Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan:Önümüzdeki Günlerde Eğitimde Yeni Bir Diriliş Gerçekleştireceğiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
2.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile bir görüşme yaptığını aktarırken "Önümüzdeki kısa zaman içerisinde atacağımız adımlarla yeni bir diriliş gerçekleşecektir diye düşünüyorum" diye konuştu.

EĞİTİM MESELESİNİ ÇÖZECEĞİZ"
    Erdoğan, "Eğitimde altyapı ve kapasite bakımından büyük mesafe katetmemize rağmen, içerik ve sistemde büyük sıkıntı var. Yeni dönemde öncelikle hedefimiz eğitimi hem içerik hem sistem olarak Türkiye’nin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlayacak bir seviyeye çıkarmaktır. Bu meseleyi çözmeden, diğer hiçbir konuda istediğimiz sonuçlara ulaşamayız" ifadelerini kullandı.

http://m.ensonhaber.com/baskan-erdogan-egitimde-yeni-bir-dirilis-gerceklesecek.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 19 Ekim 2018; 16:59:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 16 yıldır çözemediniz dahamı çözmeye çalışıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen ülkedeki bütün liseleri imam hatip yapmalıyız. Böylece eğitimde çağ atlayabiliriz.

• Cumhurbaşkanı Erdoğan:Önümüzdeki Günlerde Eğitimde Yeni Bir Diriliş Gerçekleştireceğiz

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir nesile daha geçmiş olsun.
  • Çok şükür kötü günleri atlattık şimdi sırada daha kötü günler var

• Aha eğitimin başına daha kötü ne gelebilir diye düşünüyordum Tayyip dedi ki sen sıkma canını..
  • imam hatip sayısında ciddi eksiklik var.bu okullara talep çok fazla.
    her yıl yüzbinlerce öğrenci imam olmak istiyor ama kontenjan yetersiz.
    ilk iş tüm liseler ne tür olursa olsun imam hatip yapılmalı.
    mühim olan bilim değil maneviyatlı bir nesil yetiştirmek olmalı.
  • Duyduğuma gore bayanlar için ayrı kıraathane yapılıyormuş. Yakinda çıkar kokusu.

Yavaş yavaş değişim işte böyle birşey. Bir şey olmaz doye diye bu hale geldik.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin ağzına takılmış yeni dönem yeni dönem ne la bu yeni dönem? Çözebilen var mı? Ne oluyor yeni dönem olunca? Şahsen yıllardır yeni dönemlerden geçtik ama değişiklik göremedim.
  • Eyvah oku yedik desenize.

• okullari kapatacaklar anlasilan

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakan değiştikçe sistem de değişecek diye bir kanun filan var galiba bilmediğimiz
  • tuttuğu dalı kurutuyor hala inananlar var,okullarıda yandaşlara satmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.