Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli otomobilin CEO'sunu açıkladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
2.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lojistisyen

6-7 yıldır yerli araba muhabbeti dönüyor, ceo daha yeni belli oldu, ortada başka bişey yok. Tabi ufukta seçim olmasa ceo da belli olmayacaktı.

Çöpe giden 40 milyon euroyu çabuk unutmuşsunuz, bizim cebimizden çıkan paralardı onlar, ordan burdan aldıkları arabalara kamuflaj geçirip yerli araba diye yutturmaya çalıştılar, yemeyince bu bi hataydı 40 milyon euro çöp oldu diye geçiştirdiler...

Genç muhalifler falan diyerek millete laf atacağınıza biraz kendinize bakın, biraz eleştiri yapın objektif olmaya çalışın.

Bu ülkeye zarar veren genç muhalifler değil, sizin gibi gerçeği söylemeye korkan, koşulsuz şartsız körü körüne hükümeti destekleyen, sorgulamayan, gerçeği aramayan insanlar.
    +1000

• arkadaş ben bu ülkeyi de ,insanını da bir türlü çözemedim yahu :)
    biz bosh ,siemens ,profilo alın dediğimizde (ki yanlış bilmiyorsam bunların ülkemizde fabrikaları var ve bir sürü insanımız bu fabrikalarda çalışıp ,para kazanıyor)
    yerli ve milli vestel varken yabancı marka öneriyorsunuz diye suçluyorlardı
    şimdi ise alman devi bosh deniliyor ? ve bu devden transfer edilen ise çok değerli bir Türk ?

neyse ben bu işlerden pek anlamam zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Bu ülke için hiç bir şey yapmamak lazım. Yorumları okuyunca ben bunu anladım.
    tam aksine böyle kuduran tipleri gördükçe daha azimle gitmek lazım.şuna bakar msn herifin ağzından b.k akıyor konuşmalarından; bu tipler zaten klavyeden esip gürler reelde olsa karşında gıkını çıkartamayacaklardan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin gözü açıldı kimse yemez bunları

• quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

Siyaset yapma bana. Arge planını gönder. Reis dediğine göre seni kayırdı AKP. Bu kadar biatçi bir bünyeyle modernizm veya gelecek tartışması yapılamaz zaten. Duvara toslamaktan daha kötü.

Benimle neyin savaşını veriyorsun? AKP'nin sürekli mağduriyet üretmek siyasetinin yan ürünüsün sen. Zavallısın. Hayatının bir değeri veya anlamı yok senin. Senin gibi böyle konuşanlar öncelikle elenecek işe yaramazlar olarak. Beyinsiz.

Alıntıları Göster
    Ülkemin Reis’i Cumhur’una tabii ki reis diye hitap edeceğim. Terbiyem de bunu gerektirir zaten. Bu ülkenin 85 yıldır ezilen halkının reisidir o. Öyle de kalacaktır inşallah. Kendisini şahsen tanıma şerefine erişemesem de sadece Türkiye’de değil dünyanın her bir köşesindeki müslüman ahalinin gönlünün baş tacıdır Reis. Ben yıllardır kendi ekmeğimi kendim kazanırım kimseden de bir yardım istemedim Allah’tan başka çok şükür. Ar-ge mi dedin? Komiksin. Aselsan’a TAI’ye, Bayraktar Holding’e bak. Yapılan enerji yatırımlarına bak. Milli gemi projelerine bak. Sanayiye ve kobilere verilen desteklere bak.. Bak da baksan da göremezsin, görsende o kalın kafan almaz. Seninle ne kavgası vereceğim ben güldürme adamı. Kendisine hayrı olmayan işi gücü bırakmış atıp tutarak göya insanların aklını çelebileceğinizi zanneden zavallı bir güruhsunuz. Size belediye baksın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yazık adama kariyeri bitecek, samanı ithal eden hükümet otomobil yapacakmış:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

arkadaş ben bu ülkeyi de ,insanını da bir türlü çözemedim yahu :)
    biz bosh ,siemens ,profilo alın dediğimizde (ki yanlış bilmiyorsam bunların ülkemizde fabrikaları var ve bir sürü insanımız bu fabrikalarda çalışıp ,para kazanıyor)
    yerli ve milli vestel varken yabancı marka öneriyorsunuz diye suçluyorlardı
    şimdi ise alman devi bosh deniliyor ? ve bu devden transfer edilen ise çok değerli bir Türk ?

neyse ben bu işlerden pek anlamam zaten :)
    o bu değil..
    bu boş..)
    15 yıldan beridir boşlukta..
    samanı ithal edip.

otomobil yalanına önce milleti sonra kendide inanmak istiyor.

ama artık recep ayı bitti.

tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

tam aksine böyle kuduran tipleri gördükçe daha azimle gitmek lazım.şuna bakar msn herifin ağzından b.k akıyor konuşmalarından; bu tipler zaten klavyeden esip gürler reelde olsa karşında gıkını çıkartamayacaklardan..

