Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Suriyeliler gitsin' diyorlar eyvallah edemeyiz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
6.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Madem istemiyorlar .. oy vermeyeceklerdı gecen sene ? Hadi 2-3 sene önce durumun böyle olacagını akıl edemediler idi ,peki gecen senede mi akıl edemedıler göremediler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlasilan suriyelilerle birlikte gidecek
  • Böyle giderse esas sıkıntıyı bu yöneticiler ve onlara oy verenler değil genç nesiller yaşayacak. İleride çok problemler çıkacak, parti kuracaklar imtiyaz isteyecekler, devlete yerleşecekler, memlekete ortak olacaklar.. Ve o zaman bir çözüm bulmak için çok geç olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • milletle inatlaşılmayacağını halen fark edememiş olmaları ilginç geçen haziranda bunu yaşamışlardı oysa.
    maslovun ihtiyaçlar piramidini gözden geçirmeliler dinden kitaptan önce barınma ve karnını doyurma daha öncelikli ihtiyaç
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    O maslovun piramidi adı üstünde Türk'ün pramidi onun ters duranıdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne dersek çıkıyor maalesef, bizi dinlemiyorlar

• Erdoğan değil miydi 2 milyon Suriyelileri göndereceğiz güvenli bölgeye yerleştireceğiz. dön allah dön.

• dün aksam iş çıkışı 15 dk lik yolu 2 saatte gittim yolun yarısınıda yürümek zorunda kaldım mübarek kandil gecesi bol bol beddua ettim beyefendi hazretlerine .
  • cl_ummetcilik mod_1
  • Son hezeyanların sabret.Gittiğin günü dört gözle bekliyorum.Ban yememek için küfür etmiyorum.Kendimi zor tutuyuorum
  • AKP'liler muhalif hiç bir yorumu okumuyor ve görmüyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: paylaşımcı

Referandum yapılsa en az %60 gitmesin çıkar ama forumda tam tersi olur
    referandumu suriye mahallesinde yaparsan belki %60 toplarsin.

• Kendi kesiminden bile surileri sevmeyenler var yahu neyine hala bu kadar diretiyorsun ? Kardeş falan değiliz bu artıklarla.Sokaktaki aç hayvanlara yemeğimi veririm de bunlara bir lokma bile atmam

• Suriyeliler İstanbul'u kaybettirdi eğer hala inat ederse 2023'de kendisi de gidecek farkına varamadı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 9 Kasım 2019; 12:8:27 >
  • Avrupa 50 milyon euro veririz deyince Suriler birden bire tekrar din kardeşi oluvermiş.Daha geçenlerde ''Açarız kapıları'' demiyor muydu bu?Hiç şaşırtmadı hem de hiç.

Bir de komedi gibi İslam ülkelerinin durumundan bahsetmiş.İyi de 2003 yılında Amerika ve İngiltere Irak'ı işgal etmeye hazırlanırken onlara destek veren kim?İncirlik üssünden kalkan Amerikan uçakları Bağdatı ve nice diğer Irak şehirlerini yakıp yıkarken neredeydi o islam kardeşliği?Hatırlıyorum da birileri ''Kahraman Amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ediyorum'' diyordu.Acaba kimdi bu dua eden?

Yine Amerika,AB ve İsrail el ele Suriyedeki rejimi devirmek için cihatçıları teşvik ederken,İşid Suriyede binlerce insanı keserken,tecavüz ederken,göçe zorlarken kimler çıkıp ''Bir avuç öfkeli genç'' diyordu?Hangi iktidar Amerika,AB ve İsrail ile el ele vererek Suriyenin içini karıştırdı?

Libya'da Kaddafi devrilsin diye kim Türk deniz kuvvetlerinden iki üç savaş gemisini NATO emrine vererek gönderdi?Üstelik ''NATO'nun Libya'da ne işi var?'' dedikten birkaç gün sonra?Kim yaptı acaba bunu?

Bir de hala daha kalkıp ajitasyon yapmaya,İslam kardeşliğinden bahsetmeye devam ediyor.Yahu Batı hangi İslam ülkesini işgal etmeye kalksa,hangisine müdahale etmeye niyetlense yanlarında olmadı mı?Onlarla beraber hareket etmedi mi?Hala daha peygamber diyor,muhacir diyor,ensar diyor...

Hep diyorum bunlar kadar bu ülkenin temeline dinamit koyan,kötülüğünü arzulayan başka bir anlayış Türk tarihinde hiç var olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 9 Kasım 2019; 12:17:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

görün bunları oy verenler
    Gördük. Artık oy vermiyoruz. Belediye seçimleri ile başladık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akstrev

Gördük. Artık oy vermiyoruz. Belediye seçimleri ile başladık.

Alıntıları Göster
    Ciddiysen helal olsun kardeşim bu ülkede hatadan dönmek zordur çevre baskısı vs nedeniyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyelileri çok seviyoruz cumhurbaşkanımız da suriyeli olmalı
  • Çok seviyorsa Suriye'ye başkan olsun, biz Türkleri seven bir başkan buluruz yerine.

• Şu konuyu öne çıkartın arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.