliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Kasımda 1 dakikalık saygı duruşuna tahammül edemeyenler konuya bekleniyor.
  • Medeniyet niye canım ülkeme hiç gelmiyor?

• Rusya'dayken Moskova idi sanirim. 2-3 polis geldi 1 saniye bekleyin dedi. Cadde trafige kapandi Putin gectigi anda trafik acildi.

2-3 dakika surdu 1 limuzin 4 polis araci 4 motorize ekip gecti tamam bitti.

• Haram zıkkım olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: faik büldül

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Desene ulkeyi oyle bir hale soktu ki kendisi bile ulkenin guvenli olduguna inanmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stop etmek yani aracı durdurmak aklına gelmedi mi??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.