Alıntıları Göster
    Karşımda olsa parçalayacağım adam kalkmış hakaretler yağdırıyor. Aynen öyle. Burada kıç büyümekten başka bir halta yaramayanlara rağmen bu ülke için her şeyi yapacaksın. Klasik donanım Forum. Herkes herşeyi bildiğini sanıyor ama kimse bir halt bilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Denorath

Ülkemin Reis’i Cumhur’una tabii ki reis diye hitap edeceğim. Terbiyem de bunu gerektirir zaten. Bu ülkenin 85 yıldır ezilen halkının reisidir o. Öyle de kalacaktır inşallah. Kendisini şahsen tanıma şerefine erişemesem de sadece Türkiye’de değil dünyanın her bir köşesindeki müslüman ahalinin gönlünün baş tacıdır Reis. Ben yıllardır kendi ekmeğimi kendim kazanırım kimseden de bir yardım istemedim Allah’tan başka çok şükür. Ar-ge mi dedin? Komiksin. Aselsan’a TAI’ye, Bayraktar Holding’e bak. Yapılan enerji yatırımlarına bak. Milli gemi projelerine bak. Sanayiye ve kobilere verilen desteklere bak.. Bak da baksan da göremezsin, görsende o kalın kafan almaz. Seninle ne kavgası vereceğim ben güldürme adamı. Kendisine hayrı olmayan işi gücü bırakmış atıp tutarak göya insanların aklını çelebileceğinizi zanneden zavallı bir güruhsunuz. Size belediye baksın

Alıntıları Göster
    reis nedir Allah aşkına..

ülkeyi kahvehaneye çevirdiniz..

balıkçı teknesimi bu ülke.

ben etrafıma 16 yıldan beri bakıyorum,3 ay ameliyat sırası veren doktorun 5 bin lira bıçak parası istediğini görüyor..

80 binlik arabaya 180 isteyen bir hükümet görüyorum..

daha henüz geçemediğim marmaray ve köprülerin 3 katı parayla yapılıp parasının bizden çıktığını görüyorum..

samanı ithal edip,bizim bir şehrimizden küçük olan sırbistandan ithal edilen angusları görüyorum..

sizin sanayi dediğiniz oğlum bilal in gemileri olmasın.

birde bu zihniyetin otomobil yapacağını zanneden akıl tutulmaları var.

85 milyonu bu zad mı kurtardı bir anlatında dinleyelim.

watsaptan darbe yönetimi yapıp

havadaki uçakların cumhurbaşkanının uçağını bulamaması.

başbakan binali yıldırımın o gece evive gidip 2. köprüyü ulaşıma kapatması

vay be reis e bakın hele..

pehhh

• Öncelikle ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim. Katma değeri yüksek ürünler üretmeden bulunduğumuz "gelişmekte olan ülkeler" kategorisinde kalmaya mahkumuz. O nedenle bu konu çok önemli bence.
  • Bir de arkadaşlar boşuna tartışmaya girmeyin birbirinizle. Sinirlerinizi bozduğunuza değmez..
  • Nurdi Demirağın Uçak fabrikalarını kapatan zihniyetin tezzhürünü görüyorsunuz beyler. Bunlar 80 sene öönce de böyleydi şimdide böyleler 80 sene sonra da aynı olacaklar.

Onun için he deyin geçin fazla uğraşmayıın zamanınıza yazık.
  • geleneksel seçim öncesi yerli otomobil dinletisine hoşgeldiniz
  • son açıklaman olur inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6600 cc yerli otomobil istiyoruz

nasıl olsa alman 6600 cc lere kendileri biniyor
  • Bu yorumları saklayalım kapak yapmak için lazım olacak #SeyyarKapakçı

Marmaray dedi olmaz dediniz seçim vaadi dediniz iha dedik olmqz seçim vaadi dediniz oldu
    Şimdi de yerli oto olmaz bilmem ne diyorsunuz biz vatanımız için ne yapabiliriz derken sizler neleri yapmayız neleri yıkarız diyorsunuz şu hqyatta tanıdığım en ilginç varlıklarsınız
    O kadar farklı kültürden dinden milletten insan tanıdım ama sizler gibi muhalefeti varlığı hiç görmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yapılacak en kolay şey, ceo açıklamak.yatırım anlamında bir çivi bile çakılmadı 16 yıldır. bunlar sadece oy almak için istismar.filistin meselesi de öyle. en son mitingte baktılar millet artık yemiyor kimse ağzına almıyor.her şey oy için.
  • Bazılarının yorumlarına bakılırsa reis iki zenci daha göndermeli,daha doyamamışlar.

