Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriyeliler gitsin' diyorlar eyvallah edemeyiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
6.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • U dönüşü yapılmaz tabelası aklıma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeliler kalmalidirm ama olay çıkaran vs. Bunlar daha iyi kontrol ve tespit edilsin.sanki bu konuda biraz sıkıntı var.

• Zavallı akp davarları genemi hayel kırıklığına uğradı biz zaten göndermiyeceklerini biliyorduk.Yazık geçen dayım diyordu bu adamın defolup gitme vakti geldi yemin ediyorum sesli kahkaha attım sinirlerim bozuldu dedim dayı ben akp ye vericem oyu bu milleti ..... yaranıyor. Öyle diyincede sinirleniyor bozuluyorlar ondan sonra!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Avrupa 50 milyon euro veririz deyince Suriler birden bire tekrar din kardeşi oluvermiş.Daha geçenlerde ''Açarız kapıları'' demiyor muydu bu?Hiç şaşırtmadı hem de hiç.

Bir de komedi gibi İslam ülkelerinin durumundan bahsetmiş.İyi de 2003 yılında Amerika ve İngiltere Irak'ı işgal etmeye hazırlanırken onlara destek veren kim?İncirlik üssünden kalkan Amerikan uçakları Bağdatı ve nice diğer Irak şehirlerini yakıp yıkarken neredeydi o islam kardeşliği?Hatırlıyorum da birileri ''Kahraman Amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ediyorum'' diyordu.Acaba kimdi bu dua eden?

Yine Amerika,AB ve İsrail el ele Suriyedeki rejimi devirmek için cihatçıları teşvik ederken,İşid Suriyede binlerce insanı keserken,tecavüz ederken,göçe zorlarken kimler çıkıp ''Bir avuç öfkeli genç'' diyordu?Hangi iktidar Amerika,AB ve İsrail ile el ele vererek Suriyenin içini karıştırdı?

Libya'da Kaddafi devrilsin diye kim Türk deniz kuvvetlerinden iki üç savaş gemisini NATO emrine vererek gönderdi?Üstelik ''NATO'nun Libya'da ne işi var?'' dedikten birkaç gün sonra?Kim yaptı acaba bunu?

Bir de hala daha kalkıp ajitasyon yapmaya,İslam kardeşliğinden bahsetmeye devam ediyor.Yahu Batı hangi İslam ülkesini işgal etmeye kalksa,hangisine müdahale etmeye niyetlense yanlarında olmadı mı?Onlarla beraber hareket etmedi mi?Hala daha peygamber diyor,muhacir diyor,ensar diyor...

Hep diyorum bunlar kadar bu ülkenin temeline dinamit koyan,kötülüğünü arzulayan başka bir anlayış Türk tarihinde hiç var olmamıştı.
    avrupalılardan alacağımıza lebrondan istesek ya o parayı adamın yıllık geliri sponsorluklar ve yan gelirler hariç 35 milyon zaten veya rica etsek liverpol van dijk ın bonservisini bize verse o yardımın 2 katı adamın bonservisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawbreaker -- 10 Kasım 2019; 7:42:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Ciddiysen helal olsun kardeşim bu ülkede hatadan dönmek zordur çevre baskısı vs nedeniyle

Alıntıları Göster
    Çok ciddiyim. Çalıştığım yerde dönen adam kayırmalar, bir kuruma torpil yapanlar yüzünden girememem, din kisvesi altında bunların en çok İslam dinine zarar verdiğini görmem bunlar yeterli olur. Yok artık onlara oy.
  • 8 ayda 700.000 suriyeli çocuk doğmuş.
    Gelecek sene 700.000x2
    Sonra ki sene de 1.000.000x2 desek
    2023 te güzel bir arap ülkesi oluruz.
    Türkleri asimile ediyorar, bunu azıcık aklı olanlar bike görüyor. Ben artık bir şeyler söylemekten bıktım.
    Bak bugün 10 Kasım( Atamızı Saygı ve Özlem ile Anıyoruz)
    Hadi uyumaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Akstrev

Çok ciddiyim. Çalıştığım yerde dönen adam kayırmalar, bir kuruma torpil yapanlar yüzünden girememem, din kisvesi altında bunların en çok İslam dinine zarar verdiğini görmem bunlar yeterli olur. Yok artık onlara oy.

Alıntıları Göster
    Helal olsun biraderim

Emin ol cok ufak bir azinlik haric bunlarin zarar vermedigi insan kalmadı memlekette

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GELDİKLERİ GİBİ GİDECEKLER....

• Allah başımızdan eksik etmesin.Adam gibi adam.

• Şu hale bakın bir suri apartmanın altına dükkan açmış geçecek yer yok. Ben bunları nereye şikayet edebilirim?

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriyeliler gitsin' diyorlar eyvallah edemeyiz

• dünyanın en mazlumu biziz, milleti kendi zengin ahalisi gibi cennette sanıyorlar.
  • Biz verdiğimiz vergileri suriyelilerin refahı içinmi veriyoruz Suriyede savaşa gir parasını bizden çıkar, burda maas bağla parasını bizden çikar, masraf yap parasını biden çıkar kendi ülkemizde ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyoruz valla..

• Seçimlerden önce gönderemezler çünkü onların oylarının tamamı AKP ye gidecek bunu biliyorlar. Suriyeliler artı hala kendilerini destekleyen bir kesim artı tarikatların oyu ile yine başkanlığı alacaklarının matematik hesabını yapıyorlar. Başkanlık seçimleri yaklaştıkça da Suriyelileri daha çok kucaklayıp Avrupa ve ABD ile ipleri daha çok gerecekler, gerecekler ki insanların dini duygularının yanı sıra milliyetçilik duygularını da arkalarına alsınlar.
  • DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    gelen ödeneğin en az 10katını harcıyor surilere devlet

• Durumdan dolayı birbirini tetikleyen olayları bir bütün olarak incelediğimizde doğru, normalden fazla para harcanıyor,ülkenin düştüğü durum zaten parasal olarak hesaplanacak birşey de değil o konuya girmek bile istemiyorum 🤔

• Bu konuşmaları kaç kişi yazıyor çok merak ediyorum. Kaç kişi yazıyorsa hepsi kendi kafasına göre her biri taban tabana zıt konuşmalar üretiyorlar. Bu konuşma yazarlarının arasında bir koordinasyon yok sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube'de dolaşan "VS" videolarına, bir yenisi daha ekleniyor...

• "Türk milleti gariptir
    her bi lafı kaldırmaz
    ..bne dersin kızar da
    s.k..sin aldırmaz"
    Neyzen Tevfik
    .

Her zaman dinden dem vururlar ama gerçek Nasrettin Hocanın Kazan doğurdu fıkrası. Kazan doğuruyor da yüzüğün neyi eksik.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.