Beyni olanlar döviz kurlarına, enflasyona, iç-dış borçlara, vergilere,işsizliğe, eğitimde 65 ülke arasında Türkiye'nin yerine, aynı şekilde uluslararası üniversite sıralamasında, tarımda geldiğimiz yere (Tarım bakanı Fransız köylüsüne hizmetlerinden ötürü madalya taktı bakanımıza), hapiste olan gazeteci ve öğrencilere, bir dönem ergenekoncu sonrasında fetöcü olarak ipe sapa gelmez sebeplerle hapse atılanlara bakarlarsa nasıl Türkiye ekonomisinin ve adalet sisteminin çökmekte olduğunu anlarlar.Reis İsrail'den üstün hizmet madalyası sahibi.İsrailli bakan reisin lafları için " oy içindir, o İsrail'in dostu'dur diye İsrailli gazeteciye söyledi. Bilal'in gemileri ha bire İsrail malı taşıyor Türkiye'ye, GDO'lu tohumlarımızın büyük çoğunluğunu İsrail'den gemiciklerle alıyoruz.

Alman okullarında okuyan Türk çocuklarında Alman öğrencilere göre zeka geriliği olduğu tespit edilmişti ve bu toplumumuzda yaygın bir sorun maalesef. Bu sebepten 65 ülke arasında eğitim ölçümlerinde gençlerimiz okuduğunu anlamada bile alt sıralarda.

Reis'te bu durumu fetö'ye ve dış güçlere bağlayıp koyunları çok güzel sağıyor. Başbakan döviz artışı için " ne güzel, 100 dolarınız 400 TL ediyor demişti bir ay evvel. Şimdi de "hadi iyisiniz 460 TL ediyor" der herhalde böyle geri zekalılar için.

Adamın oğlunun ve avukatının Man adasına kaçırdığı paraları belgeleri ile buldu Kılıçdaroğlu. Ama reis dövizlerinizi bozdurun diyor kendi çocuklarının parası yurt dışında iken.Aynı şekilde kendi çocukları askerlik yapmıyor ama millete askerliği övüyor.Reis Fetö'yü görmeye Pensilvanya'ya gitmedim diyor, yandaşı bir yazar ise kitabında gittiğini yazıyor.Aynı yazar sonrasında da "yazdıklarım doğru değil, dedikodu yazmıştım" diyor. Bu sözde müslümanların dediklerinden ne doğru bilemiyorum.
    Aziz Nesin seneler önce bu milletin %60'ı aptaldır deyince pek umursamamıştım.Ama bu durumun demokrasi içinde yanlış liderler seçilebilmesi sonucunu doğurabileceği görüldü, artık halkın eğitim ve bilinç düzeyi yükseltilmeli.Yoksa bilgi yüzyılını atlarsak başkalarının güdümüne gireriz ve bizi bölerler.Bunun ilacı reis değil, onun gibi liderler ve etrafı ancak halkın bilinçlenmesini ve kendilerini eleştirmesini engellemeye çalışırlar.Çocuk yetiştirme ve eğitim kalitesi yükseltilince bu durum çözülebilir. Ama söylemlere dikkat ederseniz bunu arzu etmiyorlar oy tabanlarını korumak adına. Cübbeli hoca bile " okumak insanın aklını karıştırır, melekler ingilizce bilmezler, ben iyi ki okumadım" demedi mi? Bir dekan bile çıkıp "cahil insan daha aklı-selim düşünebiliyor" demedi mi? İmam Hatip okulları neden çoğalıyor sanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pej -- 4 Haziran 2018; 17:58:8 >

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Sen şimdi hazreti kutsal süper kahraman yüce başbuğ başkumandan imam mareşal halife bin süvari ninja komando samuray kung-fu üstadı kral imparator bordo bereli galaksinin koruyucusu gazi recep tayyip erdoğan hazretlerine laf mı ettin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis geçmişte iyi şeyler de yaptı ama artık kullanım süresi doldu, Türkiye'ye zarar veriyor, milletleri ve ülke içindeki farklı grupları düşman ediyor. Sonra da olup biten için başkalarını suçluyor.Bu millette bunu yiyor, yukarda anlattığım sebepten.

Bu millet Eceviti ülke yönetme becerisini kaybetmiş bir ihtiyar olana kadar seçti, Süleyman Demirel'i artık ülkeye zarar vermesine rağmen aynı şekilde 7 defa seçti.

Artık akıllanıp siyasi liderlerin turşusunu kurmadan değiştirip alternatiflere şans verilmeli ve başka siyasilerin ve liderlerin yetişmesine fırsat vermelidir.Yapamayan da değiştirilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pej -- 7 Haziran 2018; 10:40:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.